Sp 1727 | |
Řazení vlaku: 754 + 2xBtee285 + BDs450 + Btee285 + Bt278 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bylnice | 16.42 | 0.00 | 4 | ||
Brno hlavní nádraží | 0.00 | 13.31 | III | ||
Slavkov u Brna | 13.57 | 13.58 | 2 | ||
Bučovice | 14.07 | 14.08 | 4 | ||
Nesovice | 14.14 | 14.15 | 3 | ||
Nemotice | 14.23 | 14.23 | 3 | ||
Kyjov | 14.36 | 14.38 | 5 | ||
Kyjov zastávka | 14.41 | 14.42 | |||
Vracov | 14.50 | 14.50 | |||
Bzenec | 14.54 | 14.55 | 5 | ||
Veselí nad Moravou | 15.05 | 15.07 | 2 | ||
Uherský Ostroh | 15.11 | 15.12 | 2 | ||
Kunovice | 15.20 | 15.21 | 3 | ||
Vésky | 15.24 | 15.24 | |||
Popovice u Uherského Hradiště | 15.26 | 15.27 | |||
Hradčovice | 15.31 | 15.31 | 2 | ||
Havřice | 15.36 | 15.36 | |||
Uherský Brod | 15.38 | 15.41 | 3 | ||
Újezdec u Luhačovic | 15.45 | 15.46 | 3 | ||
Šumice | 15.49 | 15.50 | |||
Nezdenice | 15.53 | 15.53 | 3 | ||
Záhorovice | 15.56 | 15.57 | |||
Bojkovice | 16.00 | 16.01 | 3 | ||
Bojkovice město | 16.03 | 16.04 | |||
Pitín zastávka | 16.09 | 16.09 | |||
Hostětín | 16.17 | 16.17 | |||
Slavičín | 16.22 | 16.23 | 3 | ||
Divnice | 16.27 | 16.27 | |||
Bohuslavice nad Vláří | 16.29 | 16.30 | 3 | ||
Popov | 16.36 | 16.36 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster