Os 17540 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Domažlice | 5.23 | 0.00 | 3 | ||
Klatovy | 0.00 | 4.22 | 3 | ||
Bezděkov u Klatov | 4.25 | 4.25 | |||
Janovice nad Úhlavou | 4.29 | 4.30 | 2 | ||
Dubová Lhota | 4.33 | 4.33 | |||
Úborsko | 4.36 | 4.36 | |||
Pocinovice | 4.40 | 4.48 | 2 | ||
Loučim | 4.53 | 4.53 | |||
Dobříkov na Šumavě | 4.56 | 4.56 | |||
Chodská Lhota | 4.58 | 4.58 | |||
Kdyně | 5.03 | 5.05 | 2 | ||
Starec | 5.08 | 5.08 | |||
Kout na Šumavě | 5.11 | 5.11 | 2 | ||
Spáňov | 5.15 | 5.16 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci