Os 18108 | |
Řazení vlaku: 810 + Bdtax785 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Volary | 15.52 | 0.00 | 2 | ||
Strakonice | 0.00 | 13.21 | 2 | ||
Radošovice | 13.25 | 13.25 | |||
Přední Zborovice | 13.28 | 13.28 | |||
Strunkovice nad Volyňkou | 13.31 | 13.33 | 2 | ||
Hoštice u Volyně | 13.36 | 13.36 | |||
Volyně | 13.40 | 13.42 | 2 | ||
Nišovice | 13.46 | 13.46 | |||
Malenice nad Volyňkou | 13.54 | 13.54 | |||
Lčovice | 13.58 | 14.00 | 2 | ||
Čkyně | 14.05 | 14.08 | 3 | ||
Bohumilice v Čechách zastávka | 14.12 | 14.12 | |||
Bohumilice v Čechách | 14.14 | 14.15 | 2 | ||
Vimperk | 14.25 | 14.42 | 2 | ||
Vimperk zastávka | 14.47 | 14.47 | |||
Lipka | 15.00 | 15.01 | 2 | ||
Kubova Huť | 15.10 | 15.15 | 2 | ||
Horní Vltavice | 15.19 | 15.19 | |||
Zátoň | 15.23 | 15.23 | |||
Zátoň-Boubín | 15.30 | 15.31 | 2 | ||
Lenora | 15.36 | 15.37 | 2 | ||
Lenora zastávka | 15.39 | 15.39 | |||
Soumarský Most | 15.44 | 15.44 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci