..: Trasa vlaku Os 19010 - JŘ 2008 :..
Os 19010
Řazení vlaku: 810 + Btax780  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha-Vršovice  14.51 0.00 3
  Dobříš  0.00 13.06 1
  Stará Huť  13.08 13.08  
  Mokrovraty  13.14 13.15  
  Malá Hraštice  13.20 13.21 2
  Nová Ves pod Pleší  13.26 13.26  
  Mníšek pod Brdy  13.33 13.41 3
  Rymaně  13.43 13.43  
  Čisovice  13.48 13.49 2
  Bojanovice  13.52 13.52  
  Bojov  13.55 13.55  
  Klínec  13.59 13.59  
  Měchenice  14.05 14.06 2
  Skochovice  14.09 14.09  
  Vrané nad Vltavou  14.12 14.13 2
  Dolní Břežany-Jarov  14.17 14.17  
  Praha-Zbraslav  14.21 14.22 3
  Praha-Komořany  14.25 14.25  
  Praha-Modřany zastávka  14.28 14.28  
  Praha-Braník  14.32 14.32 3
  Praha-Krč  14.43 14.43 2/2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2021 ŽelPage - administratorzy