..: Trasa vlaku Os 19017 - JŘ 2008 :..
Os 19017
Řazení vlaku: 810 + Btax780  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš  22.30 0.00 2
  Praha-Vršovice  0.00 20.55 2
  Praha-Krč  21.01 21.01 1/1
  Praha-Braník  21.05 21.06 3
  Praha-Modřany zastávka  21.10 21.10  
  Praha-Komořany  21.13 21.13  
  Praha-Zbraslav  21.17 21.18 3
  Dolní Břežany-Jarov  21.22 21.22  
  Vrané nad Vltavou  21.27 21.32 3
  Skochovice  21.34 21.34  
  Měchenice  21.38 21.38 2
  Klínec  21.44 21.44  
  Bojov  21.48 21.48  
  Bojanovice  21.52 21.52  
  Čisovice  21.56 21.57 2
  Rymaně  22.02 22.02  
  Mníšek pod Brdy  22.04 22.05 3
  Nová Ves pod Pleší  22.11 22.11  
  Malá Hraštice  22.16 22.16  
  Mokrovraty  22.22 22.22  
  Stará Huť  22.27 22.27  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2021 ŽelPage - administratorzy