Os 19323 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pečky | 18.50 | 0.00 | 3 | ||
Kouřim | 0.00 | 18.06 | 2 | ||
Bošice | 18.12 | 18.13 | 3 | ||
Zalešany | 18.16 | 18.16 | |||
Žabonosy | 18.19 | 18.19 | |||
Plaňany zastávka | 18.21 | 18.21 | |||
Plaňany | 18.24 | 18.32 | 2 | ||
Vrbčany | 18.35 | 18.35 | |||
Chroustov | 18.39 | 18.39 | |||
Chotutice | 18.42 | 18.42 | |||
Radim | 18.44 | 18.44 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci