Os 18414 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 18.55 | 0.00 | 2 | ||
Horní Cerekev | 0.00 | 17.16 | 2 | ||
Hříběcí | 17.20 | 17.20 | |||
Nová Buková | 17.26 | 17.27 | |||
Dobrá Voda u Pelhřimova | 17.30 | 17.30 | 1 | ||
Zajíčkov | 17.34 | 17.35 | |||
Rynárec | 17.39 | 17.40 | |||
Pelhřimov | 17.43 | 17.44 | 2 | ||
Vlásenice | 17.54 | 17.54 | |||
Nová Cerekev | 17.59 | 18.01 | 2 | ||
Leskovice | 18.06 | 18.06 | |||
Pacov | 18.14 | 18.15 | 3 | ||
Šimpach | 18.20 | 18.20 | |||
Obrataň | 18.24 | 18.24 | 2 | ||
Pořín | 18.33 | 18.33 | |||
Chýnov | 18.39 | 18.39 | 2 | ||
Dobronice u Chýnova | 18.43 | 18.44 | |||
Smyslov | 18.48 | 18.48 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster