Os 19016 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 + BDtax782 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Vršovice | 18.09 | 0.00 | 2 | ||
Dobříš | 0.00 | 16.26 | 1 | ||
Stará Huť | 16.28 | 16.28 | |||
Mokrovraty | 16.34 | 16.34 | |||
Malá Hraštice | 16.40 | 16.40 | 2 | ||
Nová Ves pod Pleší | 16.45 | 16.45 | |||
Mníšek pod Brdy | 16.52 | 16.55 | 2 | ||
Rymaně | 16.57 | 16.57 | |||
Čisovice | 17.03 | 17.03 | 3 | ||
Bojanovice | 17.07 | 17.07 | |||
Bojov | 17.09 | 17.10 | |||
Klínec | 17.14 | 17.14 | |||
Měchenice | 17.20 | 17.21 | 2 | ||
Skochovice | 17.24 | 17.24 | |||
Vrané nad Vltavou | 17.27 | 17.28 | 2 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 17.34 | 17.34 | |||
Praha-Zbraslav | 17.39 | 17.39 | 3 | ||
Praha-Komořany | 17.44 | 17.44 | |||
Praha-Modřany zastávka | 17.47 | 17.47 | |||
Praha-Braník | 17.52 | 17.52 | 3 | ||
Praha-Krč | 17.59 | 17.59 | 2/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci