..: Řazení vlaků 2004/2005 - Příjezdy a odjezdy vlaků - Ostružná :..
Ostružná
Příj. | Odj. | Vlak | Ze stanice -----> Do stanice | Nást./kol. |
4:50 | 4:50 | 3601 | Šumperk (3:47) | Jeseník (5:30) | - / 3 |
4:47 | 4:52 | 3600 | Jeseník (4:17) | Šumperk (6:08) | - / 3 |
5:45 | 5:46 | R 900 | Jeseník (5:14) | Olomouc hlavní nádraží (7:26) | - / 3 |
6:53 | 6:54 | 3604 | Zlaté Hory (5:38) | Šumperk (8:02) | - / 3 |
6:50 | 6:54 | 3603 | Šumperk (5:12) | Jeseník (7:27) | - / 3 |
8:02 | 8:03 | 3605 | Šumperk (6:43) | Jeseník (8:36) | - / 3 |
8:23 | 8:24 | 1931 | Olomouc hlavní nádraží (6:14) | Jeseník (8:55) | - / 3 |
9:09 | 9:10 | 3606 | Jeseník (8:38) | Šumperk (10:26) | - / 3 |
9:11 | 9:12 | R 1401 | Olomouc hlavní nádraží (7:29) | Jeseník (9:43) | - / 3 |
9:34 | 9:35 | R 905 | Nezamyslice (6:55) | Jeseník (10:08) | - / 3 |
10:25 | | 3682 | Jeseník (9:50) | | - / 3 |
10:23 | 10:27 | 3607 | Šumperk (9:12) | Mikulovice (11:25) | - / 3 |
11:46 | 11:47 | R 902 | Jeseník (11:15) | Zábřeh na Moravě (12:45) | - / 3 |
12:09 | 12:10 | R 757 | Plzeň hlavní nádraží (5:10) | Jeseník (12:44) | - / 3 |
12:51 | 12:52 | 3609 | Olomouc hlavní nádraží (9:47) | Zlaté Hory (14:20) | - / 3 |
12:47 | 12:53 | 3608 | Mikulovice (11:39) | Šumperk (14:06) | - / 3 |
13:48 | 13:49 | R 756 | Jeseník (13:14) | Plzeň hlavní nádraží (21:00) | - / 3 |
14:13 | 14:14 | R 903 | Zábřeh na Moravě (13:10) | Jeseník (14:45) | - / 3 |
14:47 | 14:47 | 3610 | Jeseník (14:08) | Šumperk (16:10) | - / 3 |
15:09 | 15:10 | 3611 | Šumperk (13:52) | Jeseník (15:46) | - / 3 |
15:45 | 15:46 | R 904 | Jeseník (15:10) | Brno hlavní nádraží (19:13) | - / 3 |
16:06 | 16:07 | 1930 | Jeseník (15:34) | Olomouc hlavní nádraží (18:21) | - / 3 |
16:32 | 16:33 | 3612 | Jeseník (15:57) | Šumperk (17:54) | - / 3 |
16:55 | 16:56 | 3613 | Šumperk (15:24) | Jeseník (17:28) | - / 3 |
16:56 | 16:58 | R 1400 | Jeseník (16:23) | Přerov (19:14) | - / 3 |
16:56 | 16:58 | R 1402 | Jeseník (16:23) | Nezamyslice (19:25) | - / 3 |
18:17 | 18:17 | R 901 | Olomouc hlavní nádraží (16:36) | Jeseník (18:49) | - / 3 |
18:15 | 18:19 | 1700 | Jeseník (17:42) | Olomouc hlavní nádraží (20:06) | - / 2 |
19:30 | 19:31 | 3616 | Lipová Lázně (19:08) | Šumperk (20:51) | - / 3 |
19:53 | 19:54 | 3617 | Šumperk (18:37) | Mikulovice (20:53) | - / 3 |
21:52 | 21:53 | 3618 | Mikulovice (21:01) | Šumperk (23:03) | - / 3 |
21:50 | 21:54 | 3619 | Šumperk (20:39) | Zlaté Hory (23:02) | - / 3 |