..: Plzeň hlavní nádraží - Příjezdy a odjezdy vlaků 2009 :..

Plzeň hlavní nádraží Informace o stanici

Odjezdová tabule SŽDC on-line

Jízdní řád 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005

Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.

Příj.Odj.Vlak    Ze stanice    ----=>    Do staniceNást./Kol.Poznámky
1:51    R 970   Praha hl.n. (0:11)    1z jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII.; 2.; ; ; ;
  4:19   8901     Horažďovice předměstí (5:38)  4v jede v
  4:22   7510     Klatovy (5:20)  1z jede v ;
  4:38  R 971     Praha hl.n. (6:20)  1v jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII.; 2.; ; ; ;
4:52     7631   Žihle (3:43)    1v nejede 25., 26.XII., 1.I.;
  4:55   7630     Podbořany (6:49)  2v
4:59     7511   Klatovy (3:58)    1z nejede 25.XII., 1.I.;
5:00     8900   Horažďovice předměstí (3:49)    4 Horažďovice předměstí-Nepomuk nejede 25.XII., 1.I.;
5:02     7401   Domažlice (3:44)    4 nejede 25., 26.XII., 1.I.; v , kromě 24. – 26.XII., 1.I., 1., 8.V., 28.X., 17.XI.
  5:05   7402     Domažlice (6:34)  1z jede v
  5:08  R 961     Praha hl.n. (6:50)  1v ; nejede 25., 26.XII., 1.I.; ; ; ;
5:10     7800   Beroun (3:47)    1v nejede 25.XII., 1.I.
  5:15   8941     Nepomuk (5:55)  4v ; jede v ;
  5:20   7831     Rokycany (5:43)  1v ; jede v
  5:20   7502     Železná Ruda-Alžbětín (8:00)  1z 1.2. Plzeň hl.n. – Klatovy vozy 1. a 2. třídy; ;
5:28     7301   Svojšín (4:39)    4v jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII.;
5:40     7802   Zdice (4:32)    1v jede v
5:44     7403   Domažlice (4:27)    4z jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII.
5:49     7633   Žihle (4:38)    1v jede v ;
  5:50   7404     Domažlice (7:15)  4 ; nejede 25., 26.XII., 1.I.
  5:50   7803     Beroun (7:24)  2A ;
5:57     7513   Klatovy (4:57)    1z jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII.; v , kromě 27.XII.;
5:58     8902   Horažďovice předměstí (4:43)      jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII.; v , kromě 27.XII.
  6:03  R 667     Brno hl.n. (12:37)  3 Petr Vok
Plzeň hl.n.-České Budějovice nejede 25.XII., 1.I.; ; ; ; ; ; Náměšť nad Oslavou – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
  6:05  R 1190     Most (8:50)  2v vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; 2.; ; ;
5:51  6:05  R 750   Praha hl.n. (4:11) Františkovy Lázně (8:08)  1v ; ; ; ; ; ; Praha hl.n. – Plzeň hl.n.; Stříbro – Cheb jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
5:51  6:08  R 751   Cheb (4:04) Praha hl.n. (7:50)  2z nejede 25.XII., 1.I.; ; Plzeň hl.n.-Praha hl.n. nejede 25.XII., 1.I.; Cheb – Praha hl.n.; Cheb – Praha hl.n.; Cheb – Praha hl.n.; Plzeň hl.n. – Praha hl.n.; Cheb – Stříbro jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
  6:19   7660     Plasy (7:08)  2v ; jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII.
6:27     7515   Klatovy (5:27)    1z jede v ; ;
6:28     7303   Stříbro (5:50)      jede v
6:28     8940   Nepomuk (5:39)    4 jede v , nejede 29.XII. – 2.I.
  6:30   7302     Svojšín (7:28)  3v
  6:34   7512     Klatovy (7:44)  1z ; jede v ;
6:40     7832   Rokycany (6:15)    1v jede v
6:49     7405   Domažlice (5:30)    1z jede v
6:52     7635   Podbořany (4:47)    1v nejede 25.XII., 1.I.
6:53     8904   Horažďovice předměstí (5:48)    4 jede v ; ;
  6:56   8903     Horažďovice předměstí (8:13)  4v v a
  6:57   7833     Rokycany (7:20)  2A jede v
6:50  7:00  R 350   Praha hl.n. (5:11) Nürnberg Hbf (10:09)  1v Karel Čapek
; ; ; Domažlice – Furth im Wald jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
  7:02  Sp 1960     Železná Ruda-Alžbětín (9:15)  1z ; Klatovy-Železná Ruda-Alžbětín jede v a ; ;
  7:05   7406     Domažlice (8:23)  4z v a
6:56  7:08  R 963   Klatovy (6:06) Praha hl.n. (8:50)  1z nejede 25., 26.XII., 1.I.; ; Klatovy – Praha hl.n.; Klatovy – Praha hl.n.; Klatovy – Praha hl.n.; Klatovy – Praha hl.n.; Dobřany – Plzeň hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
7:10     7804   Zdice (6:02)    1v jede v
7:15     7661   Kaznějov (6:38)    1v jede v , nejede 29.XII. – 2.I.
  7:20   7835     Rokycany (7:43)  2A jede v a
7:23     8960   Strakonice (5:44)    3v jede v ; ;
7:28     7305   Svojšín (6:39)    4v
7:31     7407   Domažlice (6:06)    1z
7:34     7517   Klatovy (6:35)    1v
7:40     7806   Beroun (6:11)    1v
7:53     8906   Horažďovice předměstí (6:43)    4 Horažďovice předměstí-Nepomuk jede v a , nejede 25.XII., 1.I.; Nepomuk-Plzeň hl.n. nejede 25.XII., 1.I.; Horažďovice předměstí – Nepomuk;Nepomuk – Plzeň hl.n. v a , kromě 25.XII., 1.I.; Nepomuk – Plzeň hl.n. v
7:55    Sp 1991   Most (5:02)    1 / 3 jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII.;
7:58    R 920   České Budějovice (6:02)    3v Karel Klostermann
nejede 25.XII., 1.I.; ; ; ; ;
  8:03  R 669     Brno hl.n. (14:37)  3 Junák
; ; ; ; ; Číčenice – České Budějovice;Náměšť nad Oslavou – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku; Číčenice – České Budějovice cestující do Českých Budějovic od vlaku 18232/3 nedoplácejí rozdíl jízdného
7:51  8:05  R 752   Praha hl.n. (6:11) Františkovy Lázně (10:08)  1v ; ; ; ; Stříbro – Cheb jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
  8:05   7632     Podbořany (10:02)  2v
  8:08   7408     Domažlice (9:30)  4z
7:51  8:08  R 753   Cheb (6:04) Praha hl.n. (9:50)  2z nejede 25.XII., 1.I.; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; Cheb – Praha hl.n.; Cheb – Praha hl.n.; Cheb – Praha hl.n.; Plzeň hl.n. – Praha hl.n.; Cheb – Stříbro jsou cestující odbaveni jako ve spěš
  8:09   8943     Nepomuk (8:54)  4v v a
  8:10   7504     Železná Ruda-Alžbětín (10:31)  1z ; v a ;
  8:20   7807     Beroun (9:49)  2A
  8:30   7304     Svojšín (9:28)  3v
8:40     7834   Rokycany (8:15)    1v
8:52     7409   Domažlice (7:31)    1z
8:53     8908   Horažďovice předměstí (7:43)    4 jede v
8:56    Sp 1961   Klatovy (8:06)    1z v ; v
8:58     7639   Podbořany (6:54)    1v
8:51  9:02  R 960   Praha hl.n. (7:11) Železná Ruda-Alžbětín (11:15)  1v ? Klatovy – Železná Ruda-Alžbětín ve vlaku řazeny k sezení pouze vozy 2. třídy; ; ; ; ; Plzeň hl.n. – Dobřany;Klatovy – Železná Ruda-Alžbětín jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
8:57  9:08  R 351   Nürnberg Hbf (5:40) Praha hl.n. (10:50)  2z Jan Hus
; Nürnberg Hbf – Praha hl.n.; Plzeň hl.n. – Praha hl.n.; Plzeň hl.n. – Praha hl.n.; Furth im Wald – Domažlice jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
  9:20   7837     Rokycany (9:43)  2A
9:28     7307   Svojšín (8:39)    4v
9:40     7808   Beroun (8:11)    1v
9:47     7519   Klatovy (8:46)    1v v a ; v
9:53     8942   Nepomuk (9:09)    4 v a
9:54    R 1191   Most (7:05)    1 / 3 2.; ; ;
9:55     7441   Nýřany (9:33)    3z jede v ;
9:58    R 922   Jihlava (5:24)    3v Josef Skupa
Jihlava-České Budějovice jede v ; ; ; ; ;
  10:03  R 665     Brno hl.n. (16:37)  3 Jakub Krčín
; ; ; ; ; Číčenice – České Budějovice cestující do Českých Budějovic od vlaku 18236/7 nedoplácejí rozdíl jízdného; Číčenice – České Budějovice;Náměšť nad Oslavou – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
  10:05  R 1192     Most (12:50)  2v 2.; ; ;
9:51  10:05  R 754   Praha hl.n. (8:11) Františkovy Lázně (12:08)  1v ; ; ; ; Stříbro – Cheb jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
9:51  10:08  R 755   Cheb (8:04) Praha hl.n. (11:50)  2z vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; Cheb – Praha hl.n.; Cheb – Praha hl.n.; Cheb – Praha hl.n.; Cheb – Praha hl.n.; Cheb – Stříbro jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
  10:09   8945     Nepomuk (10:54)  4v ; jede v ;
  10:10   7440     Nýřany (10:30)  1v ; jede v ;
  10:10   7514     Klatovy (11:11)  1z ; v a ; v
  10:20   7809     Beroun (11:49)  2A ;
10:40     7836   Rokycany (10:15)    1v
10:55     7411   Domažlice (9:34)    1z jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII.;
10:50  11:00  R 354   Praha hl.n. (9:11) München Hbf (15:15)  1v Franz Kafka
; Praha hl.n. – Plzeň hl.n.; Praha hl.n. – Plzeň hl.n.; Domažlice – Furth im Wald jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
  11:02  Sp 1962     Klatovy (11:52)  1z ; v ; v
  11:03   7634     Podbořany (13:13)  2v ;
  11:05   7412     Domažlice (12:23)  4z
10:56  11:08  R 965   Železná Ruda-Alžbětín (8:42) Praha hl.n. (12:50)  1z ; ? Železná Ruda-Alžbětín – Klatovy ve vlaku řazeny k sezení pouze vozy 2. třídy; Železná Ruda-Alžbětín – Praha hl.n.; Železná Ruda-Alžbětín – Praha hl.n.; Železná Ruda-Alžbětín – Praha hl.n.; Železná Ruda-Alžbětín – Praha hl.n.; Žel
  11:09   8905     Horažďovice předměstí (12:24)  4v ; v
  11:20   7839     Rokycany (11:43)  2A
11:40     7812   Beroun (10:11)    1v
11:53     8944   Nepomuk (11:09)    4 jede v ;
11:54    R 1193   Most (9:05)    1 / 3 2.; ; ;
11:58    R 924   Havlíčkův Brod (6:58)    3v Hejtman
Havlíčkův Brod-České Budějovice nejede 25.XII., 1.I.; ; ; ; ;
  12:03  R 663     Brno hl.n. (18:37)  3 Vajgar
; ; ; ; ; Náměšť nad Oslavou – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
11:51  12:05  R 756   Praha hl.n. (10:11) Františkovy Lázně (14:08)  1v Praha hl.n. – Františkovy Lázně; Praha hl.n. – Františkovy Lázně; Praha hl.n. – Františkovy Lázně; Praha hl.n. – Františkovy Lázně; Stříbro – Cheb jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
11:51  12:08  R 757   Františkovy Lázně (9:53) Praha hl.n. (13:50)  2z vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; Františkovy Lázně – Praha hl.n.; Františkovy Lázně – Praha hl.n.; Františkovy Lázně – Praha hl.n.; Františkovy Lázně – Praha hl.n.; Cheb – Stříbro jsou cestujíc
  12:08   7414     Domažlice (13:37)  4z
  12:09   8947     Nepomuk (12:54)  4v ; jede v
  12:10   7664     Plasy (12:58)  2v jede v a
  12:10   7516     Klatovy (13:11)  1z ;
  12:20   7811     Beroun (13:49)  2A
  12:30   7306     Svojšín (13:28)  3v
12:40     7838   Rokycany (12:15)    1v
12:45     7641   Podbořany (10:35)    1v
12:52     7413   Domažlice (11:31)    1z
12:53     8910   Horažďovice předměstí (11:43)    4 v a
12:56    Sp 1963   Klatovy (12:06)    1z ;
12:51  13:02  R 962   Praha hl.n. (11:11) Železná Ruda-Alžbětín (15:15)  1v ? Klatovy – Železná Ruda-Alžbětín ve vlaku řazeny k sezení pouze vozy 2. třídy; Praha hl.n. – Železná Ruda-Alžbětín; Praha hl.n. – Železná Ruda-Alžbětín; Praha hl.n. – Železná Ruda-Alžbětín; Praha hl.n. – Železná Ruda-Alžbětín; Plzeň hl
12:57  13:08  R 355   München Hbf (8:44) Praha hl.n. (14:50)  2z Albert Einstein
; ; Plzeň hl.n. – Praha hl.n.; Plzeň hl.n. – Praha hl.n.; Plzeň hl.n. – Praha hl.n.; Furth im Wald – Domažlice jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
  13:09   8907     Horažďovice předměstí (14:24)  4v v a ; v
  13:10   7442     Stod (13:49)  4z ; jede v
  13:20   7813     Zdice (14:27)  2A ; Rokycany-Zdice jede v
13:28     7309   Svojšín (12:39)    4v
13:40     7814   Beroun (12:11)    1v
13:47     7521   Klatovy (12:46)    1v v a ; v
13:53     8946   Nepomuk (13:09)    4 jede v
13:55     7415   Domažlice (12:34)    1z jede v
13:57     7663   Plasy (13:12)    1v jede v a
13:58    R 660   Bohumín (4:23)    3v Rožmberk
Bohumín-Brno hl.n. nejede 25.XII., 1.I.; ; ; ; ; ; ; ; Nezamyslice – Náměšť nad Oslavou jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
  14:03  R 661     Bohumín (23:37)  3 Rožmberk
České Budějovice-Bohumín nejede 24., 31.XII.; ; ; ; ; ; ; ; Náměšť nad Oslavou – Nezamyslice jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
  14:05  R 1194     Most (16:50)  2v vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; 2.; ; ;
13:51  14:05  R 758   Praha hl.n. (12:11) Františkovy Lázně (16:08)  1v Praha hl.n. – Františkovy Lázně; Praha hl.n. – Františkovy Lázně; Praha hl.n. – Františkovy Lázně; Praha hl.n. – Františkovy Lázně; Stříbro – Cheb jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
13:51  14:08  R 759   Františkovy Lázně (11:53) Praha hl.n. (15:50)  2z vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; Františkovy Lázně – Praha hl.n.; Františkovy Lázně – Praha hl.n.; Františkovy Lázně – Praha hl.n.; Františkovy Lázně – Praha hl.n.; Cheb – Stříbro jsou cestujíc
  14:09   8949     Nepomuk (14:54)  4v ; jede v ;
  14:10   7416     Domažlice (15:37)  4z ; v a od 28.III. do 1.XI.
  14:10   7518     Klatovy (15:11)  1z ; jede v ;
  14:15   7636     Podbořany (16:20)  2v ;
  14:20   7815     Beroun (15:49)  2A ;
  14:30   7308     Svojšín (15:28)  3v
  14:39   8951     Nepomuk (15:24)  4v ; jede v , nejede 29.XII. – 2.I.
14:51     7643   Podbořany (12:55)    1v
14:53     8912   Horažďovice předměstí (13:43)    4 ; v
14:55     7443   Stod (14:19)    3z jede v
14:50  15:00  R 352   Praha hl.n. (13:11) Nürnberg Hbf (18:09)  1v Jan Hus
Praha hl.n. – Nürnberg Hbf; Praha hl.n. – Plzeň hl.n.; Praha hl.n. – Plzeň hl.n.; Domažlice – Furth im Wald jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
  15:02  Sp 1964     Klatovy (15:55)  1z ; ;
  15:03   7638     Žihle (16:28)  1v ; jede v
  15:05   7310     Stříbro (15:46)  3v ; jede v
14:56  15:08  R 967   Železná Ruda-Alžbětín (12:42) Praha hl.n. (16:50)  1z ; ? Železná Ruda-Alžbětín – Klatovy ve vlaku řazeny k sezení pouze vozy 2. třídy; Železná Ruda-Alžbětín – Praha hl.n.; Železná Ruda-Alžbětín – Praha hl.n.; Železná Ruda-Alžbětín – Praha hl.n.; Železná Ruda-Alžbětín – Praha hl.n.; Žel
  15:09   8909     Horažďovice předměstí (16:24)  4v ; v ;
  15:10   7418     Domažlice (16:33)  4z ; jede v
  15:20   7817     Beroun (16:49)  2A Rokycany-Beroun jede v
15:28     7311   Svojšín (14:39)    4v
15:40     7816   Beroun (14:11)    1v
15:47     7523   Klatovy (14:46)    1v
15:42  15:52   1208   Praha-Smíchov (14:14) Praha-Smíchov (0:00)  2v jede 2./3.V., 19./20.IX., 24./25.X.
15:53     8948   Nepomuk (15:09)    4 jede v ;
15:54    R 1195   Most (13:05)    1 / 3 2.; ; ;
15:55     7417   Domažlice (14:34)    1z
15:58    R 662   Brno hl.n. (9:20)    3v Vajgar
; ; ; ; ; Brno hl.n. – Náměšť nad Oslavou jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
  16:03  R 925     Havlíčkův Brod (20:58)  3 Hejtman
České Budějovice-Havlíčkův Brod nejede 24., 31.XII.; ; ; ; ; ; Číčenice – České Budějovice cestující do Českých Budějovic od vlaku 18246/7 nedoplácejí rozdíl jízdného; Číčenice – České Budějovice jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vl
  16:05  R 1196     Most (18:50)  2v nejede 24., 31.XII.; 2.; ; ;
15:51  16:05  R 760   Praha hl.n. (14:11) Františkovy Lázně (18:08)  1v Praha hl.n. – Františkovy Lázně; Praha hl.n. – Františkovy Lázně; Praha hl.n. – Františkovy Lázně; Praha hl.n. – Plzeň hl.n.; Stříbro – Cheb jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
15:51  16:08  R 761   Františkovy Lázně (13:53) Praha hl.n. (17:50)  2z vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; Františkovy Lázně – Praha hl.n.; Františkovy Lázně – Praha hl.n.; Františkovy Lázně – Praha hl.n.; Františkovy Lázně – Praha hl.n.; Cheb – Stříbro jsou cestujíc
  16:09   8911     Horažďovice předměstí (17:24)  4v ; jede v ;
  16:10   7520     Klatovy (17:11)  1z ; jede v a , nejede 24. – 26., 31.XII., 12.IV., 5.VII., 27.IX.; ;
  16:15   7666     Plasy (17:06)  2v ; jede v , nejede 29.XII. – 2.I.
  16:16   7420     Domažlice (17:44)  4z ; v
  16:20   7819     Beroun (17:49)  2A
  16:30   7312     Svojšín (17:28)  3v
  16:39   8953     Nepomuk (17:24)  4v ; jede v , nejede 29.XII. – 2.I.
16:40     7818   Zdice (15:32)    1v Zdice-Rokycany jede v
16:49     7313   Stříbro (16:09)    4v jede v
16:51     7647   Podbořany (14:51)    1v
16:53     8914   Horažďovice předměstí (15:43)    4 v a ; v
16:56    Sp 1965   Klatovy (16:06)    1z ;
16:51  17:02  R 964   Praha hl.n. (15:11) Klatovy (17:52)  1v Praha hl.n. – Klatovy; Praha hl.n. – Klatovy; Praha hl.n. – Klatovy; Praha hl.n. – Klatovy; Plzeň hl.n. – Dobřany jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
  17:05   7314     Stříbro (17:46)  3v jede v
17:07     7419   Domažlice (15:46)    1z
16:57  17:08  R 353   Nürnberg Hbf (13:39) Praha hl.n. (18:50)  2z Karel Čapek
; ; ; Plzeň hl.n. – Praha hl.n.; Nürnberg Hbf – Plzeň hl.n.; Plzeň hl.n. – Praha hl.n.; Furth im Wald – Domažlice jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
  17:09   8913     Horažďovice předměstí (18:24)  4v ; v a ; v
  17:10   7422     Domažlice (18:32)  4z ; jede v ;
  17:15   7640     Blatno u Jesenice (18:39)  2v
  17:20   7821     Zdice (18:27)  2A Rokycany-Zdice jede v
17:28     7315   Svojšín (16:39)    4v
17:40     7820   Beroun (16:11)    1v
17:47     7501   Železná Ruda-Alžbětín (15:24)    1v v a ;
17:53     8916   Horažďovice předměstí (16:43)    4 jede v ; ;
17:55     7421   Domažlice (16:40)    1z v a od 28.III. do 1.XI.
17:58    R 664   Brno hl.n. (11:20)    3v Jakub Krčín
; ; ; ; ; Brno hl.n. – Náměšť nad Oslavou jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
  18:03  R 923     České Budějovice (19:56)  3 Josef Skupa
; ; ; ;
17:51  18:05  R 762   Praha hl.n. (16:11) Cheb (19:57)  1v Praha hl.n. – Cheb; Praha hl.n. – Cheb; Praha hl.n. – Cheb; Praha hl.n. – Plzeň hl.n.; Stříbro – Cheb jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
  18:05  Sp 1990     Most (20:45)  2v jede v a , nejede 24. – 26., 31.XII., 12.IV., 5.VII., 27.IX.;
  18:07   7424     Domažlice (19:20)  4z ; jede v a , nejede 24. – 26., 31.XII., 12.IV., 5.VII., 27.IX.
17:51  18:08  R 763   Františkovy Lázně (15:53) Praha hl.n. (19:50)  2z vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; ; ; ; Plzeň hl.n. – Praha hl.n.; Cheb – Stříbro jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
  18:09   8955     Nepomuk (18:54)  4v ; jede v
  18:10   7522     Klatovy (19:11)  1z ;
  18:20   7823     Beroun (19:49)  2A nejede 24., 31.XII.;
  18:30   7316     Svojšín (19:28)  3v
18:40     7822   Beroun (17:11)    1v Beroun-Rokycany jede v
18:49     7317   Stříbro (18:09)      jede v
18:51     7649   Blatno u Jesenice (17:28)    1v Blatno u Jesenice-Žihle jede v a
18:53     8918   Horažďovice předměstí (17:43)    4 v ;
18:50  19:00  R 356   Praha hl.n. (17:11) München Hbf (23:24)  1v Albert Einstein
; Praha hl.n. – München Hbf; Praha hl.n. – Plzeň hl.n.; Praha hl.n. – Plzeň hl.n.; Domažlice – Furth im Wald jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
  19:05   7642     Podbořany (20:57)  2v nejede 24., 31.XII.
  19:05   7318     Stříbro (19:46)  3v jede v
18:56  19:08  R 969   Železná Ruda-Alžbětín (16:42) Praha hl.n. (20:50)  1z ; Plzeň hl.n.-Praha hl.n. nejede 24., 25., 31.XII.; ? Železná Ruda-Alžbětín – Klatovy ve vlaku řazeny k sezení pouze vozy 2. třídy; Železná Ruda-Alžbětín – Praha hl.n.; Železná Ruda-Alžbětín – Praha hl.n.; Železná Ruda-Alžbětín – Praha hl
  19:09   8915     Horažďovice předměstí (20:24)  4v ; v
  19:10   7426     Domažlice (20:35)  4z nejede 24., 31.XII.
  19:10   7524     Klatovy (20:11)  1z nejede 24., 31.XII.; ;
  19:20   7825     Zdice (20:27)  2A Rokycany-Zdice jede v
19:28     7319   Svojšín (18:39)      jede v a , nejede 24., 25., 31.XII.;
19:28     27323   Bezdružice (18:11)    4v Bezdružice-Pňovany nejede 24., 25., 31.XII.; Pňovany-Plzeň hl.n. jede v ; ; v od 4.IV. do 31.X.
19:40     7824   Beroun (18:11)    1v nejede 24., 31.XII.
19:47     7525   Klatovy (18:46)    1v 1.2.; ;
19:53     8950   Nepomuk (19:09)    4 jede v
19:54    R 1197   Most (17:05)    1 / 3 nejede 24., 31.XII.; 2.; ; ;
19:55     20199   Furth im Wald (18:06)    3z
19:58    R 666   Brno hl.n. (13:20)    3v Petr Vok
; ; ; ; ; Brno hl.n. – Náměšť nad Oslavou;České Budějovice – Číčenice jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku; České Budějovice – Číčenice cestující do Netolic na vlak 18250/1 nedoplácejí rozdíl jízdného
  20:03  R 921     České Budějovice (21:56)  3 Karel Klostermann
nejede 24., 31.XII.; ; ; ; ;
  20:05  R 1490     Most (22:50)  2v jede v , nejede 24. – 26.XII., 1.I., 12.IV., 1., 8.V., 5.VII., 27.IX., 28.X., 15.XI.; 2.; ; ;
19:51  20:05  R 764   Praha hl.n. (18:11) Cheb (21:57)  1v nejede 24., 31.XII.; Praha hl.n. – Cheb; Praha hl.n. – Cheb; Praha hl.n. – Cheb; Praha hl.n. – Plzeň hl.n.; Stříbro – Cheb jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
19:51  20:08  R 765   Františkovy Lázně (17:53) Praha hl.n. (21:50)  2z vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; ; ; ; Plzeň hl.n. – Praha hl.n.; Cheb – Stříbro jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
  20:10   7444     Nýřany (20:29)  3z ; jede v a do 31.V. a od 3.X., od 1.VI. do 30.IX. jede denně
  20:20   7827     Beroun (21:49)  2A nejede 24., 31.XII.
20:40     7844   Rokycany (20:15)    1v jede v a
20:47     7527   Klatovy (19:46)    1v jede v ; v , kromě 24., 25.XII., 1.I., 13.IV., 6.VII., 28.IX., 28.X., 17.XI.
20:52     7427   Domažlice (19:30)    1z nejede 24., 25., 31.XII.; v a , kromě 31.XII.
20:53     8920   Horažďovice předměstí (19:43)    4 v a ; v
20:58     7651   Podbořany (19:04)    1v
20:51  21:02  R 966   Praha hl.n. (19:11) Klatovy (21:52)  1v nejede 24., 25., 31.XII.; Praha hl.n. – Klatovy; Praha hl.n. – Klatovy; Praha hl.n. – Klatovy; Praha hl.n. – Klatovy; Plzeň hl.n. – Dobřany jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
20:57  21:08  R 357   München Hbf (16:43) Praha hl.n. (22:50)  2z Franz Kafka
vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; Plzeň hl.n. – Praha hl.n.; Furth im Wald – Domažlice jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
  21:09   8917     Horažďovice předměstí (22:24)  4v jede v a , nejede 24. – 26., 31.XII., 12.IV., 5.VII., 27.IX.; v , kromě 31.XII.;
  21:10   7428     Domažlice (22:27)  4z jede v a , nejede 24. – 26., 31.XII., 12.IV., 5.VII., 27.IX.
  21:20   7845     Rokycany (21:43)  2A jede v
21:31     7343   Planá u Mariánských Lázní (19:59)    3z
21:35     7445   Nýřany (21:14)    2z jede v a do 31.V. a od 3.X., od 1.VI. do 30.IX. jede denně
21:40     7828   Beroun (20:11)    1v nejede 24., 25., 31.XII.;
21:47     7529   Klatovy (20:46)    1v nejede 24., 31.XII.;
21:54    R 1491   Most (19:05)    1 / 3 jede v , nejede 24. – 26.XII., 1.I., 12.IV., 1., 8.V., 5.VII., 27.IX., 28.X., 15.XI.; 2.; ; ;
21:58    R 668   Brno hl.n. (15:20)    3v Junák
České Budějovice-Plzeň hl.n. nejede 24., 31.XII.; ; ; ; ; ; Brno hl.n. – Náměšť nad Oslavou jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
21:51  22:05  R 766   Praha hl.n. (20:11) Cheb (23:57)  1v nejede 24., 31.XII.; Praha hl.n. – Cheb; Praha hl.n. – Cheb; Praha hl.n. – Cheb; Praha hl.n. – Plzeň hl.n.; Stříbro – Cheb jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
21:51  22:08  R 767   Františkovy Lázně (19:53) Praha hl.n. (23:50)  2z ; ; ; ; ; ; Plzeň hl.n. – Praha hl.n.; Cheb – Stříbro jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
22:40     7846   Rokycany (22:15)    1v jede v
  22:47   7847     Zbiroh (23:32)  2A nejede 24., 25., 31.XII.
  22:50   7644     Žihle (23:58)  2v nejede 24., 25., 31.XII.;
  22:51   7526     Klatovy (23:51)  1z nejede 24., 31.XII.;
  22:51   8919     Horažďovice předměstí (23:59)  4z nejede 24., 31.XII.; v , kromě 24.XII.; v a , kromě 31.XII.
  22:52   7430     Domažlice (0:05)  4z nejede 24./25., 25./26.XII., 31.XII./1.I.; v , kromě 31.XII.
  22:56   7320     Svojšín (23:48)  2z jede v a , nejede 24. – 26., 31.XII., 12.IV., 5.VII., 27.IX.;
  22:56   27326     Konstantinovy Lázně (23:59)  3z jede v /;
23:44     7429   Domažlice (22:35)    1z jede v , nejede 31.XII.
23:51    R 968   Praha hl.n. (22:11)    1z nejede 24., 25., 31.XII.; Praha hl.n. – Plzeň hl.n.; Praha hl.n. – Plzeň hl.n.; Praha hl.n. – Plzeň hl.n.; Praha hl.n. – Plzeň hl.n.
 
Poznámky
10 nejede 24., 31.XII.
11 nejede 25.XII., 1.I.
12 nejede 24.-25., 31.XII.

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Vlaky uvedené slabým písmem ve stanici NEZASTAVUJÍ pro výstup a nástup!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

© 2001 - 2019 ŽelPage - Webmaster