Pardubice hlavní nádraží
Odjezdová tabule Správy železnic on-line
Jízdní řád 2024 2023 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
Příj. | Odj. | Linka | Vlak | Z => Do | Nást./Kol. | Poznámky | |
23:59 | 0:04 | R 447 | Praha hl.n. (22:40) | Košice (8:13) | 4 | Vihorlat jede v / – / od 25./26.VI. do 6./7.IX. a 18./19., 19./20., 22./23., 23./24.XII., 3./4., 4./5.I., 9./10., 10./11., 13./14., 14./15., 29./30.IV., 30.IV./1.V., 9./10., 10./11.V., 27./28., 28./29.X., 31.X./1.XI., 1./2.XI.; ? Pardubice hl.n. – Ko |
|
0:16 | 0:19 | R 209 | Praha hl.n. (23:00) | Moskva Beloruskaja (8:05) | 4 | Vltava ; ; ; ; ; Praha hl.n. – Petrovice u Karviné vlak je sestaven jen z lůžkových vozů, nástup možný pouze s předem zakoupeným lůžkovým příplatkem |
|
1:18 | 5641 | Hradec Králové hl.n. (0:54) | 2 | nejede 22.XII. – 2.I. | |||
1:21 | 1:23 | R 441 | Cheb (18:14) | Košice (10:07) | 4 | Excelsior ; ; ; ; ; ; Cheb – Chomutov jízdní doklady platné pro trať Cheb - Stříbro - Praha platí v tomto vlaku bez doplatku rozdílu jízdného při jízdě přes Ústí nad Labem hl.n. |
|
1:27 | 5640 | Hradec Králové hl.n. (1:53) | 2 | nejede 22.XII. – 2.I. | |||
1:30 | 5080 | Přelouč (1:45) | 3 | jede v a , nejede 20.XII. – 4.I. | |||
2:38 | 2:40 | R 440 | Košice (18:02) | Cheb (9:42) | 3 | Excelsior ; ; ; ; ; ; Chomutov – Klášterec nad Ohří jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku; Praha hl.n. – Ústí nad Labem hl.n. jízdní doklady platné pro trať Praha - Stříbro - Cheb platí v tomto vlaku bez doplatku rozdílu jízdného při jíz |
|
3:34 | 3:38 | R 208 | Moskva Beloruskaja (23:44) | Praha hl.n. (5:07) | 3 | Vltava ; ; |
|
4:06 | 5341 | Žďárec u Skutče (5:11) | 2 | ; jede v , nejede 22.XII. – 2.I. | |||
4:24 | 5600 | Hradec Králové hl.n. (4:51) | 2 | Pardubice hl.n.-Hradec Králové hl.n. jede v , nejede 22.XII. – 2.I.; Hradec Králové hl.n.-Choceň nejede 25., 26.XII., 1.I. | |||
4:26 | 2100 | Praha Masarykovo nádraží (6:27) | 3 | Pardubice hl.n.-Kolín jede v ; Kolín-Praha Masarykovo nádraží nejede 25.XII.; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; 1.2.; ; | |||
4:16 | 4:34 | R 446 | Košice (20:05) | Praha hl.n. (5:54) | 3 | Vihorlat jede v / – / od 25./26.VI. do 6./7.IX. a 18./19., 19./20., 22./23., 23./24.XII., 3./4., 4./5.I., 9./10., 10./11., 13./14., 14./15., 29./30.IV., 30.IV./1.V., 9./10., 10./11.V., 27./28., 28./29.X., 31.X./1.XI., 1./2.XI.; ? Košice – Pardubice h |
|
4:34 | R 860 | Praha hl.n. (5:54) | 3 | jede v a do 25.VI. a od 8.IX. a 8.V., 17.XI., nejede 19., 20., 23. – 27.XII., 5.I., 10. – 15., 30.IV., 11.V., 29.X., 2.XI., od 30.VI. do 3.IX. jede v – ; ; ; ; | |||
4:37 | 5011 | Česká Třebová (5:40) | 2 | Pardubice hl.n.-Choceň jede v ; Choceň-Česká Třebová nejede 25., 26.XII., 1.I.; | |||
4:46 | 4:48 | R 470 | Budapest-Keleti pu. (19:40) | Praha hl.n. (6:22) | 3 | Amicus Budapest-Keleti pu.-Břeclav jede 29./30.V. – 29./30.IX.; ? Břeclav – Přerov kromě 30.V. – 30.IX. ve vlaku řazeny k sezení pouze vozy 2. třídy; ; ; ; ; Budapest-Keleti pu. – Břeclav;Břeclav – Přerov 30.V. – 30.IX.;Přerov – Praha hl.n.; (° |
|
4:54 | Sp 1900 | Praha Masarykovo nádraží (6:46) | 3 | Rokytka jede v ; 1.2.; |
|||
4:55 | R 980 | Liberec (7:58) | 3 | nejede 25., 26.XII., 1.I.; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; 2.; ; ; ; Pardubice hl.n. – Dvůr Králové nad Labem jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
5:02 | 5643 | Hradec Králové hl.n. (4:39) | 3 | jede v , nejede 22.XII. – 2.I. | |||
5:06 | 5340 | Žďárec u Skutče (4:07) | 2 | jede v , nejede 22.XII. – 2.I. | |||
5:05 | 5:16 | 5013 | Kolín (4:20) | Česká Třebová (6:32) | 4 | nejede 25., 26.XII., 1.I.; | |
5:14 | 5:16 | 5050 | Choceň (4:38) | Přelouč (5:26) | 2 | nejede 25., 26.XII., 1.I.; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; Pardubice hl.n.-Přelouč jede v , nejede 22.XII. – 2.I.; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; Choceň – | |
5:21 | 5:24 | Ex 141 | Praha hl.n. (4:08) | Žilina (10:13) | 4 | Beskyd | |
5:20 | 5:24 | EN 424 | Košice (21:00) | Praha hl.n. (7:09) | 3 | Slovakia ; 2.; ; ; |
|
5:25 | 5342 | Žďárec u Skutče (4:32) | 2 | nejede 25., 26.XII., 1.I. | |||
5:25 | 5642 | Hradec Králové hl.n. (5:54) | 2 | ; nejede 25.XII., 1.I.; 1.2.; | |||
5:32 | 5621 | Jaroměř (4:32) | 2 | nejede 25.XII., 1.I. | |||
5:31 | 5:33 | R 200 | Kraków Główny (22:15) | Praha hl.n. (6:54) | 3 | Silesia ; ; ; ; Bohumín – Praha hl.n. |
|
5:36 | Sp 1902 | Praha-Smíchov (7:33) | 3 | Labe jede v ; 1.2.; |
|||
5:42 | 2104 | Praha Masarykovo nádraží (7:57) | 3 | Pardubice hl.n.-Kolín jede v a ; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; 1.2.; ; | |||
5:43 | 5:45 | 5015 | Přelouč (5:29) | Svitavy (7:29) | 3 | jede v , nejede 22.XII. – 2.I.; ; jede v , nejede 22.XII. – 2.I.; | |
5:50 | 5623 | Jaroměř (5:01) | 2 | jede v | |||
5:55 | 2101 | Praha Masarykovo nádraží (4:05) | 3 | nejede 25.XII., 1.I.; 1.2.; ; | |||
5:52 | 5:55 | R 862 | Svitavy (4:56) | Praha hl.n. (7:22) | 3 | jede v ; | |
6:00 | 5010 | Česká Třebová (4:52) | 2 | nejede 25., 26.XII., 1.I.; | |||
6:00 | R 625 | Vsetín (9:14) | 4 | Vsacan ; ; ; |
|||
6:08 | 25301 | Moravany (6:24) | 2 | ; jede v , nejede 22.XII. – 2.I.; ; | |||
6:08 | 5620 | Jaroměř (6:57) | 2 | ; jede v | |||
6:17 | 5344 | Žďárec u Skutče (5:14) | 2 | jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII. | |||
6:20 | 6:21 | IC 570 | Brno hl.n. (4:41) | Praha-Holešovice (7:29) | 3 | Brněnský drak jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII.; ; jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII.; v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., kromě 27.XII., 19.VI. – 4.IX.; v , a 24.XII., 1., 8. |
|
6:24 | 6:25 | IC 501 | Praha hl.n. (5:23) | Ostrava hl.n. (8:32) | 4 | SC PENDOLINO jede v ; ; ; ; |
|
6:25 | 5622 | Jaroměř (7:19) | 2 | Hradec Králové hl.n.-Jaroměř jede v | |||
6:21 | 6:28 | Ex 527 | Praha hl.n. (5:08) | Luhačovice (9:41) | 4 | Mojmír | |
6:28 | 6:29 | IC 518 | Bohumín (4:00) | Praha hl.n. (7:35) | 3 | Manažer jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII.; ; jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII.; |
|
6:32 | 5625 | Jaroměř (5:41) | 2 | Jaroměř-Hradec Králové hl.n. jede v a , nejede 25.XII., 1.I.; | |||
6:34 | 6:36 | EC 345 | Praha hl.n. (5:28) | Beograd (20:31) | 4 | Avala ; ; Praha hl.n. – Beograd |
|
6:34 | 6:36 | Ex 520 | Staré Město u Uherského Hradiště (4:14) | Praha hl.n. (7:54) | 3 | nejede 25., 26.XII., 1.I.; ; ; ; | |
6:39 | 2106 | Praha Masarykovo nádraží (8:57) | 3 | Pardubice hl.n.-Kolín nejede 25.XII., 1.I.; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; 1.2.; ; | |||
6:41 | 5350 | Slatiňany (6:02) | 2 | ||||
6:45 | 25320 | Moravany (6:28) | 2 | jede v , nejede 22.XII. – 2.I. | |||
6:45 | 5051 | Choceň (7:25) | 2 | ; ; | |||
6:51 | 5061 | Záboří nad Labem (6:22) | 4 | jede v , nejede 22.XII. – 2.I., 1.VII. – 28.VIII.; Záboří nad Labem – Přelouč;Přelouč – Pardubice hl.n. v , kromě 22.XII. – 2.I., 1.VII. – 28.VIII. | |||
6:51 | 5645 | Hradec Králové hl.n. (6:20) | 1 | jede v , nejede 22.XII. – 2.I., 1.VII. – 28.VIII. | |||
6:55 | R 982 | Liberec (9:58) | 3 | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; 2.; ; ; ; Pardubice hl.n. – Pardubice-Rosice nad Labem; ; Pardubice hl.n. – Dvůr Králové nad Labem jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
6:50 | 6:56 | R 864 | Brno hl.n. (4:44) | Praha hl.n. (8:22) | 3 | Petrov Brno hl.n.-Česká Třebová jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII.; Brno hl.n. – Praha hl.n.; Brno hl.n. – Praha hl.n.; Brno hl.n. – Praha hl.n.; Brno hl.n. – Letovice jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku |
|
6:58 | 6:59 | EC 15 | Praha hl.n. (5:57) | Wien Südbahnhof (10:02) | 4 | Smetana ; ; ; |
|
7:02 | R 981 | Liberec (4:00) | 2 | 2.; ; ; ; Dvůr Králové nad Labem – Pardubice hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
7:04 | 7:06 | R 865 | Praha hl.n. (5:40) | Brno hl.n. (9:11) | 4 | Petrov ; ; ; ; Letovice – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku |
|
7:08 | 5353 | Chrudim (7:37) | 3 | Pardubice hl.n.-Pardubice-Rosice nad Labem jede v a do 28.VI. a 13.IV., 1., 8.V., nejede 27., 28.XII., od 1.VII. do 30.VIII. jede denně, od 5.IX. jede v a ; Pardubice-Rosice nad Labem-Chrudim nejede 22.XII. – 2.I. | |||
7:08 | 5644 | Hradec Králové hl.n. (7:36) | 2 | ; jede v , nejede 22.XII. – 2.I., 1.VII. – 28.VIII. | |||
7:08 | 7:11 | R 442 | Humenné (19:59) | Praha hl.n. (8:30) | 3 | Šírava ; ; ; ; ; ; ; |
|
7:15 | Sp 1986 | Havlíčkův Brod (5:08) | 3 | Kunětická hora nejede 25., 26.XII., 1.I. |
|||
7:15 | 7:16 | 5012 | Česká Třebová (6:05) | Přelouč (7:25) | 2 | nejede 25.XII., 1.I.; ; jede v , nejede 22.XII. – 2.I., 1.VII. – 28.VIII.; | |
7:19 | 7:20 | EC 176 | Brno hl.n. (5:41) | Hamburg-Altona (15:40) | 3 | Alois Negrelli Berlin Hbf-Hamburg Altona nejede 1.III. – 13.VI.; ; ; |
|
7:21 | 7:24 | IC 583 | Praha hl.n. (6:09) | Bohumín (10:16) | 4 | Bohemia |
|
7:25 | 5602 | Hradec Králové hl.n. (7:55) | 3 | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; | |||
7:26 | Sp 1904 | Lichkov (5:57) | 2 | Sněžník Lichkov-Letohrad nejede 25., 26.XII., 1.I.; Letohrad-Pardubice hl.n. jede v , nejede 22.XII. – 2.I.; ; |
|||
7:30 | 2103 | Praha Masarykovo nádraží (5:15) | 3 | 1.2.; ; | |||
7:33 | 5647 | Hradec Králové hl.n. (7:05) | 3 | ||||
7:32 | 7:33 | IC 500 | Bohumín (5:17) | Praha hl.n. (8:35) | 3 | SC PENDOLINO nejede 25.XII., 1.I.; ; nejede 25.XII., 1.I.; ; ; ; ; u tohoto vlaku nelze v pondělí a 14.IV.,7.VII.,29.IX.,18.XI., kromě 13.IV.,6.VII.,28.IX.,16.XI., uplatnit slevu Rail plus na cenu místenky |
|
7:35 | Sp 1989 | Polička (9:49) | 3 | Vysočina jede v a , nejede 24.XII. – 1.I.; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu |
|||
7:29 | 7:36 | Ex 522 | Zlín střed (5:00) | Praha hl.n. (8:54) | 3 | nejede 25.XII., 1.I.; | |
7:39 | 2108 | Praha Masarykovo nádraží (9:57) | 3 | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; 1.2.; ; | |||
7:48 | 5346 | Žďárec u Skutče (6:47) | 2 | nejede 25.XII., 1.I. | |||
7:52 | 25322 | Moravany (7:35) | 2 | jede v , nejede 22.XII. – 2.I.; ; | |||
7:54 | 5627 | Jaroměř (7:01) | 2 | jede v a | |||
7:55 | 7:57 | R 620 | Vsetín (4:50) | Praha hl.n. (9:22) | 3 | Matalík Vsetín-Olomouc hl.n. nejede 25.XII., 1.I.; Vsetín – Praha hl.n.; Vsetín – Praha hl.n.; Vsetín – Praha hl.n.; Vsetín – Praha hl.n. |
|
8:02 | 5629 | Jaroměř (7:00) | 2 | jede v | |||
8:00 | 8:03 | R 705 | Praha hl.n. (6:40) | Luhačovice (11:41) | 4 | Galán ; ; ; |
|
8:08 | 5624 | Jaroměř (8:59) | 2 | ||||
8:17 | 5352 | Chrudim (7:54) | 3 | jede v , nejede 22.XII. – 2.I. | |||
8:17 | 5355 | Chrudim (8:41) | 2 | jede v | |||
8:18 | 2105 | Praha Masarykovo nádraží (6:15) | 3 | Kolín-Pardubice hl.n. jede v ; 1.2.; ; | |||
8:21 | 5000 | Letovice (6:35) | 2 | jede v , nejede 22.XII. – 2.I.; ; | |||
8:25 | 5646 | Hradec Králové hl.n. (8:55) | 3 | ||||
8:21 | 8:28 | Ex 127 | Praha hl.n. (7:09) | Žilina (12:28) | 4 | Fatra ; ; ; |
|
8:32 | 5649 | Hradec Králové hl.n. (8:05) | 2 | ||||
8:32 | 8:33 | EC 18 | Bratislava hlavná stanica (5:39) | Praha hl.n. (9:35) | 3 | SC Slovenská strela ; ; ; ; |
|
8:34 | 8:36 | EC 273 | Praha-Holešovice (7:30) | Budapest-Keleti pu. (14:30) | 4 | Jaroslav Hašek |
|
8:36 | 8:38 | IC 530 | Třinec (Trzyniec) (5:01) | Praha hl.n. (9:54) | 3 | Hutník |
|
8:41 | 5017 | Česká Třebová (9:43) | 4 | Pardubice hl.n. – Česká Třebová | |||
8:51 | 5300 | Havlíčkův Brod (6:48) | 2 | ||||
8:55 | R 984 | Liberec (11:58) | 3 | 2.; ; ; ; Pardubice hl.n. – Dvůr Králové nad Labem jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
8:50 | 8:56 | R 866 | Brno hl.n. (6:44) | Praha hl.n. (10:22) | 3 | Svitava ; Brno hl.n. – Praha hl.n.; Brno hl.n. – Praha hl.n.; Brno hl.n. – Praha hl.n.; Brno hl.n. – Letovice jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku |
|
9:02 | R 983 | Liberec (6:02) | 2 | 2.; ; ; ; Dvůr Králové nad Labem – Pardubice hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
9:01 | 9:06 | R 867 | Praha hl.n. (7:40) | Brno hl.n. (11:11) | 4 | Svitava ; ; ; ; Letovice – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku |
|
9:16 | 5014 | Česká Třebová (8:13) | 2 | ; | |||
9:18 | 2107 | Praha Masarykovo nádraží (7:15) | 3 | 1.2.; ; | |||
9:19 | 9:20 | EC 378 | Wien Südbahnhof (5:58) | Ostseebad Binz (19:17) | 3 | Carl Maria von Weber ; Stralsund-Ostseebad Binz jede v a od 3.IV. do 6.VI. a od 18.IX. do 24.X. a 9. – 12., 30.IV., 20., 31.V., od 12.VI. do 12.IX. jede denně a 19. – 23., 25. – 30.XII., 1. – 3.I.; |
|
9:21 | 9:24 | Ex 143 | Praha hl.n. (8:09) | Žilina (14:13) | 4 | Odra ; ; ; |
|
9:25 | 5604 | Hradec Králové hl.n. (9:55) | 3 | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; | |||
9:32 | 9:33 | IC 502 | Bohumín (7:17) | Praha hl.n. (10:35) | 3 | SC PENDOLINO ; ; ; ; ; u tohoto vlaku nelze v pondělí a 14.IV.,7.VII.,29.IX.,18.XI., kromě 13.IV.,6.VII.,28.IX.,16.XI., uplatnit slevu Rail plus na cenu místenky |
|
9:35 | 5651 | Hradec Králové hl.n. (9:05) | 3 | ||||
9:29 | 9:36 | Ex 524 | Veselí nad Moravou (6:36) | Praha hl.n. (10:54) | 3 | ||
9:34 | 9:36 | EC 73 | Praha-Holešovice (8:30) | Wien Südbahnhof (13:02) | 4 | Franz Schubert |
|
9:39 | 2110 | Praha Masarykovo nádraží (11:57) | 3 | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; 1.2.; ; | |||
9:49 | 5631 | Jaroměř (9:01) | 2 | ||||
9:55 | 9:57 | R 622 | Horní Lideč (6:27) | Praha hl.n. (11:22) | 3 | Bečva Horní Lideč – Praha hl.n.; Horní Lideč – Praha hl.n.; Horní Lideč – Praha hl.n.; Horní Lideč – Praha hl.n. |
|
10:00 | 10:03 | R 627 | Praha hl.n. (8:40) | Vsetín (13:14) | 4 | Emil Zátopek ; ; ; |
|
10:08 | 5626 | Jaroměř (10:59) | 2 | ||||
10:15 | 5354 | Chrudim (9:52) | 3 | ||||
10:18 | 5357 | Chrudim (10:52) | 2 | Pardubice hl.n.-Pardubice-Rosice nad Labem jede v | |||
10:19 | 10:20 | EC 76 | Wien Südbahnhof (6:58) | Praha-Holešovice (11:29) | 3 | Gustav Klimt ; |
|
10:24 | 10:25 | IC 503 | Praha hl.n. (9:23) | Ostrava hl.n. (12:32) | 4 | SC PENDOLINO ; ; ; |
|
10:25 | 5648 | Hradec Králové hl.n. (10:55) | 3 | ||||
10:21 | 10:28 | Ex 529 | Praha hl.n. (9:09) | Luhačovice (13:41) | 4 | Velehrad | |
10:32 | 5613 | 2 | |||||
10:34 | 10:36 | EC 146 | Žilina (5:42) | Praha hl.n. (11:54) | 3 | Jan Perner ; ; ; |
|
10:34 | 10:36 | EC 275 | Praha-Holešovice (9:30) | Bratislava hlavná stanica (13:47) | 4 | Slovan nejede 19.VI. – 4.IX.; ; ; |
|
10:34 | 10:36 | R 475 | Praha hl.n. (9:18) | Split (5:54) | 4 | Jadran jede 19./20.VI. – 4./5.IX.; ? Bratislava hl. st. – Split ve vlaku řazeny k sezení pouze vozy 2. třídy; ; ; ; Praha hl.n. – Split; Praha hl.n. – Split; Praha hl.n. – Split |
|
10:41 | 5019 | Česká Třebová (11:43) | 2 | ||||
10:55 | R 986 | Liberec (13:58) | 3 | 2.; ; ; ; Pardubice hl.n. – Dvůr Králové nad Labem jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
10:47 | 10:56 | R 868 | Brno hl.n. (8:44) | Praha hl.n. (12:22) | 3 | Slavkov ; ; ; ; Brno hl.n. – Letovice jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku |
|
11:02 | R 985 | Liberec (8:02) | 2 | 2.; ; ; ; ; Liberec – Turnov;Dvůr Králové nad Labem – Pardubice hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
11:01 | 11:06 | R 869 | Praha hl.n. (9:40) | Brno hl.n. (13:11) | 4 | Slavkov ; Praha hl.n. – Brno hl.n.; Praha hl.n. – Brno hl.n.; Praha hl.n. – Brno hl.n.; Letovice – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku |
|
11:08 | R 1180 | Jihlava (8:43) | 3 | Doubrava | |||
11:16 | 5016 | Česká Třebová (10:13) | 2 | ; | |||
11:18 | 2109 | Praha Masarykovo nádraží (9:15) | 3 | 1.2.; ; | |||
11:19 | 11:20 | EC 174 | Budapest-Keleti pu. (5:28) | Hamburg-Altona (19:43) | 3 | Jan Jesenius ; Berlin Hbf-Hamburg Altona nejede 1.III. – 13.VI.; ; |
|
11:21 | 11:24 | EC 115 | Praha hl.n. (10:09) | Warszawa Wschodnia (18:57) | 4 | Praha ; |
|
11:25 | 5606 | Hradec Králové hl.n. (11:55) | 3 | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; | |||
11:32 | 5653 | Hradec Králové hl.n. (11:05) | 3 | ||||
11:32 | 11:33 | IC 504 | Ostrava hl.n. (9:27) | Praha hl.n. (12:35) | 3 | SC PENDOLINO jede v ; ; jede v ; ; ; ; |
|
11:29 | 11:36 | EC 128 | Žilina (7:40) | Praha hl.n. (12:54) | 3 | Hradčany Žilina – Praha hl.n.; Žilina – Praha hl.n.; Žilina – Praha hl.n. |
|
11:39 | 2112 | Praha Masarykovo nádraží (13:57) | 3 | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; 1.2.; ; | |||
11:49 | 5633 | Jaroměř (11:01) | 2 | ||||
11:55 | 11:57 | R 702 | Luhačovice (8:12) | Praha hl.n. (13:22) | 3 | Luhačovice – Praha hl.n.; Luhačovice – Praha hl.n. | |
11:58 | 11:59 | EC 17 | Praha hl.n. (10:57) | Wien Südbahnhof (15:02) | 4 | Antonín Dvořák ; ; ; |
|
12:03 | 12:05 | R 707 | Praha hl.n. (10:40) | Luhačovice (15:47) | 4 | Hradišťan Praha hl.n. – Luhačovice; Praha hl.n. – Luhačovice; Praha hl.n. – Luhačovice; Praha hl.n. – Luhačovice |
|
12:08 | 5628 | Jaroměř (12:59) | 2 | ||||
12:15 | 5302 | Havlíčkův Brod (10:11) | 3 | ||||
12:19 | 12:20 | EC 276 | Bratislava hlavná stanica (9:07) | Praha-Holešovice (13:29) | 3 | František Křižík ; ; ; |
|
12:21 | 12:23 | EC 121 | Praha hl.n. (11:09) | Košice (19:21) | 4 | Košičan ; ; ; ; |
|
12:25 | 5652 | Hradec Králové hl.n. (12:55) | 3 | ||||
12:28 | 12:29 | IC 517 | Praha hl.n. (11:23) | Bohumín (14:57) | 4 | Leoš Janáček |
|
12:32 | 5615 | 2 | |||||
12:34 | 12:36 | EC 171 | Berlin Hbf (6:31) | Budapest-Keleti pu. (18:32) | 4 | Hungaria |
|
12:34 | 12:36 | EC 118 | Kraków Główny (6:53) | Praha hl.n. (13:54) | 3 | Comenius ; |
|
12:39 | 2114 | Praha Masarykovo nádraží (14:57) | 3 | Pardubice hl.n.-Kolín jede v ; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; 1.2.; ; | |||
12:41 | 5021 | Česká Třebová (13:42) | 2 | ||||
12:55 | R 988 | Liberec (15:58) | 3 | 2.; ; ; ; Pardubice hl.n. – Dvůr Králové nad Labem jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
12:47 | 12:56 | R 870 | Brno hl.n. (10:44) | Praha hl.n. (14:22) | 3 | Punkva ; ; ; ; Brno hl.n. – Letovice jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku |
|
13:02 | R 987 | Liberec (10:02) | 2 | 2.; ; ; ; Dvůr Králové nad Labem – Pardubice hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
13:01 | 13:06 | R 871 | Praha hl.n. (11:40) | Brno hl.n. (15:11) | 4 | Punkva ; Praha hl.n. – Brno hl.n.; Praha hl.n. – Brno hl.n.; Praha hl.n. – Brno hl.n.; Letovice – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku |
|
13:07 | 5356 | Chrudim (12:40) | 3 | ||||
13:08 | 5359 | Chrudim (13:26) | 2 | ; jede v , nejede 22.XII. – 2.I., 1.VII. – 28.VIII. | |||
13:18 | 2111 | Praha Masarykovo nádraží (11:15) | 3 | 1.2.; ; | |||
13:19 | 13:20 | EC 172 | Wien Südbahnhof (9:58) | Hamburg-Altona (22:21) | 3 | Vindobona ; Berlin Hbf-Hamburg Altona nejede 24., 31.XII., 28.II. – 13.VI.; ; ; |
|
13:16 | 13:23 | 5018 | Česká Třebová (12:13) | Přelouč (13:32) | 2 | jede v , nejede 22.XII. – 2.I.; ; | |
13:21 | 13:24 | EC 147 | Praha hl.n. (12:09) | Žilina (18:13) | 4 | Jan Perner ; ; ; |
|
13:25 | 5654 | Hradec Králové hl.n. (13:55) | 3 | ; | |||
13:27 | Sp 1905 | Lichkov (15:06) | 4 | Sněžník ; jede v , nejede 22.XII. – 2.I.; ; |
|||
13:32 | 5655 | Hradec Králové hl.n. (13:05) | 3 | ||||
13:34 | 13:36 | EC 75 | Praha-Holešovice (12:30) | Wien Südbahnhof (17:02) | 4 | Zdeněk Fibich |
|
13:29 | 13:36 | Ex 526 | Luhačovice (10:14) | Praha hl.n. (14:54) | 3 | Mojmír | |
13:39 | 25303 | Moravany (13:56) | 4 | ; jede v , nejede 22.XII. – 2.I. | |||
13:39 | 2116 | Praha Masarykovo nádraží (15:57) | 3 | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; 1.2.; ; | |||
13:49 | 5635 | Jaroměř (13:01) | 2 | ||||
13:59 | 5361 | Slatiňany (14:25) | 3 | ; jede v , nejede 22.XII. – 2.I. | |||
13:58 | 13:59 | EC 14 | Wien Südbahnhof (10:58) | Praha hl.n. (15:01) | 3 | Smetana ; ; ; ; |
|
13:55 | 14:02 | R 624 | Vsetín (10:50) | Praha hl.n. (15:22) | 3 | Vsacan Vsetín – Praha hl.n.; Vsetín – Praha hl.n.; Vsetín – Praha hl.n.; Vsetín – Praha hl.n. |
|
14:00 | 14:03 | R 629 | Praha hl.n. (12:40) | Horní Lideč (17:33) | 4 | Portáš Praha hl.n. – Horní Lideč; Praha hl.n. – Horní Lideč; Praha hl.n. – Horní Lideč; Praha hl.n. – Horní Lideč |
|
14:09 | 5358 | Chrudim (13:38) | 2 | jede v , nejede 22.XII. – 2.I., 1.VII. – 28.VIII. | |||
14:09 | 5630 | Jaroměř (14:59) | 2 | ||||
14:18 | 2113 | Praha Masarykovo nádraží (12:15) | 3 | Kolín-Pardubice hl.n. jede v ; 1.2.; ; | |||
14:20 | 5052 | Choceň (13:46) | 2 | jede v , nejede 22.XII. – 2.I.; ; | |||
14:25 | 5656 | Hradec Králové hl.n. (14:55) | 3 | ||||
14:24 | 14:25 | IC 505 | Praha hl.n. (13:23) | Ostrava hl.n. (16:32) | 4 | SC PENDOLINO ; ; ; ; u tohoto vlaku nelze v pátek a 23.,30.XII.,30.IV.,7.V., kromě 26.XII.,2.I.,1.,8.V., uplatnit slevu Rail plus na cenu místenky |
|
14:21 | 14:28 | Ex 525 | Praha hl.n. (13:09) | Luhačovice (17:41) | 4 | ||
14:32 | 5657 | Hradec Králové hl.n. (14:05) | 2 | ||||
14:34 | 14:36 | EC 173 | Hamburg-Altona (5:35) | Wien Südbahnhof (18:02) | 4 | Vindobona Hamburg Altona-Berlin Hbf nejede 25.XII., 1.I., 1.III. – 14.VI.; Berlin Hbf-Dresden Hbf nejede 1.III. – 13.VI.; ; ; |
|
14:34 | 14:36 | EC 234 | Zvolen osobná stanica (7:28) | Praha hl.n. (15:54) | 3 | Detvan ; Ostrava-Svinov – Praha hl.n.; Ostrava-Svinov – Praha hl.n.; Ostrava-Svinov – Praha hl.n.; Ostrava-Svinov – Praha hl.n. |
|
14:39 | 2118 | Praha Masarykovo nádraží (16:57) | 3 | Pardubice hl.n.-Kolín jede v ; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; 1.2.; ; | |||
14:31 | 14:41 | 5023 | Přelouč (14:21) | Česká Třebová (15:43) | 2 | jede v , nejede 22.XII. – 2.I.; | |
14:42 | 5304 | Havlíčkův Brod (12:14) | 2 | ||||
14:47 | 25324 | Moravany (14:30) | 2 | jede v , nejede 22.XII. – 2.I. | |||
14:47 | 14:49 | R 1541 | Praha hl.n. (13:38) | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (17:49) | 4 | Olše jede v a 23., 30.XII., 30.IV., 7.V., nejede 26.XII., 2.I., 1., 8.V.; ; jede v a 23., 30.XII., 30.IV., 7.V., nejede 26.XII., 2.I., 1., 8.V.; Praha hl.n. – Český Těšín; Praha hl.n. – Český Těšín; Praha hl.n. – Český Těšín |
|
14:55 | R 990 | Liberec (17:58) | 3 | 2.; ; ; ; Pardubice hl.n. – Pardubice-Rosice nad Labem; ; Pardubice hl.n. – Dvůr Králové nad Labem jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
14:50 | 14:56 | R 872 | Brno hl.n. (12:44) | Praha hl.n. (16:22) | 3 | Špilberk ; Brno hl.n. – Praha hl.n.; Brno hl.n. – Praha hl.n.; Brno hl.n. – Praha hl.n.; Brno hl.n. – Letovice jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku |
|
15:02 | R 989 | Liberec (12:02) | 2 | 2.; ; ; ; Dvůr Králové nad Labem – Pardubice hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
15:01 | 15:06 | R 873 | Praha hl.n. (13:40) | Brno hl.n. (17:11) | 4 | Špilberk ; ; ; ; Letovice – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku |
|
15:09 | 5360 | Slatiňany (14:35) | 3 | jede v , nejede 22.XII. – 2.I. | |||
15:11 | 15:15 | 5020 | Česká Třebová (14:05) | Přelouč (15:26) | 2 | jede v , nejede 22.XII. – 2.I., 1.VII. – 28.VIII.; ; | |
15:18 | 2115 | Praha Masarykovo nádraží (13:15) | 3 | 1.2.; ; | |||
15:19 | 15:20 | EC 170 | Budapest-Keleti pu. (9:28) | Berlin Hbf (21:20) | 3 | Hungaria ; |
|
15:21 | 15:24 | EC 119 | Praha hl.n. (14:09) | Kraków Główny (21:46) | 4 | Comenius ; |
|
15:25 | 5658 | Hradec Králové hl.n. (15:55) | 3 | ; | |||
15:32 | 5659 | Hradec Králové hl.n. (15:05) | 3 | ||||
15:32 | 15:33 | IC 506 | Ostrava hl.n. (13:27) | Praha hl.n. (16:35) | 3 | SC PENDOLINO ; ; ; ; |
|
15:34 | 15:36 | EC 277 | Praha-Holešovice (14:30) | Bratislava hlavná stanica (18:50) | 4 | František Křižík ; ; |
|
15:29 | 15:36 | EC 120 | Košice (8:39) | Praha hl.n. (16:54) | 3 | Košičan ; ; ; ; |
|
15:39 | 2120 | Praha Masarykovo nádraží (17:57) | 3 | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; 1.2.; ; | |||
15:41 | 5025 | Česká Třebová (16:51) | 2 | jede v , nejede 22.XII. – 2.I.; ; | |||
15:42 | 5330 | Polička (13:23) | 2 | ||||
15:49 | 5637 | Jaroměř (15:01) | 2 | ||||
15:55 | 15:57 | R 704 | Luhačovice (12:14) | Praha hl.n. (17:22) | 3 | Galán Luhačovice – Praha hl.n.; Luhačovice – Praha hl.n.; Luhačovice – Praha hl.n.; Luhačovice – Praha hl.n. |
|
15:59 | 5362 | Slatiňany (15:34) | 2 | ||||
15:59 | 5363 | Slatiňany (16:21) | 2 | ; jede v , nejede 22.XII. – 2.I. | |||
16:00 | 16:03 | R 703 | Praha hl.n. (14:40) | Veselí nad Moravou (19:23) | 4 | Praha hl.n. – Veselí nad Moravou; Praha hl.n. – Veselí nad Moravou | |
16:08 | 5632 | Jaroměř (16:59) | 2 | ||||
16:16 | Sp 1970 | Brno hl.n. (13:44) | 2 | Brno hl.n.-Česká Třebová jede v ; Česká Třebová-Pardubice hl.n. jede v , nejede 22.XII. – 2.I.; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; | |||
16:18 | 2117 | Praha Masarykovo nádraží (14:15) | 3 | Kolín-Pardubice hl.n. jede v ; 1.2.; ; | |||
16:19 | 16:20 | EC 74 | Wien Südbahnhof (12:58) | Praha-Holešovice (17:29) | 3 | Zdeněk Fibich ; |
|
16:24 | 16:25 | IC 507 | Praha hl.n. (15:23) | Bohumín (18:42) | 4 | SC PENDOLINO Ostrava hl.n.-Bohumín jede v , a 24.XII. – 1.I., 12.IV., 1., 8.V., 5.VII., 27.IX., 28.X., 15.XI., nejede 23.XII., 10., 30.IV., 7.V., 30.VI., 31.VIII., 23.X., 13.XI.; ; ; ; ; u tohoto vlaku nelze v pátek a 23.,30.XII.,30.IV.,7.V., kromě |
|
16:25 | 5660 | Hradec Králové hl.n. (16:55) | 3 | ||||
16:21 | 16:28 | EC 129 | Praha hl.n. (15:09) | Žilina (20:28) | 4 | Hradčany Praha hl.n. – Žilina; Praha hl.n. – Žilina; Praha hl.n. – Žilina |
|
16:32 | 5661 | Hradec Králové hl.n. (16:05) | 2 | ||||
16:34 | 16:36 | EC 175 | Hamburg-Altona (8:19) | Budapest-Keleti pu. (22:32) | 4 | Jan Jesenius Hamburg Altona-Dresden Hbf nejede 1.III. – 13.VI.; ; |
|
16:34 | 16:36 | EC 114 | Warszawa Wschodnia (9:13) | Praha hl.n. (17:54) | 3 | Praha |
|
16:39 | 2122 | Praha Masarykovo nádraží (18:57) | 3 | Pardubice hl.n.-Kolín jede v ; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; 1.2.; ; | |||
16:41 | 5027 | Česká Třebová (17:43) | 2 | nejede 24., 31.XII.; | |||
16:55 | R 992 | Liberec (19:58) | 3 | 2.; ; ; ; ; Pardubice hl.n. – Dvůr Králové nad Labem jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
16:47 | 16:56 | R 874 | Brno hl.n. (14:44) | Praha hl.n. (18:22) | 3 | Macocha ; Brno hl.n. – Praha hl.n.; Brno hl.n. – Praha hl.n.; Brno hl.n. – Praha hl.n.; Brno hl.n. – Letovice jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku |
|
17:02 | R 991 | Liberec (14:02) | 2 | 2.; ; ; ; Dvůr Králové nad Labem – Pardubice hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
17:01 | 17:06 | R 875 | Praha hl.n. (15:40) | Brno hl.n. (19:11) | 4 | Macocha ; ; ; ; Letovice – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku |
|
17:09 | 5306 | Havlíčkův Brod (14:12) | 2 | ||||
17:13 | 17:15 | R 1503 | Praha hl.n. (16:04) | Karviná hl.n. (20:24) | 4 | Helfštýn jede v a 23., 30.XII., 30.IV., 7.V., nejede 26.XII., 2.I., 1., 8.V.; ; jede v a 23., 30.XII., 30.IV., 7.V., nejede 26.XII., 2.I., 1., 8.V.; ; ; |
|
17:16 | 5022 | Česká Třebová (16:13) | 2 | ; | |||
17:18 | 2119 | Praha Masarykovo nádraží (15:15) | 3 | 1.2.; ; | |||
17:19 | 17:20 | R 474 | Split (21:00) | Praha hl.n. (18:40) | 3 | Jadran jede 20./21.VI. – 5./6.IX.; ; Pardubice hl.n.-Praha hl.n. jede 20./21.VI. – 5./6.IX.; ? Split – Bratislava hl. st. ve vlaku řazeny k sezení pouze vozy 2. třídy; ; ; ; Split – Praha hl.n.; Split – Praha hl.n.; Split – Praha hl.n |
|
17:19 | 17:20 | EC 274 | Bratislava hlavná stanica (14:01) | Praha-Holešovice (18:29) | 3 | Slovan nejede 21.VI. – 6.IX.; ; nejede 21.VI. – 6.IX.; ; ; |
|
17:21 | 17:24 | IC 531 | Praha hl.n. (16:09) | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (20:50) | 4 | Hutník ; ; ; |
|
17:25 | 5608 | Hradec Králové hl.n. (17:55) | 3 | Týniště nad Orlicí-Choceň nejede 24., 31.XII.; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; | |||
17:28 | 17:29 | IC 516 | Bohumín (15:00) | Praha hl.n. (18:35) | 3 | Leoš Janáček ; |
|
17:32 | 5663 | Hradec Králové hl.n. (17:05) | 3 | ||||
17:34 | 17:36 | EC 77 | Praha-Holešovice (16:30) | Wien Südbahnhof (21:02) | 4 | Gustav Klimt |
|
17:34 | 17:36 | Ex 528 | Luhačovice (14:14) | Praha hl.n. (18:54) | 3 | Velehrad | |
17:39 | Sp 1988 | Polička (15:53) | 3 | Vysočina jede v a , nejede 24.XII. – 1.I. |
|||
17:39 | 5364 | Slatiňany (17:02) | 3 | jede v , nejede 22.XII. – 2.I. | |||
17:39 | 2124 | Praha Masarykovo nádraží (19:57) | 3 | nejede 24., 31.XII.; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; 1.2.; ; | |||
17:41 | 5029 | Česká Třebová (18:52) | 2 | jede v , nejede 22.XII. – 2.I.; | |||
17:49 | 5639 | Jaroměř (17:01) | 2 | ||||
17:55 | Sp 1901 | Praha Masarykovo nádraží (16:18) | 4 | Rokytka jede v ; 1.2. |
|||
17:55 | 17:57 | R 626 | Vsetín (14:50) | Praha hl.n. (19:22) | 3 | Emil Zátopek ; ; ; |
|
18:00 | 18:03 | R 623 | Praha hl.n. (16:40) | Vsetín (21:14) | 4 | Bečva Praha hl.n. – Vsetín; Praha hl.n. – Vsetín; Praha hl.n. – Vsetín; Praha hl.n. – Vsetín |
|
18:05 | 5367 | Chrudim (18:29) | 3 | ; jede v , nejede 22.XII. – 2.I., 1.VII. – 28.VIII. | |||
18:08 | 5634 | Jaroměř (18:59) | 2 | ||||
18:16 | Sp 1972 | Brno hl.n. (15:44) | 2 | Brno hl.n.-Česká Třebová jede v a , nejede 24. – 26.XII., 1.I., 12.IV., 1., 8.V., 5.VII., 27.IX., 28.X., 15.XI.; Česká Třebová-Pardubice hl.n. jede v , nejede 22.XII. – 2.I.; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravideln | |||
18:18 | 2121 | Praha Masarykovo nádraží (16:15) | 3 | Kolín-Pardubice hl.n. nejede 24., 31.XII.; 1.2.; ; | |||
18:23 | 5308 | Havlíčkův Brod (16:09) | 2 | ||||
18:21 | 18:23 | R 1502 | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (14:46) | Praha hl.n. (19:40) | 3 | Helfštýn jede v , nejede 24. – 26.XII., 1.I., 12.IV., 1., 8.V., 5.VII., 27.IX., 28.X., 15.XI.; ; ; |
|
18:24 | 18:25 | IC 509 | Praha hl.n. (17:23) | Bohumín (20:42) | 4 | SC PENDOLINO nejede 24., 31.XII.; ; ; ; ; u tohoto vlaku nelze v pátek a 23.,30.XII.,30.IV.,7.V., kromě 26.XII.,2.I.,1.,8.V., uplatnit slevu Rail plus na cenu místenky |
|
18:25 | 5662 | Hradec Králové hl.n. (18:55) | 3 | nejede 24.XII. | |||
18:21 | 18:28 | Ex 523 | Praha hl.n. (17:09) | Zlín střed (20:55) | 4 | nejede 24., 31.XII.; | |
18:32 | 5665 | Hradec Králové hl.n. (18:05) | 2 | nejede 24.XII.; | |||
18:34 | 18:36 | EC 177 | Berlin Hbf (12:35) | Wien Südbahnhof (22:02) | 4 | Johannes Brahms Berlin Hbf-Dresden Hbf nejede 1.III. – 13.VI.; |
|
18:34 | 18:36 | Ex 142 | Žilina (13:42) | Praha hl.n. (19:54) | 3 | Odra ; ; ; |
|
18:39 | 2126 | Praha Masarykovo nádraží (20:57) | 3 | nejede 24., 31.XII.; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; 1.2.; ; | |||
18:41 | 5031 | Česká Třebová (19:43) | 2 | nejede 24., 31.XII.; | |||
18:47 | 18:50 | R 876 | Brno hl.n. (16:44) | Praha hl.n. (20:22) | 3 | Rudolf Těsnohlídek ; ; ; ; Brno hl.n. – Letovice jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku |
|
18:55 | R 994 | Liberec (21:58) | 3 | 2.; ; ; ; Pardubice hl.n. – Dvůr Králové nad Labem jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
18:58 | 18:59 | EC 16 | Wien Südbahnhof (15:58) | Praha hl.n. (20:01) | 3 | Antonín Dvořák ; ; ; ; |
|
19:02 | R 993 | Liberec (16:02) | 2 | 2.; ; ; ; Dvůr Králové nad Labem – Pardubice hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
19:01 | 19:06 | R 877 | Praha hl.n. (17:40) | Brno hl.n. (21:11) | 4 | Rudolf Těsnohlídek Praha hl.n. – Brno hl.n.; Praha hl.n. – Brno hl.n.; Praha hl.n. – Brno hl.n.; Letovice – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku |
|
19:08 | R 1182 | Jihlava (16:47) | 3 | Chrudimka | |||
19:16 | 5024 | Česká Třebová (18:08) | 2 | nejede 24., 31.XII.; ; | |||
19:18 | 2123 | Praha Masarykovo nádraží (17:15) | 3 | Kolín-Pardubice hl.n. jede v a , nejede 24.XII.; 1.2.; ; | |||
19:19 | 19:20 | EC 272 | Budapest-Keleti pu. (13:28) | Praha hl.n. (20:31) | 3 | Jaroslav Hašek ; |
|
19:24 | 19:25 | EC 19 | Praha hl.n. (18:23) | Bratislava hlavná stanica (22:20) | 4 | SC Slovenská strela ; ; ; ; Břeclav – Bratislava hl. st. v úseku Břeclav - Bratislava hl.st. mohou ve 2. vozové třídě vlak použít i cestující bez platné místenky (mohou však obsadit pouze místo, na které neuplatňuje nárok cestující s platnou místenkou |
|
19:24 | 19:26 | R 1540 | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (16:14) | Praha hl.n. (20:47) | 3 | Olše jede v , nejede 24. – 26.XII., 1.I., 12.IV., 1., 8.V., 5.VII., 27.IX., 28.X., 15.XI.; Pardubice hl.n.-Praha hl.n. jede v , nejede 24. – 26.XII., 1.I., 12.IV., 1., 8.V., 5.VII., 27.IX., 28.X., 15.XI.; Český Těšín – Praha hl.n.; Český Těšín – |
|
19:21 | 19:28 | IC 581 | Praha hl.n. (18:09) | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (22:52) | 4 | Ostravan Bohumín-Český Těšín nejede 24., 31.XII.; |
|
19:32 | 5667 | Hradec Králové hl.n. (19:05) | 3 | nejede 24., 31.XII. | |||
19:32 | Sp 1903 | Praha hl.n. (17:35) | 4 | Labe jede v ; 1.2. |
|||
19:33 | 5610 | Hradec Králové hl.n. (19:55) | 3 | ; nejede 24., 31.XII.; | |||
19:32 | 19:33 | IC 508 | Ostrava hl.n. (17:27) | Praha hl.n. (20:35) | 3 | SC PENDOLINO ; ; ; ; |
|
19:36 | 5337 | Hlinsko v Čechách (21:01) | 3 | Pardubice hl.n.-Slatiňany nejede 24., 31.XII.; Slatiňany-Hlinsko v Čechách jede v , nejede 22.XII. – 2.I. | |||
19:29 | 19:36 | Ex 126 | Žilina (15:40) | Praha hl.n. (20:54) | 3 | Fatra ; ; ; |
|
19:41 | 25305 | Moravany (19:58) | 2 | nejede 24., 25., 31.XII. | |||
19:42 | 5060 | Kolín (20:31) | 3 | nejede 24., 25., 31.XII.; | |||
19:53 | Sp 1947 | Hradec Králové hl.n. (19:30) | 2 | jede v , nejede 24.XII. – 1.I., 12.IV., 1., 8.V., 5.VII., 27.IX., 28.X., 15.XI. | |||
19:55 | 19:57 | R 706 | Luhačovice (16:14) | Praha hl.n. (21:22) | 3 | Hradišťan ; ; ; |
|
20:00 | 20:03 | R 621 | Praha hl.n. (18:40) | Vsetín (23:10) | 4 | Matalík Olomouc hl.n.-Vsetín nejede 24., 31.XII.; Praha hl.n. – Vsetín; Praha hl.n. – Vsetín; Praha hl.n. – Vsetín; Praha hl.n. – Vsetín |
|
20:08 | 5366 | Chrudim (19:49) | 2 | jede v , nejede 21.XII. – 1.I., 12.IV., 1., 8.V., 5.VII., 27.IX., 28.X., 15.XI. | |||
20:08 | Sp 1948 | Hradec Králové hl.n. (20:32) | 3 | ; jede v , nejede 24.XII. – 1.I., 12.IV., 1., 8.V., 5.VII., 27.IX., 28.X., 15.XI. | |||
20:18 | 2125 | Praha Masarykovo nádraží (18:15) | 3 | Kolín-Pardubice hl.n. jede v , nejede 31.XII.; 1.2.; ; | |||
20:19 | 20:20 | EC 72 | Wien Südbahnhof (16:58) | Praha hl.n. (21:31) | 3 | Franz Schubert ; Wien Südbahnhof – Praha hl.n. |
|
20:25 | 5636 | Jaroměř (21:20) | 3 | nejede 24., 31.XII. | |||
20:28 | 20:29 | IC 519 | Praha hl.n. (19:23) | Bohumín (22:57) | 4 | Manažer jede v a , nejede 24. – 26., 31.XII., 12.IV., 5.VII., 27.IX.; |
|
20:32 | 5669 | Hradec Králové hl.n. (20:08) | 3 | nejede 24., 31.XII.; | |||
20:35 | 5348 | Žďárec u Skutče (19:39) | 2 | nejede 24., 31.XII. | |||
20:34 | 20:36 | EC 379 | Ostseebad Binz (10:42) | Brno hl.n. (22:14) | 4 | Carl Maria von Weber Ostseebad Binz-Stralsund jede v a od 4.IV. do 7.VI. a od 19.IX. do 25.X. a 10. – 13.IV., 1., 21.V., 1.VI., od 13.VI. do 13.IX. jede denně a 20. – 24., 26. – 31.XII., 2. – 4.I.; Berlin Hbf-Dresden Hbf nejede 1.III. – 13.VI.; |
|
20:34 | 20:36 | IC 582 | Bohumín (17:45) | Praha hl.n. (21:54) | 3 | Bohemia |
|
20:39 | 2128 | Praha Masarykovo nádraží (22:57) | 3 | nejede 24., 31.XII.; 1.2.; ; | |||
20:39 | 5339 | Hlinsko v Čechách (21:59) | 3 | nejede 24., 25., 31.XII. | |||
20:41 | 5033 | Česká Třebová (21:42) | 2 | nejede 24., 25., 31.XII.; | |||
20:55 | R 996 | Liberec (23:56) | 3 | nejede 24., 25., 31.XII.; 2.; ; ; ; Pardubice hl.n. – Dvůr Králové nad Labem jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
20:47 | 20:56 | R 878 | Brno hl.n. (18:44) | Praha hl.n. (22:22) | 3 | Česká Třebová-Pardubice hl.n. nejede 24., 25., 31.XII.; nejede 24., 25., 31.XII.; ; ; ; ; Brno hl.n. – Letovice jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
21:02 | R 995 | Liberec (18:02) | 2 | nejede 24., 25., 31.XII.; 2.; ; ; ; Dvůr Králové nad Labem – Pardubice hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
21:01 | 21:06 | R 879 | Praha hl.n. (19:40) | Česká Třebová (21:52) | 4 | nejede 24., 25., 31.XII.; Praha hl.n. – Česká Třebová; Praha hl.n. – Česká Třebová; Praha hl.n. – Česká Třebová | |
21:16 | 5026 | Česká Třebová (20:05) | 2 | nejede 24., 25., 31.XII.; ; ; | |||
21:18 | 2127 | Praha Masarykovo nádraží (19:15) | 3 | Praha Masarykovo nádraží-Kolín nejede 24.XII.; Kolín-Pardubice hl.n. nejede 24., 31.XII.; 1.2.; ; | |||
21:19 | 21:20 | EC 344 | Beograd (7:30) | Praha hl.n. (22:31) | 3 | Avala ; ; ; Beograd – Praha hl.n. |
|
21:24 | 5082 | Přelouč (21:37) | 3 | jede v a , nejede 21.XII. – 2.I., 12.IV., 5.VII., 27.IX. | |||
21:21 | 21:24 | Ex 521 | Praha hl.n. (20:09) | Přerov (23:09) | 4 | nejede 24., 25., 31.XII.; ; ; ; | |
21:24 | 21:25 | IC 511 | Praha hl.n. (20:23) | Bohumín (23:42) | 4 | SC PENDOLINO jede v a 23.XII., 10., 30.IV., 7.V., 30.VI., 31.VIII., 23.X., 13.XI., nejede 24.XII. – 1.I., 12.IV., 1., 8.V., 5.VII., 27.IX., 28.X., 15.XI.; ; ; ; |
|
21:25 | 5664 | Hradec Králové hl.n. (21:51) | 3 | nejede 24., 25., 31.XII. | |||
21:32 | 5671 | Hradec Králové hl.n. (21:05) | 3 | nejede 24., 25., 31.XII. | |||
21:32 | 21:33 | IC 510 | Ostrava hl.n. (19:27) | Praha hl.n. (22:35) | 3 | SC PENDOLINO jede v a 23.XII., 10., 30.IV., 7.V., 30.VI., 31.VIII., 23.X., 13.XI., nejede 24.XII. – 1.I., 12.IV., 1., 8.V., 5.VII., 27.IX., 28.X., 15.XI.; ; jede v a 23.XII., 10., 30.IV., 7.V., 30.VI., 31.VIII., 23.X., 13.XI., nejede 24.XII. – 1.I., 12.IV., |
|
21:34 | 21:36 | IC 571 | Praha-Holešovice (20:30) | Brno hl.n. (23:14) | 4 | Brněnský drak jede v a , nejede 24. – 26., 31.XII., 12.IV., 5.VII., 27.IX.; v a , kromě 24. – 26., 31.XII., 12.IV., 21.VI. – 6.IX., 27.IX.; v a , kromě 24. – 26., 31.XII., 12.IV., 21.VI. – 6.IX., 27.IX.; v a , kromě 24. – 26., 31 |
|
21:55 | 21:57 | R 628 | Horní Lideč (18:32) | Praha hl.n. (23:22) | 3 | Portáš ; ; ; |
|
21:56 | 21:58 | R 443 | Praha hl.n. (20:40) | Humenné (9:19) | 4 | Šírava ; ; ; ; ; ; |
|
22:05 | 5371 | Slatiňany (22:30) | 3 | jede v a , nejede 24.XII. – 1.I. | |||
22:19 | 22:20 | EC 70 | Wien Südbahnhof (18:58) | Praha hl.n. (23:31) | 3 | Gustav Mahler Wien Südbahnhof – Praha hl.n. |
|
22:23 | 22:25 | R 201 | Praha hl.n. (21:09) | Kraków Główny (6:33) | 4 | Silesia ; ; ; ; Praha hl.n. – Bohumín |
|
22:30 | 25326 | Moravany (22:13) | 2 | jede v , nejede 22.XII. – 2.I. | |||
22:31 | 5617 | 2 | nejede 24., 25., 31.XII. | ||||
22:31 | 5081 | Přelouč (22:19) | 4 | jede v a , nejede 21.XII. – 2.I., 12.IV., 5.VII., 27.IX. | |||
22:35 | 5368 | Slatiňany (22:05) | 3 | jede v , nejede 22.XII. – 2.I. | |||
22:34 | 22:36 | Ex 140 | Žilina (17:42) | Praha hl.n. (23:54) | 3 | Beskyd |
|
22:34 | 22:36 | EC 179 | Berlin-Gesundbrunnen (16:28) | Brno hl.n. (0:15) | 4 | Alois Negrelli Berlin-Gesundbrunnen-Dresden Hbf nejede 1.III. – 13.VI.; ; ; |
|
22:38 | 5666 | Hradec Králové hl.n. (23:07) | 2 | nejede 24., 25., 31.XII. | |||
22:39 | 5062 | Kolín (23:21) | 3 | nejede 24., 25., 31.XII.; 1.2.; ; | |||
22:42 | 5053 | Choceň (23:24) | 2 | nejede 24., 25., 31.XII.; ; | |||
22:59 | 5370 | Slatiňany (22:33) | 3 | jede v a , nejede 24.XII. – 1.I. | |||
23:02 | R 997 | Liberec (20:02) | 2 | nejede 24., 25., 31.XII.; 2.; ; ; ; Dvůr Králové nad Labem – Pardubice hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
23:03 | 23:08 | R 471 | Praha hl.n. (21:40) | Budapest-Keleti pu. (8:19) | 4 | Amicus Břeclav-Budapest-Keleti pu. jede 29.V. – 29.IX.; ? Přerov – Břeclav kromě 29.V. – 29.IX. ve vlaku řazeny k sezení pouze vozy 2. třídy; ; ; ; ; Praha hl.n. – Přerov;Přerov – Břeclav 29.V. – 29.IX.;Břeclav – Budapest-Keleti pu.; Praha |
|
23:19 | 23:21 | EN 425 | Praha hl.n. (22:04) | Košice (7:32) | 4 | Slovakia ; 2.; ; ; |
|
23:31 | 2129 | Praha Masarykovo nádraží (21:15) | 3 | Praha Masarykovo nádraží-Kolín nejede 24., 31.XII.; Kolín-Pardubice hl.n. nejede 24., 25., 31.XII.; 1.2.; ; | |||
23:59 | R 861 | Praha hl.n. (22:40) | 4 | jede v a do 24.VI. a od 7.IX., nejede 18., 19., 22. – 26., 31.XII., 4.I., 9. – 14., 29., 30.IV., 10.V., 27.IX., 27., 28.X., 1.XI., od 29.VI. do 2.IX. jede v – ; ; ; ; | |||
Poznámky | |||||||
10 nejede 24., 31.XII. 11 nejede 25.XII., 1.I. 12 nejede 24.-25., 31.XII. |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Vlaky uvedené slabým písmem ve stanici NEZASTAVUJÍ pro výstup a nástup!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci