Os 19049 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Dobříš | 19.34 | 0.00 | 2 | ||
Vrané nad Vltavou | 0.00 | 18.37 | 4 | ||
Skochovice | 18.39 | 18.39 | |||
Měchenice | 18.43 | 18.43 | 2 | ||
Klínec | 18.49 | 18.49 | |||
Bojov | 18.53 | 18.53 | |||
Bojanovice | 18.56 | 18.56 | |||
Čisovice | 19.00 | 19.01 | 2 | ||
Rymaně | 19.06 | 19.06 | |||
Mníšek pod Brdy | 19.09 | 19.09 | 3 | ||
Nová Ves pod Pleší | 19.15 | 19.15 | |||
Malá Hraštice | 19.20 | 19.20 | |||
Mokrovraty | 19.26 | 19.26 | |||
Stará Huť | 19.31 | 19.31 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster