..: Trasa vlaku Os 19015 - JŘ 2008 :..
Os 19015
Řazení vlaku: 714 + 3xBtax780  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš  21.17 0.00 2
  Praha-Vršovice  0.00 19.46 3
  Praha-Krč  19.52 19.52 2/2
  Praha-Braník  19.56 19.57 3
  Praha-Modřany zastávka  20.01 20.01  
  Praha-Komořany  20.04 20.04  
  Praha-Zbraslav  20.08 20.09 3
  Dolní Břežany-Jarov  20.13 20.13  
  Vrané nad Vltavou  20.18 20.19 2
  Skochovice  20.21 20.21  
  Měchenice  20.25 20.25 2
  Klínec  20.31 20.31  
  Bojov  20.36 20.36  
  Bojanovice  20.39 20.39  
  Čisovice  20.43 20.43 3
  Rymaně  20.49 20.49  
  Mníšek pod Brdy  20.51 20.52 3
  Nová Ves pod Pleší  20.58 20.58  
  Malá Hraštice  21.03 21.03  
  Mokrovraty  21.09 21.09  
  Stará Huť  21.14 21.14  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2021 ŽelPage - správcovia