Os 19010 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Vršovice | 14.51 | 0.00 | 3 | ||
Dobříš | 0.00 | 13.06 | 1 | ||
Stará Huť | 13.08 | 13.08 | |||
Mokrovraty | 13.14 | 13.15 | |||
Malá Hraštice | 13.20 | 13.21 | 2 | ||
Nová Ves pod Pleší | 13.26 | 13.26 | |||
Mníšek pod Brdy | 13.33 | 13.41 | 3 | ||
Rymaně | 13.43 | 13.43 | |||
Čisovice | 13.48 | 13.49 | 2 | ||
Bojanovice | 13.52 | 13.52 | |||
Bojov | 13.55 | 13.55 | |||
Klínec | 13.59 | 13.59 | |||
Měchenice | 14.05 | 14.06 | 2 | ||
Skochovice | 14.09 | 14.09 | |||
Vrané nad Vltavou | 14.12 | 14.13 | 2 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 14.17 | 14.17 | |||
Praha-Zbraslav | 14.21 | 14.22 | 3 | ||
Praha-Komořany | 14.25 | 14.25 | |||
Praha-Modřany zastávka | 14.28 | 14.28 | |||
Praha-Braník | 14.32 | 14.32 | 3 | ||
Praha-Krč | 14.43 | 14.43 | 2/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy