Os 16516 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bílina | 19.13 | 0.00 | 1 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 0.00 | 18.31 | 1 | ||
Ústí nad Labem západ | 18.33 | 18.33 | |||
Trmice | 18.37 | 18.37 | |||
Koštov | 18.40 | 18.40 | |||
Stadice | 18.44 | 18.44 | |||
Řehlovice | 18.46 | 18.46 | |||
Brozánky | 18.48 | 18.48 | |||
Rtyně nad Bílinou | 18.50 | 18.50 | |||
Velvěty | 18.52 | 18.52 | |||
Úpořiny | 18.55 | 18.56 | 3 | ||
Lbín | 18.58 | 18.58 | |||
Ohníč | 19.03 | 19.03 | |||
Hostomice nad Bílinou | 19.06 | 19.06 | |||
Světec | 19.08 | 19.08 | |||
Bílina-Chudeřice | 19.10 | 19.10 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia