Os 19006 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Vršovice | 8.50 | 0.00 | 3 | ||
Dobříš | 0.00 | 7.17 | 1 | ||
Stará Huť | 7.19 | 7.19 | |||
Mokrovraty | 7.25 | 7.26 | |||
Malá Hraštice | 7.31 | 7.32 | 2 | ||
Nová Ves pod Pleší | 7.37 | 7.37 | |||
Mníšek pod Brdy | 7.43 | 7.44 | 3 | ||
Rymaně | 7.46 | 7.46 | |||
Čisovice | 7.51 | 7.52 | 2 | ||
Bojanovice | 7.56 | 7.56 | |||
Bojov | 7.58 | 7.59 | |||
Klínec | 8.03 | 8.03 | |||
Měchenice | 8.09 | 8.10 | 2 | ||
Skochovice | 8.13 | 8.13 | |||
Vrané nad Vltavou | 8.16 | 8.17 | 2 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 8.22 | 8.22 | |||
Praha-Zbraslav | 8.26 | 8.26 | 3 | ||
Praha-Komořany | 8.30 | 8.30 | |||
Praha-Modřany zastávka | 8.34 | 8.34 | |||
Praha-Braník | 8.38 | 8.38 | 3 | ||
Praha-Krč | 8.43 | 8.43 | 2/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci