Bylnice
Odjezdová tabule Správy železnic on-line
Jízdní řád 2024 2023 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
Příj. | Odj. | Linka | Vlak | Z => Do | Poznámky | |
3:56 | 23200 | Vsetín (4.47) | ||||
4:00 | 4300 | Staré Město u Uherského Hradiště (5.27) | ||||
4:05 | 23202 | Horní Lideč (4.32) | ||||
5:02 | 23201 | Bystřice pod Hostýnem (3.03) | ||||
5:05 | Sp 1722 | Brno hl.n. (8.34) | Santon | |||
5:11 | 23204 | Horní Lideč (5.38) | ||||
5:45 | 4302 | Staré Město u Uherského Hradiště (7.18) | ||||
5:58 | 23206 | Vsetín (6.49) | ||||
6:12 | 23203 | Horní Lideč (5.45) | ||||
6:23 | 4323 | Luhačovice (4.34) | ||||
6:25 | 4350 | Staré Město u Uherského Hradiště (7.52) | ||||
6:31 | 23208 | Horní Lideč (6.58) | ||||
6:50 | 4304 | Staré Město u Uherského Hradiště (8.25) | ||||
7:13 | 4303 | Kyjov (4.38) | ||||
7:28 | 23205 | Horní Lideč (7.02) | ||||
7:55 | 4306 | Staré Město u Uherského Hradiště (9.50) | ||||
7:55 | 4352 | Staré Město u Uherského Hradiště (9.50) | ||||
8:08 | 23210 | Horní Lideč (8.35) | ||||
8:37 | 8:38 | 1060 | Nitra (6.43) | Praha-Malešice (14.52) | ARRIVA EXPRESS | |
9:51 | 23209 | Horní Lideč (9.25) | ||||
9:59 | 4307 | Uherský Brod (9.05) | ||||
10:05 | 4308 | Uherský Brod (10.59) | ||||
10:08 | 23212 | Horní Lideč (10.35) | ||||
11:51 | 23213 | Horní Lideč (11.25) | ||||
11:59 | 4309 | Uherský Brod (11.05) | ||||
12:05 | 4310 | Uherský Brod (12.59) | ||||
12:08 | 23214 | Vsetín (13.08) | ||||
13:12 | 13:13 | 1061 | Praha-Malešice (7.04) | Nitra (15.08) | ARRIVA EXPRESS | |
13:51 | 23215 | Vsetín (12.30) | ||||
13:59 | 4311 | Uherský Brod (13.05) | ||||
14:01 | 23218 | Horní Lideč (14.28) | ||||
14:05 | 4312 | Uherský Brod (14.59) | ||||
14:45 | 14:46 | 1062 | Nitra (12.44) | Praha-Malešice (20.48) | ARRIVA EXPRESS | |
14:57 | 23217 | Horní Lideč (14.31) | ||||
15:01 | 23220 | Horní Lideč (15.28) | ||||
15:19 | 4343 | Staré Město u Uherského Hradiště (13.36) | ||||
15:57 | 23219 | Horní Lideč (15.31) | ||||
15:59 | 4313 | Uherský Brod (15.05) | ||||
15:59 | 16:00 | Sp 1727 | Brno hl.n. (12.49) | Vlárský průsmyk (16.07) | Javořina | |
16:05 | 4314 | Uherský Brod (16.59) | ||||
16:08 | 23222 | Horní Lideč (16.35) | ||||
16:25 | 4382 | Vlárský průsmyk (16.13) | ||||
17:40 | 4383 | Vlárský průsmyk (17.52) | ||||
17:51 | 23221 | Horní Lideč (17.25) | ||||
17:59 | 4315 | Uherský Brod (17.05) | ||||
18:03 | 18:05 | 4316 | Vlárský průsmyk (17.56) | Veselí nad Moravou (19.43) | ||
18:08 | 23224 | Vsetín (19.47) | ||||
19:11 | 19:13 | 1063 | Praha-Malešice (13.06) | Nitra (21.03) | ARRIVA EXPRESS | |
19:22 | 23223 | Horní Lideč (18.56) | ||||
19:25 | Sp 1738 | Brno hl.n. (22.33) | ||||
19:26 | 4317 | Staré Město u Uherského Hradiště (17.36) | ||||
19:51 | 23225 | Vsetín (18.30) | ||||
20:07 | 23226 | Bystřice pod Hostýnem (22.03) | ||||
20:36 | Sp 1733 | Brno-Maloměřice (17.05) | Žuráň | |||
20:45 | 3248 | Valašské Meziříčí (22.00) | ||||
20:55 | 4318 | Veselí nad Moravou (22.40) | ||||
20:55 | 4320 | Luhačovice (22.02) | ||||
22:31 | 23227 | Vsetín (21.40) | ||||
22:36 | Sp 1735 | Brno-Maloměřice (19.08) | Slavkov | |||
Poznámky | ||||||
10 nejede 24., 31.XII. 11 nejede 25.XII., 1.I. 12 nejede 24.-25., 31.XII. |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Vlaky uvedené slabým písmem ve stanici NEZASTAVUJÍ pro výstup a nástup!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci