Sp 1610 | |
Řazení vlaku: 843 + Btn753 + Bftn791 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ostrava-Svinov | 10.11 | 0.00 | 2 | ||
Frýdek-Místek | 0.00 | 9.45 | 2 | ||
Ostrava-Kunčice | 9.58 | 10.00 | 2 | ||
Ostrava-Vítkovice | 10.04 | 10.05 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia