Osobní vlaky |
---|
Os 4802 - Brno hl.n. (3:26) - Jihlava (6:00) |
Os 4805 - Jihlava (4:42) - Náměšť nad Oslavou (6:06 - 6:12) - Brno hl.n. (7:10) |
Os 4806 - Brno hl.n. (7:34) - Jihlava (10:21) |
Os 4808 - Brno hl.n. (9:39) - Jihlava (12:21) |
Os 4809 - Jihlava (9:30) - Brno hl.n. (12:12) |
Os 4810 - Brno hl.n. (11:39) - Jihlava (14:23) |
Os 4811 - Jihlava (11:30) - Okříšky (12:05-12:12) - Brno hl.n. (14:16) |
Os 4813 - Jihlava (13:30) - Brno hl.n. (16:16) |
Os 4814 - Brno hl.n. (13:39) - Okříšky (15:40-15:42) - Jihlava (16:19) |
Os 4815 - Jihlava (15:21) - Okříšky (15:59-16:01) - Brno hl.n. (18:16) |
Os 4816 - Brno hl.n. (15:39) - Jihlava (18:24) |
Os 4817 - Jihlava (17:30) - Okříšky (18:06-18:07) - Studenec (18:56-18:57) - Náměšť n.Osl. (19:04-19:14) - Brno hl.n. (20:12) |
Os 4819 - Jihlava (19:30) - Brno hl.n. (22:08) |
Os 4820 - Brno hl.n. (0:39) - Rapotice (1:08) |
Os 4822 - Brno hl.n. (5:37) - Třebíč (7:10) |
Os 4823 - Okříšky (3:30) - Třebíč (3:46-3:47) - Brno hl.n. (5:08) |
Os 4824 - Brno hl.n. (6:37) - Třebíč (8:16) |
Os 4825 - Okříšky (3:55) - Brno hl.n. (5:35) |
Os 4826 - Brno hl.n. (8:39) - Zastávka u Brna (9:10-9:11) - Náměšť n.Osl. (9:41) |
Os 4827 - Náměšť n.Osl. (5:11) - Rapotice (5:26) - Brno hl.n. (6:08) |
Os 4829 - Okříšky (4:45) - Brno hl.n. (6:35) |
Os 4830 - Brno hl.n. (10:39) - Zastávka u Brna (11:10-11:13) - Náměšť n.Osl. (11:43) |
Os 4831 - Zastávka u Brna (7:14) - Brno hl.n. (7:44) |
Os 4832 - Brno hl.n. (12:39) - Zastávka u Brna (13:11-13:12) - Náměšť nad Oslavou (13:43-13:50) - Třebíč (14:16) |
Os 4834 - Brno hl.n. (14:07) - Náměšť n.Osl. (15:11) |
Os 4835 - Okříšky (6:04) - Náměšť nad Oslavou (7:09 - 7:10) - Brno hl.n. (8:10) |
Os 4836 - Brno hl.n. (14:39) - Zastávka u Brna (15:12-15:14) - Náměšť nad Oslavou (15:43-15:50) - Okříšky (16:36) |
Os 4838 - Brno hl.n. (15:07) - Zastávka u Brna (15:36) |
Os 4839 - Třebíč (7:41) - Brno hl.n. (9:09) |
Os 4840 - Brno hl.n. (16:07) - Zastávka u Brna (16:39) |
Os 4841 - Třebíč (8:39) - Brno hl.n. (10:10) |
Os 4842 - Brno hl.n. (16:39) - Zastávka u Brna (17:11-17:13) - Náměšť n.Osl. (17:43) |
Os 4843 - Náměšť n.Osl. (10:14) - Zastávka u Brna (10:41-10:42) - Brno hl.n. (11:11) |
Os 4844 - Brno hl.n. (17:07) - Zastávka u Brna (17:36) |
Os 4845 - Náměšť n.Osl. (12:14) - Zastávka u Brna (12:41-12:42) - Brno hl.n. (13:13) |
Os 4846 - Brno hl.n. (17:39) - Náměšť n.Osl. (18:44) |
Os 4847 - Náměšť n.Osl. (14:14) - Zastávka u Brna (14:41-14:42) - Brno hl.n. (15:15) |
Os 4848 - Brno hl.n. (18:07) - Zastávka u Brna (18:39) |
Os 4849 - Zastávka u Brna (15:59) - Brno hl.n. (16:28) |
Os 4850 - Brno hl.n. (18:39) - Zastávka u Brna (19:11-19:13) - Náměšť nad Oslavou (19:42-19:50) - Okříšky (20:33) |
Os 4851 - Náměšť n.Osl. (16:14) - Zastávka u Brna (16:41-16:42) - Brno hl.n. (17:15) |
Os 4852 - Brno hl.n. (19:39) - Náměšť n.Osl. (20:44) |
Os 4853 - Zastávka u Brna (16:59) - Brno hl.n. (17:36) |
Os 4854 - Brno hl.n. (20:39) - Třebíč (22:05-22:21) - Okříšky (22:37) |
Os 4855 - Zastávka u Brna (17:59) - Brno hl.n. (18:29) |
Os 4856 - Brno hl.n. (21:39) - Zastávka u Brna (22:08) |
Os 4857 - Náměšť n.Osl. (18:14) - Zastávka u Brna (18:41-18:42) - Brno hl.n. (19:13) |
Os 4858 - Brno hl.n. (22:39) - Střelice (22:57-23:01) - Třebíč (0:08) |
Os 4859 - Zastávka u Brna (20:38) - Brno hl.n. (21:06) |
Os 4861 - Zastávka u Brna (22:28) - Brno hl.n. (22:55) |
Os 4871 - Jihlava-Bosch D. (6:13) - Jihlava (6:17-6:19) - Třebíč (7:14) |
Os 4872 - Třebíč (4:16) - Jihlava (5:10) |
Os 4873 - Jihlava (7:39) - Třebíč (8:32) |
Os 4874 - Kralice n.Osl. (5:33) - Náměšť n.Osl. (5:40-5:49) - Třebíč (6:18-6:20) - Okříšky (6:36-6:37) - Jihlava (7:26) |
Os 4876 - Třebíč (7:35) - Jihlava (8:27) |
Os 4877 - Jihlava (16:05) - Třebíč (17:03) |
Os 4878 - Okříšky (12:23) - Jihlava (13:02) |
Os 4879 - Jihlava (22:41) - Okříšky (23:12) |
Os 4882 - Třebíč (14:50) - Jihlava (15:49) |
Os 4886 - Okříšky (16:23) - Jihlava (17:04) |
Os 4889 - Okříšky (23:16) - Třebíč (23:30) |