Os 17111 | |
Řazení vlaku: 810 + Bdtax785 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Karlovy Vary dolní nádraží | 14.20 | 0.00 | |||
Potůčky | 12.47 | 12.50 | 2 | ||
Potůčky zastávka | 12.54 | 12.54 | |||
Horní Blatná | 13.00 | 13.00 | 2 | ||
Pernink | 13.05 | 13.05 | 2 | ||
Nejdek-Oldřichov | 13.10 | 13.10 | |||
Nejdek-Sejfy | 13.13 | 13.13 | |||
Nejdek-Tisová | 13.17 | 13.17 | |||
Nové Hamry | 13.21 | 13.23 | 3 | ||
Vysoká Pec | 13.28 | 13.28 | |||
Nejdek zastávka | 13.32 | 13.32 | |||
Nejdek | 13.36 | 13.47 | 2 | ||
Nejdek-Suchá | 13.50 | 13.50 | |||
Nová Role zastávka | 13.55 | 13.55 | |||
Nová Role | 14.00 | 14.01 | 3 | ||
Stará Role | 14.09 | 14.09 | 3 | ||
Karlovy Vary | 14.14 | 14.15 | 3/3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök