Os 15106 | |
Řazení vlaku: 2x810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hronov | 8.08 | 0.00 | 2 | ||
Starkoč | 0.00 | 7.41 | 2 | ||
Václavice | 7.45 | 7.47 | 2 | ||
Náchod zastávka | 7.51 | 7.51 | |||
Náchod | 7.54 | 7.58 | 2/2 | ||
Náchod-Běloves | 8.01 | 8.01 | |||
Náchod-Malé Poříčí | 8.03 | 8.03 | |||
Velké Poříčí | 8.05 | 8.05 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci