Os 19317 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pečky | 15.50 | 0.00 | 3 | ||
Kouřim | 0.00 | 15.06 | 2 | ||
Bošice | 15.12 | 15.13 | 3 | ||
Zalešany | 15.16 | 15.16 | |||
Žabonosy | 15.19 | 15.19 | |||
Plaňany zastávka | 15.21 | 15.21 | |||
Plaňany | 15.24 | 15.32 | 2 | ||
Vrbčany | 15.35 | 15.35 | |||
Chroustov | 15.39 | 15.39 | |||
Chotutice | 15.42 | 15.42 | |||
Radim | 15.44 | 15.44 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök