Sp 1723 | |
Řazení vlaku: 854 + 2xBmx765 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bylnice | 13.01 | 0.00 | 3 | ||
Brno hlavní nádraží | 0.00 | 9.31 | III | ||
Slavkov u Brna | 9.57 | 9.58 | 2 | ||
Bučovice | 10.07 | 10.08 | 4 | ||
Nesovice | 10.14 | 10.15 | 3 | ||
Nemotice | 10.23 | 10.23 | 3 | ||
Kyjov | 10.36 | 10.38 | 5 | ||
Kyjov zastávka | 10.41 | 10.42 | |||
Vracov | 10.50 | 10.50 | |||
Bzenec | 10.54 | 10.55 | 5 | ||
Veselí nad Moravou | 11.05 | 11.07 | 2 | ||
Uherský Ostroh | 11.11 | 11.12 | 2 | ||
Ostrožská Nová Ves | 11.16 | 11.17 | 3 | ||
Ostrožská Nová Ves lázně | 11.19 | 11.19 | |||
Kunovice zastávka | 11.22 | 11.23 | |||
Kunovice | 11.26 | 11.29 | 3 | ||
Vésky | 11.33 | 11.33 | |||
Popovice u Uherského Hradiště | 11.35 | 11.36 | |||
Hradčovice | 11.40 | 11.40 | 2 | ||
Havřice | 11.45 | 11.45 | |||
Uherský Brod | 11.48 | 11.53 | 3 | ||
Újezdec u Luhačovic | 11.57 | 11.59 | 3 | ||
Šumice | 12.02 | 12.03 | |||
Nezdenice | 12.06 | 12.07 | 3 | ||
Záhorovice | 12.10 | 12.10 | |||
Bojkovice | 12.13 | 12.14 | 3 | ||
Bojkovice město | 12.16 | 12.17 | |||
Pitín zastávka | 12.21 | 12.22 | |||
Hostětín | 12.29 | 12.29 | |||
Slavičín | 12.35 | 12.43 | 3 | ||
Divnice | 12.47 | 12.48 | |||
Bohuslavice nad Vláří | 12.50 | 12.50 | 3 | ||
Popov | 12.56 | 12.56 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia