Sp 1693 | |
Řazení vlaku: 163 + A151 + BDbmrsee447 + 4xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 7.33 | 0.00 | 2 | ||
Chomutov | 0.00 | 6.25 | 3 | ||
Odb Chomutov město | 6.27 | 6.28 | |||
Jirkov zastávka | 6.31 | 6.32 | |||
Most | 6.45 | 6.46 | 3 | ||
Bílina | 6.56 | 6.57 | 1 | ||
Duchcov | 7.03 | 7.04 | |||
Teplice v Čechách | 7.12 | 7.13 | 2 | ||
Proboštov | 7.14 | 7.15 | |||
Bohosudov | 7.17 | 7.18 | 3 | ||
Ústí nad Labem západ | 7.30 | 7.31 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci