Os 19004 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Vršovice | 7.39 | 0.00 | 3 | ||
Dobříš | 0.00 | 6.06 | 1 | ||
Stará Huť | 6.08 | 6.08 | |||
Mokrovraty | 6.14 | 6.14 | |||
Malá Hraštice | 6.20 | 6.20 | |||
Nová Ves pod Pleší | 6.26 | 6.26 | |||
Mníšek pod Brdy | 6.32 | 6.33 | 2 | ||
Rymaně | 6.35 | 6.35 | |||
Čisovice | 6.40 | 6.41 | 2 | ||
Bojanovice | 6.44 | 6.44 | |||
Bojov | 6.47 | 6.47 | |||
Klínec | 6.52 | 6.52 | |||
Měchenice | 6.58 | 6.59 | 2 | ||
Skochovice | 7.02 | 7.02 | |||
Vrané nad Vltavou | 7.05 | 7.06 | 2 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 7.10 | 7.10 | |||
Praha-Zbraslav | 7.14 | 7.15 | 3 | ||
Praha-Komořany | 7.18 | 7.18 | |||
Praha-Modřany zastávka | 7.21 | 7.21 | |||
Praha-Braník | 7.25 | 7.25 | 3 | ||
Praha-Krč | 7.30 | 7.30 | 2/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci