Os 18006 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Volary | 13.25 | 0.00 | 2 | ||
Číčenice | 0.00 | 11.45 | 1 | ||
Vodňany | 11.51 | 11.52 | 2 | ||
Pražák | 11.57 | 11.57 | |||
Svinětice | 12.01 | 12.01 | |||
Bavorov | 12.04 | 12.06 | 2 | ||
Blanice | 12.12 | 12.12 | |||
Strunkovice nad Blanicí | 12.16 | 12.16 | 2 | ||
Husinec | 12.23 | 12.24 | 2 | ||
Prachatice | 12.31 | 12.41 | 2 | ||
Prachatice lázně | 12.43 | 12.43 | |||
Rohanov | 12.49 | 12.49 | |||
Chroboly | 12.56 | 12.57 | 2 | ||
Ovesné u Prachatic | 13.00 | 13.00 | |||
Skříněřov | 13.05 | 13.05 | |||
Zbytiny | 13.10 | 13.11 | 2 | ||
Spálenec | 13.13 | 13.13 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster