..: Trasa vlaku Os 19003 - JŘ 2008 :..
Os 19003
Řazení vlaku: 714 + 3xBtax780  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš  9.39 0.00 2
  Praha-Vršovice  0.00 8.00 3
  Praha-Krč  8.06 8.07 1/1
  Praha-Braník  8.11 8.12 3
  Praha-Modřany zastávka  8.16 8.16  
  Praha-Komořany  8.19 8.19  
  Praha-Zbraslav  8.23 8.29 3
  Dolní Břežany-Jarov  8.33 8.33  
  Vrané nad Vltavou  8.38 8.39 2
  Skochovice  8.41 8.41  
  Měchenice  8.44 8.45 2
  Klínec  8.51 8.51  
  Bojov  8.55 8.56  
  Bojanovice  8.59 8.59  
  Čisovice  9.03 9.04 2
  Rymaně  9.10 9.10  
  Mníšek pod Brdy  9.12 9.13 3
  Nová Ves pod Pleší  9.19 9.19  
  Malá Hraštice  9.24 9.25 2
  Mokrovraty  9.30 9.31  
  Stará Huť  9.36 9.36  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Felelősök