Osobné vlaky |
---|
Os 15000 - Choceň (3:57) -Litomyšl (4:49) |
Os 15001 - Litomyšl (4:58) - Choceň (5:45) |
Os 15002 - Choceň (4:40) - Litomyšl (5:26) |
Os 15003 - Litomyšl (5:34) - Choceň (6:26)1 |
Os 15004 - Choceň (5:20) - Litomyšl (6:18) |
Os 15005 - Litomyšl (6:50) - Choceň (7:39) |
Os 15006 - Choceň (6:38) - Litomyšl (7:24) |
Os 15007 - Litomyšl (7:28) - Choceň (8:14) |
Os 15008 - Choceň (6:38) - Litomyšl (7:33) |
Os 15009 - Litomyšl (9:31) - Vyské Mýto (9:58) |
Os 15010 - Vysoké Mýto m. (10:04) - Litomyšl (10:35) |
Os 15011 - Litomyšl (11:23) - Vyské Mýto (11:54) |
Os 15012 - Vysoké Mýto m. (13:03) - Litomyšl (13:35) |
Os 15013 - Litomyšl (14:03) - Choceň (14:57) |
Os 15050 - Letohrad 4:21, Ústí nad Orlicí 4:40 |
Os 15051 - Ústí nad Orlicí 5:12, Letohrad 5:30 |
Os 15052 - Letohrad 4:50, Ústí nad Orlicí 5:10 |
Os 15053 - Ústí nad Orlicí 5:39, Letohrad 6:02 |
Os 15054 - Letohrad 5:42, Ústí nad Orlicí 6:02 |
Os 15055 - Ústí nad Orlicí 6:22, Letohrad 6:45 |
Os 15056 - |
Os 15058 - Letohrad 7:52, Ústí nad Orlicí 8:10 |