..: Trasa vlaku Os 19019 - JŘ 2008 :..
Os 19019
Řazení vlaku: 810 + Btax780  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš  0.52 0.00 2
  Skochovice  0.00 0.00  
  Měchenice  0.03 0.04 2
  Klínec  0.10 0.10  
  Bojov  0.14 0.14  
  Bojanovice  0.17 0.17  
  Čisovice  0.21 0.21 2
  Rymaně  0.26 0.26  
  Mníšek pod Brdy  0.29 0.29 3
  Nová Ves pod Pleší  0.34 0.34  
  Malá Hraštice  0.39 0.39  
  Mokrovraty  0.44 0.44  
  Stará Huť  0.50 0.50  
  Praha-Vršovice  0.00 23.25 2
  Praha-Krč  23.31 23.32 2/2
  Praha-Braník  23.35 23.36 3
  Praha-Modřany zastávka  23.40 23.40  
  Praha-Komořany  23.43 23.43  
  Praha-Zbraslav  23.47 23.48 3
  Dolní Břežany-Jarov  23.52 23.52  
  Vrané nad Vltavou  23.57 23.58 3



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2021 ŽelPage - správcovia