..: Řazení vlaků 2004/2005 - Příjezdy a odjezdy vlaků - Olomouc-Hejčín :..
Olomouc-Hejčín
Příj. | Odj. | Vlak | Ze stanice -----> Do stanice |
3:49 | 3:49 | 14001 | Olomouc hlavní nádraží (3:36) | Prostějov hlavní nádraží (5:15) |
5:06 | 5:07 | 14003 | Olomouc hlavní nádraží (4:49) | Prostějov hlavní nádraží (6:34) |
6:06 | 6:06 | 14002 | Prostějov hlavní nádraží (4:46) | Olomouc hlavní nádraží (6:20) |
6:48 | 6:49 | 14004 | Prostějov hlavní nádraží (5:31) | Olomouc hlavní nádraží (7:12) |
7:48 | 7:48 | 14006 | Prostějov hlavní nádraží (6:26) | Olomouc hlavní nádraží (8:02) |
14:03 | 14:04 | 14015 | Olomouc hlavní nádraží (13:50) | Prostějov hlavní nádraží (15:21) |
14:40 | 14:41 | 14014 | Kostelec na Hané (13:47) | Olomouc hlavní nádraží (14:53) |
15:17 | 15:17 | 14017 | Olomouc hlavní nádraží (15:04) | Prostějov hlavní nádraží (16:29) |
15:59 | 15:59 | 14033 | Olomouc hlavní nádraží (15:46) | Drahanovice (16:31) |
16:49 | 16:50 | 14019 | Olomouc hlavní nádraží (16:37) | Prostějov hlavní nádraží (17:58) |
17:22 | 17:23 | 14034 | Drahanovice (16:48) | Olomouc hlavní nádraží (17:37) |
17:43 | 17:43 | 14018 | Prostějov hlavní nádraží (16:30) | Olomouc hlavní nádraží (17:56) |
21:17 | 21:18 | 14035 | Olomouc hlavní nádraží (21:05) | Drahanovice (21:46) |