Postřelmov
Odjezdová tabule Správy železnic on-line
Jízdní řád 2024 2023 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
Příj. | Odj. | Linka | Vlak | Z => Do | Poznámky | |
4:33 | 4:33 | 3705 | Šumperk (4.24) | Prostějov hl.n. (5.53) | ||
4:58 | 4:59 | Sp 1638 | Šumperk (4.49) | Brno hl.n. (7.45) | ||
5:16 | 5:16 | 3700 | Olomouc hl.n. (4.33) | Kouty nad Desnou (6.06) | ||
5:27 | 5:27 | 13001 | Šumperk (5.16) | Zábřeh na Moravě (5.35) | ||
5:38 | 5:38 | 3709 | Kouty nad Desnou (4.50) | Olomouc hl.n. (6.22) | ||
5:53 | 5:53 | 13000 | Zábřeh na Moravě (5.46) | Velké Losiny (6.26) | ||
6:00 | 6:01 | 13003 | Velké Losiny (5.29) | Zábřeh na Moravě (6.07) | ||
6:16 | 6:16 | 3704 | Nezamyslice (4.40) | Kouty nad Desnou (7.06) | ||
6:24 | 6:24 | R 914 | Šumperk (6.11) | Brno hl.n. (8.42) | ||
6:39 | 6:39 | 13002 | Zábřeh na Moravě (6.32) | Šumperk (6.49) | ||
6:39 | 6:40 | 3713 | Kouty nad Desnou (5.50) | Nezamyslice (8.18) | ||
7:16 | 7:16 | 3710 | Olomouc hl.n. (6.33) | Kouty nad Desnou (8.06) | ||
7:13 | 7:17 | 13005 | Šumperk (7.06) | Zábřeh na Moravě (7.24) | ||
7:32 | 7:33 | R 901 | Brno hl.n. (5.23) | Šumperk (7.41) | ||
7:40 | 7:40 | 3715 | Kouty nad Desnou (6.50) | Olomouc hl.n. (8.22) | ||
8:16 | 8:16 | 3712 | Nezamyslice (6.37) | Kouty nad Desnou (9.06) | ||
8:16 | 8:17 | R 912 | Šumperk (8.09) | Brno hl.n. (10.42) | ||
8:32 | 8:33 | R 903 | Brno hl.n. (6.28) | Šumperk (8.41) | ||
8:40 | 8:40 | 3717 | Kouty nad Desnou (7.50) | Nezamyslice (10.18) | ||
8:56 | 8:56 | 13006 | Zábřeh na Moravě (8.49) | Šumperk (9.06) | ||
9:16 | 9:16 | 3716 | Olomouc hl.n. (8.33) | Kouty nad Desnou (10.06) | ||
9:32 | 9:33 | R 905 | Brno hl.n. (7.18) | Šumperk (9.41) | ||
10:16 | 10:17 | R 910 | Šumperk (10.09) | Brno hl.n. (12.42) | ||
10:40 | 10:40 | 3719 | Kouty nad Desnou (9.50) | Nezamyslice (12.18) | ||
11:16 | 11:16 | 3718 | Nezamyslice (9.40) | Kouty nad Desnou (12.06) | ||
11:14 | 11:17 | 13011 | Šumperk (11.07) | Zábřeh na Moravě (11.24) | ||
11:32 | 11:33 | R 907 | Brno hl.n. (9.18) | Šumperk (11.41) | ||
12:16 | 12:17 | R 908 | Šumperk (12.09) | Brno hl.n. (14.43) | ||
12:40 | 12:40 | 3725 | Kouty nad Desnou (11.50) | Nezamyslice (14.18) | ||
12:39 | 12:41 | 13012 | Zábřeh na Moravě (12.32) | Šumperk (12.49) | ||
13:16 | 13:16 | 3722 | Nezamyslice (11.40) | Kouty nad Desnou (14.04) | ||
13:14 | 13:17 | 13013 | Šumperk (13.07) | Zábřeh na Moravě (13.24) | ||
13:32 | 13:33 | R 909 | Brno hl.n. (11.18) | Šumperk (13.41) | ||
13:40 | 13:40 | 3727 | Kouty nad Desnou (12.50) | Nezamyslice (15.18) | ||
14:16 | 14:16 | 3724 | Nezamyslice (12.40) | Kouty nad Desnou (15.06) | ||
14:16 | 14:17 | R 906 | Šumperk (14.09) | Brno hl.n. (16.43) | ||
14:40 | 14:40 | 3729 | Kouty nad Desnou (13.46) | Nezamyslice (16.18) | ||
14:58 | 14:59 | 13014 | Zábřeh na Moravě (14.51) | Velké Losiny (15.26) | ||
14:58 | 15:00 | 13015 | Velké Losiny (14.29) | Zábřeh na Moravě (15.07) | ||
15:17 | 15:18 | 3726 | Nezamyslice (13.40) | Kouty nad Desnou (16.04) | ||
15:32 | 15:33 | R 911 | Brno hl.n. (13.18) | Šumperk (15.41) | ||
15:40 | 15:40 | 3731 | Kouty nad Desnou (14.50) | Nezamyslice (17.18) | ||
16:16 | 16:16 | 3728 | Nezamyslice (14.40) | Kouty nad Desnou (17.06) | ||
16:16 | 16:17 | R 904 | Šumperk (16.09) | Brno hl.n. (18.43) | ||
16:38 | 16:39 | 13016 | Zábřeh na Moravě (16.31) | Sobotín (17.07) | ||
16:38 | 16:39 | 3733 | Kouty nad Desnou (15.48) | Olomouc hl.n. (17.25) | ||
16:59 | 17:00 | 13021 | Šumperk (16.50) | Zábřeh na Moravě (17.07) | ||
17:15 | 17:16 | 1630 | Jeseník (15.43) | Olomouc hl.n. (18.02) | ||
17:16 | 17:16 | 3732 | Nezamyslice (15.40) | Kouty nad Desnou (18.04) | ||
17:32 | 17:33 | R 913 | Brno hl.n. (15.18) | Šumperk (17.41) | ||
17:40 | 17:40 | 3737 | Kouty nad Desnou (16.50) | Nezamyslice (19.18) | ||
18:16 | 18:16 | 3734 | Nezamyslice (16.40) | Kouty nad Desnou (19.06) | ||
18:16 | 18:17 | R 902 | Šumperk (18.09) | Brno hl.n. (20.38) | ||
18:32 | 18:32 | 13020 | Zábřeh na Moravě (18.26) | Šumperk (18.44) | ||
18:40 | 18:40 | 3739 | Kouty nad Desnou (17.48) | Nezamyslice (20.18) | ||
19:00 | 19:00 | 13023 | Šumperk (18.51) | Zábřeh na Moravě (19.07) | ||
19:15 | 19:16 | 1632 | Jeseník (17.43) | Olomouc hl.n. (20.02) | ||
19:16 | 19:16 | 3736 | Nezamyslice (17.40) | Kouty nad Desnou (20.04) | ||
19:32 | 19:33 | R 915 | Brno hl.n. (17.18) | Šumperk (19.42) | ||
20:16 | 20:16 | 3750 | Olomouc hl.n. (19.33) | Kouty nad Desnou (21.07) | ||
20:24 | 20:24 | R 900 | Šumperk (20.15) | Brno hl.n. (22.36) | ||
20:40 | 20:40 | 3743 | Kouty nad Desnou (19.48) | Nezamyslice (22.48) | ||
21:02 | 21:02 | 13022 | Zábřeh na Moravě (20.54) | Šumperk (21.14) | ||
21:16 | 21:16 | 3742 | Nezamyslice (19.40) | Kouty nad Desnou (22.13) | ||
21:32 | 21:33 | R 917 | Brno hl.n. (19.18) | Šumperk (21.41) | ||
21:40 | 21:40 | 3753 | Kouty nad Desnou (20.51) | Olomouc hl.n. (22.42) | ||
22:37 | 22:37 | 3665 | Zábřeh na Moravě (22.29) | Hanušovice (23.16) | ||
22:47 | 22:47 | 3755 | Kouty nad Desnou (21.57) | Olomouc hl.n. (23.30) | ||
23:19 | 23:20 | 3752 | Přerov (22.05) | Šumperk (23.29) | ||
23:50 | 23:51 | 3754 | Olomouc hl.n. (23.07) | Šumperk (24.00) | ||
Poznámky | ||||||
10 nejede 24., 31.XII. 11 nejede 25.XII., 1.I. 12 nejede 24.-25., 31.XII. |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Vlaky uvedené slabým písmem ve stanici NEZASTAVUJÍ pro výstup a nástup!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci