Os 16111 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lovosice | 15.45 | 0.00 | 3 | ||
Teplice v Čechách | 0.00 | 14.32 | 1/1 | ||
Řetenice | 14.35 | 14.37 | 2 | ||
Teplice zámecká zahrada | 14.41 | 14.42 | 3 | ||
Prosetice | 14.45 | 14.45 | |||
Bystřany v Čechách | 14.48 | 14.48 | |||
Úpořiny | 14.53 | 14.57 | 5 | ||
Hradiště v Čechách | 15.01 | 15.01 | |||
Žalany | 15.05 | 15.05 | |||
Žalany zastávka | 15.07 | 15.07 | |||
Bořislav | 15.11 | 15.11 | |||
Žim | 15.16 | 15.16 | |||
Radejčín | 15.21 | 15.21 | |||
Dobkovičky | 15.26 | 15.26 | |||
Chotiměř | 15.29 | 15.30 | 3 | ||
Oparno | 15.35 | 15.35 | |||
Lovosice zastávka | 15.42 | 15.42 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci