Os 15222 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Dobruška | 7.29 | 0.00 | 2 | ||
Potštejn | 0.00 | 6.19 | 2 | ||
Záměl | 6.22 | 6.22 | |||
Doudleby nad Orlicí | 6.26 | 6.27 | 5 | ||
Kostelec nad Orlicí | 6.30 | 6.31 | 3 | ||
Kostelec nad Orlicí město | 6.33 | 6.34 | |||
Častolovice | 6.38 | 6.44 | 2 | ||
Čestice | 6.47 | 6.47 | |||
Lípa nad Orlicí | 6.51 | 6.51 | |||
Týniště nad Orlicí | 6.55 | 7.02 | 1 | ||
Bolehošť | 7.10 | 7.10 | 3 | ||
Očelice | 7.14 | 7.14 | |||
Opočno pod Orlickými horami | 7.18 | 7.21 | 1 | ||
Dobruška-Pulice | 7.25 | 7.25 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök