..: Trasa vlaku Os 19004 - JŘ 2008 :..
Os 19004
Řazení vlaku: 810 + Btax780  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha-Vršovice  7.39 0.00 3
  Dobříš  0.00 6.06 1
  Stará Huť  6.08 6.08  
  Mokrovraty  6.14 6.14  
  Malá Hraštice  6.20 6.20  
  Nová Ves pod Pleší  6.26 6.26  
  Mníšek pod Brdy  6.32 6.33 2
  Rymaně  6.35 6.35  
  Čisovice  6.40 6.41 2
  Bojanovice  6.44 6.44  
  Bojov  6.47 6.47  
  Klínec  6.52 6.52  
  Měchenice  6.58 6.59 2
  Skochovice  7.02 7.02  
  Vrané nad Vltavou  7.05 7.06 2
  Dolní Břežany-Jarov  7.10 7.10  
  Praha-Zbraslav  7.14 7.15 3
  Praha-Komořany  7.18 7.18  
  Praha-Modřany zastávka  7.21 7.21  
  Praha-Braník  7.25 7.25 3
  Praha-Krč  7.30 7.30 2/2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Felelősök