Os 16370 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jindřichovice pod Smrkem | 19.47 | 0.00 | 3 | ||
Frýdlant v Čechách | 0.00 | 19.08 | 1 | ||
Frýdlant v Čechách předměstí | 19.11 | 19.12 | 2 | ||
Krásný Les bažantnice | 19.16 | 19.16 | |||
Krásný Les | 19.19 | 19.19 | |||
Řasnice | 19.22 | 19.23 | 2 | ||
Řasnice zastávka | 19.25 | 19.25 | |||
Hajniště | 19.29 | 19.29 | |||
Nové Město pod Smrkem | 19.33 | 19.34 | 3 | ||
Horní Řasnice | 19.40 | 19.40 | |||
Jindřichovice pod Smrkem-Skanzen | 19.44 | 19.44 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster