Osobní vlaky |
---|
Os 8500 - Horní Dvořiště 4.07 České Budějovice 5.17 |
Os 8501 - České Budějovice 5.32 Horní Dvořiště 6.52 - 6.54 Summerau 7.03 |
Os 8502 - Horní Dvořiště 4.43 České Budějovice 5.55 |
Os 8503 - České Budějovice 8.17 Horní Dvořiště 9.34 |
Os 8504 - Horní Dvořiště 6.10 České Budějovice 7.22 |
Os 8505 - České Budějovice 10.10 Horní Dvořiště 11.22 - 11.29 Summerau 11.38 |
Os 8506 - Horní Dvořiště 10.40 České Budějovice 11.47 |
Os 8507 - České Budějovice 14.09 Horní Dvořiště 15.17 - 15.19 Summerau 15.28 |
Os 8508 - Summerau 12.05 Horní Dvořiště 12.14 - 12.16 České Budějovice 13.29 |
Os 8509 - České Budějovice 15.12 Horní Dvořiště 16.26 |
Os 8510 - Horní Dvořiště 16.41 České Budějovice17.49 |
Os 8511 - České Budějovice 16.40 Horní Dvořiště 17.54 |
Os 8512 - Horní Dvořiště 18.20 České Budějovice 19.31 |
Os 8513 - České Budějovice 20.25 Horní Dvořiště 21.37 |
Os 8530 - Summerau 16.52 Horní Dvořiště 16.01 - 16.09 Lipno nad Vltavou 17.06 |