..: Trasa vlaku Os 19016 - JŘ 2008 :..
Os 19016
Řazení vlaku: 810 + Btax780 + BDtax782 + 814  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha-Vršovice  18.09 0.00 2
  Dobříš  0.00 16.26 1
  Stará Huť  16.28 16.28  
  Mokrovraty  16.34 16.34  
  Malá Hraštice  16.40 16.40 2
  Nová Ves pod Pleší  16.45 16.45  
  Mníšek pod Brdy  16.52 16.55 2
  Rymaně  16.57 16.57  
  Čisovice  17.03 17.03 3
  Bojanovice  17.07 17.07  
  Bojov  17.09 17.10  
  Klínec  17.14 17.14  
  Měchenice  17.20 17.21 2
  Skochovice  17.24 17.24  
  Vrané nad Vltavou  17.27 17.28 2
  Dolní Břežany-Jarov  17.34 17.34  
  Praha-Zbraslav  17.39 17.39 3
  Praha-Komořany  17.44 17.44  
  Praha-Modřany zastávka  17.47 17.47  
  Praha-Braník  17.52 17.52 3
  Praha-Krč  17.59 17.59 2/2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2021 ŽelPage - administratorzy