Mladkov
Odjezdová tabule Správy železnic on-line
Jízdní řád 2024 2023 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
Příj. | Odj. | Linka | Vlak | Z => Do | Poznámky | |
4:31 | 4:31 | 5034 | Králíky (4.13) | Pardubice hl.n. (6.06) | ||
4:59 | 4:59 | 7146 | Moravský Karlov (4.26) | Ústí nad Orlicí (5.45) | ||
5:23 | 5:23 | 7150 | Moravský Karlov (4.50) | Ústí nad Orlicí (6.07) | ||
5:47 | 5:48 | 7143 | Ústí nad Orlicí (4.53) | Lichkov (5.51) | ||
6:06 | 6:06 | Sp 1978 | Lichkov (6.03) | Kolín (8.22) | Orlice | |
6:35 | 6:35 | 7154 | Lichkov (6.32) | Česká Třebová (7.39) | ||
6:47 | 6:47 | 7156 | Lichkov (6.44) | Ústí nad Orlicí (7.34) | ||
6:57 | 6:57 | 7149 | Ústí nad Orlicí (6.14) | Mlýnický Dvůr (7.36) | ||
7:23 | 7:24 | 6283 | Pardubice hl.n. (5.32) | Lichkov (7.27) | ||
7:29 | 7:29 | 7158 | Lichkov (7.26) | Ústí nad Orlicí (8.19) | ||
7:37 | 7:37 | 7160 | Dolní Lipka (7.28) | Česká Třebová (8.41) | ||
7:39 | 7:39 | 6281 | Pardubice hl.n. (5.32) | Międzylesie (7.53) | ||
8:33 | 8:33 | 6280 | Międzylesie (8.18) | Ústí nad Orlicí (9.19) | ||
8:58 | 8:58 | Sp 1653 | Pardubice hl.n. (7.34) | Lichkov (9.02) | Glacensis | |
9:21 | 9:22 | 7153 | Ústí nad Orlicí (8.41) | Lichkov (9.25) | ||
10:22 | 10:22 | 7157 | Ústí nad Orlicí (9.41) | Lichkov (10.26) | ||
10:26 | 10:27 | 20015 | Česká Třebová (8.38) | Hanušovice (11.22) | Králický Sněžník | |
10:36 | 10:36 | 7166 | Lichkov (10.33) | Ústí nad Orlicí (11.19) | ||
10:50 | 10:53 | 20019 | Letohrad (10.09) | Dolní Lipka (11.08) | Mikuláš | |
11:22 | 11:22 | 7159 | Ústí nad Orlicí (10.41) | Lichkov (11.26) | ||
12:05 | 12:08 | 20018 | Dolní Lipka (11.50) | Letohrad (12.46) | Mikuláš | |
12:36 | 12:36 | 7170 | Lichkov (12.33) | Ústí nad Orlicí (13.19) | ||
13:21 | 13:21 | 7163 | Ústí nad Orlicí (12.41) | Lichkov (13.25) | ||
13:36 | 13:36 | 7172 | Lichkov (13.33) | Ústí nad Orlicí (14.19) | ||
14:26 | 14:26 | 7165 | Česká Třebová (13.17) | Štíty (15.16) | ||
14:36 | 14:36 | 7174 | Moravský Karlov (14.01) | Ústí nad Orlicí (15.20) | ||
15:06 | 15:07 | 20014 | Hanušovice (14.10) | Česká Třebová (17.13) | Králický Sněžník | |
15:21 | 15:21 | 7167 | Ústí nad Orlicí (14.41) | Lichkov (15.25) | ||
15:33 | 15:33 | 7176 | Štíty (14.44) | Ústí nad Orlicí (16.19) | ||
16:22 | 16:22 | 7169 | Ústí nad Orlicí (15.41) | Lichkov (16.26) | ||
16:34 | 16:34 | 7180 | Lichkov (16.31) | Ústí nad Orlicí (17.19) | ||
16:54 | 16:55 | Sp 1652 | Lichkov (16.52) | Pardubice hl.n. (18.08) | Glacensis | |
17:17 | 17:17 | Sp 1649 | Ústí nad Orlicí (16.41) | Hanušovice (17.58) | ||
17:25 | 17:25 | 7171 | Ústí nad Orlicí (16.41) | Štíty (18.12) | ||
17:35 | 17:35 | 7182 | Lichkov (17.32) | Ústí nad Orlicí (18.19) | ||
18:23 | 18:23 | 7173 | Ústí nad Orlicí (17.41) | Králíky (18.44) | ||
18:33 | 18:33 | 7186 | Lichkov (18.30) | Ústí nad Orlicí (19.19) | ||
18:45 | 18:45 | Sp 1648 | Hanušovice (18.02) | Ústí nad Orlicí (19.19) | ||
19:24 | 19:24 | 5019 | Kolín (16.40) | Lichkov (19.28) | ||
19:37 | 19:37 | 7188 | Štíty (18.48) | Ústí nad Orlicí (20.19) | ||
20:18 | 20:18 | 7175 | Ústí nad Orlicí (19.41) | Lichkov (20.22) | ||
20:27 | 20:27 | 20576 | Červená Voda (20.01) | Letohrad (20.48) | ||
21:13 | 21:13 | 20566 | Moravský Karlov (20.40) | Letohrad (21.34) | ||
21:37 | 21:37 | 7177 | Ústí nad Orlicí (20.47) | Moravský Karlov (22.12) | ||
22:55 | 22:55 | 7181 | Letohrad (22.30) | Králíky (23.15) | ||
23:26 | 23:26 | 7185 | Letohrad (23.01) | Králíky (23.46) | ||
Poznámky | ||||||
10 nejede 24., 31.XII. 11 nejede 25.XII., 1.I. 12 nejede 24.-25., 31.XII. |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Vlaky uvedené slabým písmem ve stanici NEZASTAVUJÍ pro výstup a nástup!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci