Os 16510 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bílina | 13.13 | 0.00 | 1 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 0.00 | 12.31 | 1 | ||
Ústí nad Labem západ | 12.33 | 12.33 | |||
Trmice | 12.37 | 12.37 | |||
Koštov | 12.40 | 12.40 | |||
Stadice | 12.44 | 12.44 | |||
Řehlovice | 12.46 | 12.46 | |||
Brozánky | 12.48 | 12.48 | |||
Rtyně nad Bílinou | 12.50 | 12.50 | |||
Velvěty | 12.52 | 12.52 | |||
Úpořiny | 12.55 | 12.56 | 3 | ||
Lbín | 12.58 | 12.58 | |||
Ohníč | 13.03 | 13.03 | |||
Hostomice nad Bílinou | 13.06 | 13.06 | |||
Světec | 13.08 | 13.08 | |||
Bílina-Chudeřice | 13.10 | 13.10 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök