Os 18411 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Horní Cerekev | 15.54 | 0.00 | 4 | ||
Tábor | 0.00 | 14.08 | 2 | ||
Smyslov | 14.14 | 14.14 | |||
Dobronice u Chýnova | 14.18 | 14.19 | |||
Chýnov | 14.24 | 14.28 | 2 | ||
Pořín | 14.35 | 14.36 | |||
Obrataň | 14.45 | 14.46 | 2 | ||
Šimpach | 14.49 | 14.49 | |||
Pacov | 14.54 | 14.55 | 3 | ||
Leskovice | 15.06 | 15.06 | |||
Nová Cerekev | 15.10 | 15.11 | 2 | ||
Vlásenice | 15.15 | 15.16 | |||
Pelhřimov | 15.25 | 15.26 | 4 | ||
Rynárec | 15.30 | 15.30 | |||
Zajíčkov | 15.36 | 15.36 | |||
Dobrá Voda u Pelhřimova | 15.42 | 15.42 | 1 | ||
Nová Buková | 15.46 | 15.46 | |||
Hříběcí | 15.50 | 15.50 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci