..: Trasa vlaku Os 17111 - JŘ 2008 :..
Os 17111
Řazení vlaku: 810 + Bdtax785  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Karlovy Vary dolní nádraží  14.20 0.00  
  Potůčky  12.47 12.50 2
  Potůčky zastávka Neobsazená zastávka  12.54 12.54  
  Horní Blatná Neobsazená zastávka  13.00 13.00 2
  Pernink Neobsazená zastávka  13.05 13.05 2
  Nejdek-Oldřichov Neobsazená zastávka  13.10 13.10  
  Nejdek-Sejfy Neobsazená zastávka  13.13 13.13  
  Nejdek-Tisová Neobsazená zastávka  13.17 13.17  
  Nové Hamry Neobsazená zastávka  13.21 13.23 3
  Vysoká Pec Neobsazená zastávka  13.28 13.28  
  Nejdek zastávka Neobsazená zastávka  13.32 13.32  
  Nejdek  13.36 13.47 2
  Nejdek-Suchá Neobsazená zastávka  13.50 13.50  
  Nová Role zastávka Neobsazená zastávka  13.55 13.55  
  Nová Role  14.00 14.01 3
  Stará Role  14.09 14.09 3
  Karlovy Vary  14.14 14.15 3/3



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster