Os 18417 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Horní Cerekev | 22.54 | 0.00 | 2 | ||
Tábor | 0.00 | 21.10 | 2 | ||
Smyslov | 21.16 | 21.16 | |||
Dobronice u Chýnova | 21.19 | 21.19 | |||
Chýnov | 21.23 | 21.24 | 2 | ||
Pořín | 21.30 | 21.30 | |||
Obrataň | 21.37 | 21.37 | 2 | ||
Šimpach | 21.39 | 21.39 | |||
Pacov | 21.44 | 21.45 | 3 | ||
Leskovice | 21.52 | 21.52 | |||
Nová Cerekev | 21.56 | 21.57 | 2 | ||
Vlásenice | 22.01 | 22.01 | |||
Pelhřimov | 22.09 | 22.30 | 2 | ||
Rynárec | 22.33 | 22.33 | |||
Zajíčkov | 22.38 | 22.38 | |||
Dobrá Voda u Pelhřimova | 22.42 | 22.43 | 1 | ||
Nová Buková | 22.46 | 22.46 | |||
Hříběcí | 22.50 | 22.50 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci