..: Trasa vlaku Os 19012 - JŘ 2008 :..
Os 19012
Řazení vlaku: 810 + Btax780  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha-Vršovice  16.45 0.00 3
  Dobříš  0.00 14.56 1
  Stará Huť  14.58 14.58  
  Mokrovraty  15.04 15.04  
  Malá Hraštice  15.10 15.11 2
  Nová Ves pod Pleší  15.16 15.16  
  Mníšek pod Brdy  15.23 15.24 3
  Rymaně  15.26 15.26  
  Čisovice  15.31 15.49 2
  Bojanovice  15.52 15.52  
  Bojov  15.55 15.55  
  Klínec  15.59 15.59  
  Měchenice  16.05 16.06 2
  Skochovice  16.09 16.09  
  Vrané nad Vltavou  16.12 16.13 3
  Dolní Břežany-Jarov  16.17 16.17  
  Praha-Zbraslav  16.21 16.22 3
  Praha-Komořany  16.25 16.25  
  Praha-Modřany zastávka  16.28 16.28  
  Praha-Braník  16.32 16.32 3
  Praha-Krč  16.37 16.37 2/2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Felelősök