..: Trasa vlaku Os 19022 - JŘ 2008 :..
Os 19022
Řazení vlaku: 714 + 2xBtax780 + BDtax782  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha-Vršovice  20.33 0.00 3
  Dobříš  0.00 18.54 1
  Stará Huť  18.56 18.56  
  Mokrovraty  19.02 19.02  
  Malá Hraštice  19.08 19.08  
  Nová Ves pod Pleší  19.14 19.14  
  Mníšek pod Brdy  19.20 19.21 2
  Rymaně  19.23 19.23  
  Čisovice  19.28 19.35 3
  Bojanovice  19.39 19.39  
  Bojov  19.42 19.42  
  Klínec  19.46 19.46  
  Měchenice  19.52 19.53 2
  Skochovice  19.57 19.57  
  Vrané nad Vltavou  20.00 20.01 2
  Dolní Břežany-Jarov  20.05 20.05  
  Praha-Zbraslav  20.09 20.10 3
  Praha-Komořany  20.13 20.13  
  Praha-Modřany zastávka  20.16 20.16  
  Praha-Braník  20.20 20.20 3
  Praha-Krč  20.25 20.25 1/1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Felelősök