Ostrava hlavní nádraží
Odjezdová tabule Správy železnic on-line
Jízdní řád 2024 2023 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
Příj. | Odj. | Linka | Vlak | Z => Do | Nást./Kol. | Poznámky | |
0:42 | 3140 | Frýdlant nad Ostravicí (1:22) | frýdlantské II / 1 | nejede 25.XII., 1.I. | |||
0:46 | 0:48 | R 443 | Praha hl.n. (20:40) | Humenné (9:19) | Šírava ; ; ; ; ; ; |
||
0:51 | 0:53 | R 208 | Moskva Beloruskaja (23:44) | Praha hl.n. (5:07) | Vltava ; ; |
||
1:36 | 1:38 | R 201 | Praha hl.n. (21:09) | Kraków Główny (6:33) | Silesia ; ; ; ; Praha hl.n. – Bohumín |
||
1:48 | 1:50 | R 446 | Košice (20:05) | Praha hl.n. (5:54) | Vihorlat jede v / – / od 25./26.VI. do 6./7.IX. a 18./19., 19./20., 22./23., 23./24.XII., 3./4., 4./5.I., 9./10., 10./11., 13./14., 14./15., 29./30.IV., 30.IV./1.V., 9./10., 10./11.V., 27./28., 28./29.X., 31.X./1.XI., 1./2.XI.; ? Košice – Pardubice h |
||
2:06 | 2:08 | R 202 | Wien Westbahnhof (22:12) | Warszawa Wschodnia (7:37) | Chopin 2.; ; ; ; ; |
||
2:16 | 2:18 | R 200 | Kraków Główny (22:15) | Praha hl.n. (6:54) | Silesia ; ; ; ; Bohumín – Praha hl.n. |
||
2:24 | 2:26 | R 203 | Warszawa Wschodnia (20:47) | Warszawa Wschodnia (0:00) | Chopin 2.; ; ; ; ; |
||
2:29 | 2:31 | R 447 | Praha hl.n. (22:40) | Košice (8:13) | Vihorlat jede v / – / od 25./26.VI. do 6./7.IX. a 18./19., 19./20., 22./23., 23./24.XII., 3./4., 4./5.I., 9./10., 10./11., 13./14., 14./15., 29./30.IV., 30.IV./1.V., 9./10., 10./11.V., 27./28., 28./29.X., 31.X./1.XI., 1./2.XI.; ? Pardubice hl.n. – Ko |
||
2:59 | 3:01 | R 209 | Praha hl.n. (23:00) | Moskva Beloruskaja (8:05) | Vltava ; ; ; ; ; Praha hl.n. – Petrovice u Karviné vlak je sestaven jen z lůžkových vozů, nástup možný pouze s předem zakoupeným lůžkovým příplatkem |
||
4:01 | 3139 | Frýdlant nad Ostravicí (3:20) | frýdlantské II / 2 | nejede 25.XII., 1.I. | |||
4:09 | 4:11 | IC 518 | Bohumín (4:00) | Praha hl.n. (7:35) | Manažer jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII.; |
||
4:14 | 4:16 | R 442 | Humenné (19:59) | Praha hl.n. (8:30) | Šírava ; ; ; ; ; ; |
||
4:19 | 4:21 | 3300 | Bohumín (4:11) | Přerov (5:51) | jede v | ||
4:23 | 4:26 | R 441 | Cheb (18:14) | Košice (10:07) | Excelsior ; ; ; ; ; ; Cheb – Chomutov jízdní doklady platné pro trať Cheb - Stříbro - Praha platí v tomto vlaku bez doplatku rozdílu jízdného při jízdě přes Ústí nad Labem hl.n. |
||
4:31 | 4:33 | R 660 | Bohumín (4:23) | Plzeň hl.n. (13:58) | Rožmberk nejede 25.XII., 1.I.; Ostrava hl.n.-Brno hl.n. nejede 25.XII., 1.I.; ; ; ; ; ; ; ; Nezamyslice – Náměšť nad Oslavou jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku |
||
4:45 | 3100 | Kojetín (8:50) | frýdlantské II / 1 | ; Ostrava hl.n.-Valašské Meziříčí nejede 25.XII., 1.I. | |||
4:55 | 4:57 | 2950 | Bohumín (4:47) | Suchdol nad Odrou (5:31) | jede v , nejede 29.XII. – 2.I.; | ||
5:01 | 3141 | Frýdlant nad Ostravicí (4:10) | frýdlantské II / 2 | nejede 25.XII., 1.I. | |||
5:12 | 5:14 | 3361 | Studénka (4:47) | Bohumín (5:22) | nejede 25.XII., 1.I. | ||
5:15 | 3142 | Frýdlant nad Ostravicí (6:08) | frýdlantské II / 1 | ; jede v | |||
5:20 | 5:22 | 3302 | Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) (3:51) | Zábřeh na Moravě (8:10) | Mosty u Jablunkova-Bohumín nejede 25.XII., 1.I.; 1.2.; ; | ||
5:25 | 5:27 | IC 500 | Bohumín (5:17) | Praha hl.n. (8:35) | SC PENDOLINO ; nejede 25.XII., 1.I.; ; ; ; ; u tohoto vlaku nelze v pondělí a 14.IV.,7.VII.,29.IX.,18.XI., kromě 13.IV.,6.VII.,28.IX.,16.XI., uplatnit slevu Rail plus na cenu místenky |
||
5:31 | 3111 | Frenštát pod Radhoštěm (4:18) | frýdlantské II / 2 | Frenštát pod Radhoštěm-Frýdek-Místek nejede 25.XII., 1.I. | |||
5:45 | 3110 | Veřovice (7:20) | frýdlantské II / 1 | ; Ostrava hl.n.-Frenštát pod Radhoštěm nejede 25.XII., 1.I.; Frenštát pod Radhoštěm-Veřovice jede v | |||
5:44 | 5:46 | 2901 | Přerov (4:24) | Čadca (7:27) | jede v ; Ostrava hl.n.-Bohumín jede v ; Bohumín-Český Těšín jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII.; | ||
5:45 | 5:47 | R 830 | Karviná hl.n. (5:25) | Brno hl.n. (7:57) | nejede 25.XII., 1.I.; ; ; ; ; Vyškov na Moravě – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | ||
5:49 | 5:51 | EC 131 | Bohumín (5:41) | Bratislava hlavná stanica (8:53) | Moravia ; ; |
||
5:52 | 5:55 | IC 530 | Třinec (Trzyniec) (5:01) | Praha hl.n. (9:54) | frýdlantské II / 2 | Hutník |
|
5:56 | 2811 | Třinec (Trzyniec) (6:50) | frýdlantské I / 1 | jede v do 30.VI. a od 1.IX., nejede 22.XII. – 2.I. | |||
6:01 | 3113 | Frenštát pod Radhoštěm (4:48) | frýdlantské II / 2 | nejede 25.XII., 1.I. | |||
6:11 | 6:12 | 3050 | Ostrava-Svinov (6:04) | Katowice (8:12) | nejede 25.XII., 12.IV.; 1.2.; | ||
6:15 | 3144 | Frýdlant nad Ostravicí (7:08) | frýdlantské II / 1 | ||||
6:20 | 6:22 | 3301 | Přerov (5:03) | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (7:19) | |||
6:25 | 6:27 | 2902 | Čadca (4:35) | Česká Třebová (9:52) | |||
6:31 | 3143 | Frýdlant nad Ostravicí (5:40) | frýdlantské II / 2 | jede v | |||
6:31 | 6:33 | R 730 | Bohumín (6:23) | Brno hl.n. (8:57) | ; ; ; ; Vyškov na Moravě – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | ||
6:45 | 3112 | Frenštát pod Radhoštěm (8:06) | frýdlantské II / 1 | ||||
6:44 | 6:46 | 2952 | Karviná hl.n. (6:20) | Ostrava-Svinov (6:54) | jede v ; | ||
6:49 | 6:51 | Sp 1610 | Třinec (Trzyniec) (5:52) | Opava východ (7:26) | frýdlantské II / 2 | Třinec-Český Těšín jede v ; ; 1.2.; ; | |
6:50 | 6:53 | Sp 1611 | Opava východ (6:14) | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (7:41) | frýdlantské II / 2 | ; 1.2.; ; | |
6:55 | 6:57 | 3303 | Olomouc hl.n. (4:57) | Petrovice u Karviné (7:25) | jede v , nejede 29.XII. – 2.I.; Ostrava hl.n.-Bohumín jede v , nejede 29.XII. – 2.I.; Bohumín-Petrovice u Karviné jede v do 30.VI. a od 1.IX., nejede 22.XII. – 2.I.; | ||
7:01 | 3115 | Frenštát pod Radhoštěm (5:48) | frýdlantské II / 2 | Frenštát pod Radhoštěm-Frýdek-Místek nejede 25.XII., 1.I. | |||
7:20 | 7:22 | 3305 | Staré Město u Uherského Hradiště (5:02) | Bohumín (7:30) | Staré Město u Uherského Hradiště-Přerov jede v ; Přerov – Bohumín v a | ||
7:20 | 7:22 | 2904 | Čadca (5:34) | Studénka (7:54) | nejede 25.XII., 1.I.; Ostrava hl.n.-Ostrava-Svinov nejede 25.XII., 1.I.; Ostrava-Svinov-Studénka jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII.; | ||
7:25 | 7:27 | IC 502 | Bohumín (7:17) | Praha hl.n. (10:35) | SC PENDOLINO ; ; ; ; ; u tohoto vlaku nelze v pondělí a 14.IV.,7.VII.,29.IX.,18.XI., kromě 13.IV.,6.VII.,28.IX.,16.XI., uplatnit slevu Rail plus na cenu místenky |
||
7:27 | 7:29 | R 731 | Brno hl.n. (5:02) | Bohumín (7:37) | nejede 25.XII., 1.I.; ; ; ; ; Brno hl.n. – Vyškov na Moravě;Suchdol nad Odrou – Bohumín jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | ||
7:31 | 3145 | Frýdlant nad Ostravicí (6:40) | frýdlantské II / 2 | jede v | |||
7:39 | 3351 | Katowice (5:08) | 1.2.; | ||||
7:38 | 7:39 | 3445 | Opava východ (7:01) | Ostrava-Stodolní (7:42) | frýdlantské I / 1 | Opava východ-Ostrava-Svinov jede v ; Ostrava-Svinov-Ostrava hl.n. jede v do 30.VI. a od 1.IX., nejede 22.XII. – 2.I.; ; jede v do 30.VI. a od 1.IX., nejede 22.XII. – 2.I.; ; | |
7:40 | 2820 | Havířov (7:19) | frýdlantské II / 2 | jede v do 30.VI. a od 1.IX., nejede 22.XII. – 2.I. | |||
7:46 | 3114 | Veřovice (9:15) | frýdlantské II / 1 | Frýdlant nad Ostravicí-Veřovice jede v a | |||
7:45 | 7:47 | R 832 | Bohumín (7:37) | Brno hl.n. (9:57) | ; ; ; ; Vyškov na Moravě – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | ||
7:53 | 7:55 | EC 146 | Žilina (5:42) | Praha hl.n. (11:54) | Jan Perner ; ; ; |
||
7:56 | 2821 | Havířov (8:15) | frýdlantské I / 1 | jede v do 30.VI. a od 1.IX., nejede 22.XII. – 2.I. | |||
7:59 | 8:01 | Ex 141 | Praha hl.n. (4:08) | Žilina (10:13) | Beskyd | ||
8:02 | 3117 | Frenštát pod Radhoštěm (6:48) | frýdlantské II / 2 | Frenštát pod Radhoštěm-Frýdlant nad Ostravicí nejede 25.XII., 1.I. | |||
8:11 | 3363 | Veřovice (6:40) | Kopřivnice-Studénka jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII.; Studénka-Ostrava hl.n. jede v , nejede 29.XII. – 2.I.; | ||||
8:20 | 8:22 | R 831 | Brno hl.n. (6:02) | Bohumín (8:30) | nejede 25.XII., 1.I.; ; ; ; ; ; Brno hl.n. – Kojetín v a 24.XII., 1., 8.V., kromě 27.XII., 2., 9.V.; Brno hl.n. – Vyškov na Moravě jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | ||
8:25 | 8:27 | 3306 | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (7:37) | Česká Třebová (11:52) | |||
8:31 | 3147 | Frýdlant nad Ostravicí (7:40) | frýdlantské II / 2 | jede v | |||
8:32 | IC 501 | Praha hl.n. (5:23) | SC PENDOLINO jede v ; ; ; ; |
||||
8:31 | 8:33 | R 732 | Bohumín (8:23) | Brno hl.n. (10:57) | Radegast ; ; ; ; Vyškov na Moravě – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku |
||
8:28 | 8:36 | 2927 | Studénka (8:03) | Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) (10:08) | Studénka-Ostrava-Svinov jede v a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII.; Ostrava-Svinov-Ostrava hl.n. jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII.; Ostrava hl.n.-Bohumín jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI | ||
8:45 | 3116 | Frenštát pod Radhoštěm (10:06) | frýdlantské II / 1 | ||||
8:49 | 8:51 | Sp 1612 | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (8:03) | Opava východ (9:26) | frýdlantské II / 2 | ; 1.2.; ; | |
8:50 | 8:53 | Sp 1613 | Opava východ (8:14) | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (9:41) | frýdlantské I / 1 | ; 1.2.; ; | |
9:01 | 3101 | Kojetín (5:08) | frýdlantské II / 2 | Kojetín-Kroměříž jede v | |||
9:20 | 9:22 | 3307 | Přerov (8:03) | Bohumín (9:30) | |||
9:20 | 9:22 | 2906 | Čadca (7:37) | Studénka (9:54) | |||
9:27 | IC 504 | Praha hl.n. (12:35) | SC PENDOLINO jede v ; ; ; ; |
||||
9:27 | 9:29 | R 733 | Brno hl.n. (7:02) | Bohumín (9:37) | Radegast ; ; ; ; Brno hl.n. – Vyškov na Moravě jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku |
||
9:45 | 3118 | Frenštát pod Radhoštěm (11:06) | frýdlantské II / 1 | ||||
9:59 | 10:01 | EC 118 | Kraków Główny (6:53) | Praha hl.n. (13:54) | Comenius ; |
||
10:02 | 3119 | Frenštát pod Radhoštěm (8:46) | frýdlantské II / 2 | ||||
10:05 | 10:07 | IC 583 | Praha hl.n. (6:09) | Bohumín (10:16) | Bohemia |
||
10:10 | 10:12 | EC 132 | Bratislava hlavná stanica (6:55) | Bohumín (10:21) | Devín ; ; |
||
10:20 | 10:22 | R 833 | Brno hl.n. (8:02) | Bohumín (10:30) | ; ; ; ; Brno hl.n. – Vyškov na Moravě jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | ||
10:23 | 10:25 | 3308 | Bohumín (10:15) | Česká Třebová (13:52) | |||
10:28 | Sp 1643 | Kojetín (7:23) | frýdlantské II / 2 | Radhošť jede v a 24.XII., 1., 8.V., nejede 27.XII., 2., 9.V. |
|||
10:28 | 10:30 | 2903 | Studénka (10:03) | Čadca (12:23) | Studénka-Ostrava-Svinov jede v ; | ||
10:31 | 10:33 | R 734 | Bohumín (10:23) | Brno hl.n. (12:57) | ; ; ; ; Vyškov na Moravě – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | ||
10:35 | 3352 | Kędzierzyn Koźle (11:54) | 1.2.; | ||||
10:45 | 3102 | Valašské Meziříčí (12:47) | frýdlantské II / 1 | ||||
10:49 | 10:51 | Sp 1614 | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (10:03) | Opava východ (11:26) | frýdlantské I / 1 | ; 1.2.; ; | |
10:50 | 10:53 | Sp 1615 | Opava východ (10:14) | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (11:41) | frýdlantské I / 1 | ; 1.2.; ; | |
10:54 | 10:56 | EC 103 | Warszawa Wschodnia (6:13) | Wien Südbahnhof (14:02) | Polonia ; |
||
11:01 | 3103 | Valašské Meziříčí (9:15) | frýdlantské II / 2 | ||||
11:20 | 11:22 | 3309 | Zábřeh na Moravě (8:48) | Bohumín (11:30) | 1.2.; ; | ||
11:20 | 11:22 | 2926 | Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) (9:52) | Ostrava-Svinov (11:29) | Mosty u Jablunkova-Jablunkov-Návsí jede do 24.I.; | ||
11:27 | 11:29 | R 735 | Brno hl.n. (9:02) | Bohumín (11:37) | ; ; ; ; Brno hl.n. – Vyškov na Moravě jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | ||
11:40 | 11:42 | Sp 1604 | Bohumín (11:32) | Ostrava-Svinov (11:48) | 1.2.; ; ; ; ; | ||
11:45 | 11:47 | R 834 | Bohumín (11:37) | Brno hl.n. (13:57) | ; ; ; ; Vyškov na Moravě – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | ||
11:47 | 3104 | Valašské Meziříčí (14:00) | frýdlantské I / 1 | ||||
11:58 | 12:00 | Ex 143 | Praha hl.n. (8:09) | Žilina (14:13) | Odra ; ; ; |
||
12:01 | 3121 | Frenštát pod Radhoštěm (10:48) | frýdlantské II / 2 | ||||
12:04 | 12:06 | EC 104 | Wien Südbahnhof (8:58) | Warszawa Wschodnia (16:57) | Sobieski |
||
12:15 | 3146 | Frýdlant nad Ostravicí (13:08) | frýdlantské II / 1 | ; jede v do 30.VI. a od 1.IX., nejede 22.XII. – 2.I. | |||
12:25 | 12:27 | 3310 | Bohumín (12:17) | Přerov (13:51) | |||
12:32 | IC 503 | Praha hl.n. (9:23) | SC PENDOLINO ; ; ; |
||||
12:31 | 12:33 | R 736 | Bohumín (12:23) | Brno hl.n. (14:57) | ; ; ; ; Vyškov na Moravě – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | ||
12:28 | 12:36 | 2933 | Studénka (12:03) | Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) (14:03) | Jablunkov-Návsí-Mosty u Jablunkova jede do 24.I.; | ||
12:45 | 3120 | Frenštát pod Radhoštěm (14:07) | frýdlantské II / 1 | ||||
12:49 | 12:51 | Sp 1616 | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (12:03) | Opava východ (13:26) | frýdlantské II / 2 | ; 1.2.; ; | |
12:50 | 12:53 | Sp 1617 | Opava východ (12:14) | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (13:41) | frýdlantské I / 1 | ; 1.2.; ; | |
13:01 | 3105 | Valašské Meziříčí (11:12) | frýdlantské II / 2 | ||||
13:15 | 3148 | Frýdlant nad Ostravicí (14:08) | frýdlantské II / 1 | ; jede v | |||
13:20 | 13:22 | 3311 | Přerov (12:03) | Bohumín (13:30) | |||
13:20 | 13:22 | 2930 | Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) (11:52) | Suchdol nad Odrou (14:04) | Mosty u Jablunkova-Jablunkov-Návsí jede do 24.I.; Ostrava-Svinov-Suchdol nad Odrou jede v ; | ||
13:27 | IC 506 | Praha hl.n. (16:35) | SC PENDOLINO ; ; ; |
||||
13:27 | 13:29 | R 737 | Brno hl.n. (11:02) | Bohumín (13:37) | ; ; ; ; Brno hl.n. – Vyškov na Moravě jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | ||
13:31 | 3149 | Frýdlant nad Ostravicí (12:40) | frýdlantské II / 2 | jede v | |||
13:45 | 3122 | Frenštát pod Radhoštěm (15:06) | frýdlantské II / 1 | ||||
13:45 | 13:47 | R 836 | Bohumín (13:37) | Brno hl.n. (15:57) | ; ; ; ; Vyškov na Moravě – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | ||
13:54 | 2815 | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (14:36) | frýdlantské I / 1 | jede v , nejede 31.XII. | |||
13:59 | 14:01 | EC 114 | Warszawa Wschodnia (9:13) | Praha hl.n. (17:54) | Praha |
||
14:02 | 3123 | Frenštát pod Radhoštěm (12:48) | frýdlantské II / 2 | ||||
14:00 | 14:02 | EC 115 | Praha hl.n. (10:09) | Warszawa Wschodnia (18:57) | Praha ; |
||
14:15 | 3150 | Frýdlant nad Ostravicí (15:08) | frýdlantské II / 1 | ||||
14:20 | 14:22 | R 835 | Brno hl.n. (12:02) | Bohumín (14:30) | ; ; ; ; Brno hl.n. – Vyškov na Moravě jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | ||
14:25 | 14:27 | 3312 | Bohumín (14:17) | Přerov (15:51) | |||
14:28 | 14:30 | 2907 | Ostrava-Svinov (14:20) | Čadca (16:23) | |||
14:31 | 3151 | Frýdlant nad Ostravicí (13:40) | frýdlantské II / 2 | jede v do 30.VI. a od 1.IX., nejede 22.XII. – 2.I. | |||
14:31 | 14:33 | R 738 | Bohumín (14:23) | Brno hl.n. (16:57) | ; ; ; ; Vyškov na Moravě – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | ||
14:45 | 3124 | Frenštát pod Radhoštěm (15:59) | frýdlantské II / 1 | ||||
14:46 | 14:49 | IC 517 | Praha hl.n. (11:23) | Bohumín (14:57) | Leoš Janáček ; |
||
14:49 | 14:51 | Sp 1618 | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (14:03) | Opava východ (15:26) | frýdlantské I / 1 | ; 1.2.; ; | |
14:50 | 14:53 | Sp 1619 | Opava východ (14:14) | Třinec (Trzyniec) (15:51) | frýdlantské I / 1 | ; Český Těšín-Třinec jede v a , nejede 24. – 26., 31.XII., 1.I., 12.IV., 1., 8.V., 5.VII., 27.IX., 28.X., 15.XI.; 1.2.; ; | |
14:56 | 14:58 | 3365 | Suchdol nad Odrou (14:12) | Bohumín (15:06) | jede v ; | ||
15:01 | 3125 | Frenštát pod Radhoštěm (13:49) | frýdlantské II / 2 | ||||
15:09 | 15:11 | IC 516 | Bohumín (15:00) | Praha hl.n. (18:35) | Leoš Janáček |
||
15:15 | 3152 | Frýdlant nad Ostravicí (16:08) | frýdlantské II / 1 | ; jede v | |||
15:20 | 15:22 | 3314 | Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) (13:52) | Přerov (16:51) | Mosty u Jablunkova-Jablunkov-Návsí jede do 24.I.; | ||
15:20 | 15:22 | 3313 | Přerov (13:58) | Bohumín (15:30) | |||
15:25 | 15:27 | R 1502 | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (14:46) | Praha hl.n. (19:40) | frýdlantské I / 1 | Helfštýn jede v , nejede 24. – 26.XII., 1.I., 12.IV., 1., 8.V., 5.VII., 27.IX., 28.X., 15.XI.; ; ; |
|
15:27 | 15:29 | R 739 | Brno hl.n. (13:02) | Bohumín (15:37) | ; ; ; ; ; Brno hl.n. – Kojetín v a 23., 30.XII., 30.IV., 7.V., kromě 26.XII., 2.I., 1., 8.V.; Brno hl.n. – Vyškov na Moravě jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | ||
15:30 | R 1444 | Brno hl.n. (19:10) | frýdlantské II / 1 | jede v , nejede 24. – 26.XII., 1.I., 12.IV., 1., 8.V., 5.VII., 27.IX., 28.X., 15.XI.; 2.; ; Vyškov na Moravě – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
15:31 | 3153 | Frýdlant nad Ostravicí (14:40) | frýdlantské II / 2 | jede v | |||
15:38 | 3353 | Kędzierzyn Koźle (14:05) | 1.2.; | ||||
15:40 | 2822 | Havířov (15:19) | frýdlantské II / 2 | jede v do 30.VI. a od 1.IX., nejede 22.XII. – 2.I. | |||
15:45 | 3126 | Frenštát pod Radhoštěm (17:06) | frýdlantské II / 1 | ||||
15:45 | 15:47 | R 838 | Bohumín (15:37) | Brno hl.n. (17:57) | ; ; ; ; Vyškov na Moravě – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | ||
15:56 | 2823 | Havířov (16:15) | frýdlantské I / 1 | ; jede v do 30.VI. a od 1.IX., nejede 22.XII. – 2.I. | |||
15:54 | 15:56 | EC 105 | Warszawa Wschodnia (11:13) | Wien Südbahnhof (19:02) | Sobieski |
||
15:58 | 16:00 | EC 147 | Praha hl.n. (12:09) | Žilina (18:13) | Jan Perner ; ; ; |
||
15:59 | 16:01 | Ex 142 | Žilina (13:42) | Praha hl.n. (19:54) | Odra ; ; ; |
||
16:02 | 3127 | Frenštát pod Radhoštěm (14:48) | frýdlantské II / 2 | ||||
16:09 | 3350 | Katowice (18:25) | 1.2.; | ||||
16:15 | 3128 | Frenštát pod Radhoštěm (17:31) | frýdlantské I / 1 | ; Ostrava hl.n.-Frýdlant nad Ostravicí jede v a , nejede 24. – 26., 31.XII., 1.I., 12.IV., 1., 8.V., 5.VII., 27.IX., 28.X., 15.XI.; Frýdlant nad Ostravicí-Frenštát pod Radhoštěm jede v , nejede 24. – 26.XII., 1.I., 12.IV., 1., 8.V., 5.VI ; | |||
16:20 | 16:22 | R 837 | Brno hl.n. (14:02) | Bohumín (16:30) | ; ; ; ; Brno hl.n. – Vyškov na Moravě jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | ||
16:25 | 16:27 | 3316 | Bohumín (16:17) | Přerov (17:51) | |||
16:31 | 3155 | Frýdlant nad Ostravicí (15:40) | frýdlantské II / 2 | jede v | |||
16:32 | IC 505 | Praha hl.n. (13:23) | SC PENDOLINO ; ; ; ; u tohoto vlaku nelze v pátek a 23.,30.XII.,30.IV.,7.V., kromě 26.XII.,2.I.,1.,8.V., uplatnit slevu Rail plus na cenu místenky |
||||
16:31 | 16:33 | R 740 | Bohumín (16:23) | Brno hl.n. (18:57) | ; ; ; ; Vyškov na Moravě – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | ||
16:28 | 16:36 | 2909 | Hranice na Moravě (15:29) | Čadca (18:23) | Mosty u Jablunkova-Čadca nejede 24., 31.XII.; | ||
16:45 | 3130 | Frenštát pod Radhoštěm (18:06) | frýdlantské II / 1 | ||||
16:49 | 16:51 | Sp 1620 | Třinec (Trzyniec) (15:56) | Opava východ (17:26) | frýdlantské II / 2 | Třinec-Český Těšín jede v a , nejede 24. – 26., 31.XII., 1.I., 12.IV., 1., 8.V., 5.VII., 27.IX., 28.X., 15.XI.; ; 1.2.; ; | |
16:50 | 16:53 | Sp 1621 | Opava východ (16:14) | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (17:41) | frýdlantské I / 1 | ; 1.2.; ; | |
17:01 | 3129 | Frenštát pod Radhoštěm (15:42) | frýdlantské II / 2 | ||||
17:09 | R 1445 | Kojetín (14:22) | frýdlantské II / 2 | jede v a 23., 30.XII., 30.IV., 7.V., nejede 26.XII., 2.I., 1., 8.V. | |||
17:15 | 3156 | Frýdlant nad Ostravicí (18:08) | frýdlantské II / 1 | ; jede v , nejede 31.XII. | |||
17:16 | 17:18 | R 331 | Bohumín (17:08) | Žilina (19:46) | Kysuca 2.; ; ; ; |
||
17:20 | 17:22 | 3315 | Přerov (16:03) | Bohumín (17:30) | |||
17:20 | 17:22 | 2936 | Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) (15:52) | Studénka (17:54) | Mosty u Jablunkova-Jablunkov-Návsí jede do 24.I.; Bohumín-Ostrava hl.n. nejede 24., 31.XII.; nejede 24., 31.XII.; | ||
17:27 | IC 508 | Praha hl.n. (20:35) | SC PENDOLINO ; ; ; |
||||
17:27 | 17:29 | R 741 | Brno hl.n. (15:02) | Bohumín (17:37) | ; ; ; ; Brno hl.n. – Vyškov na Moravě jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | ||
17:31 | 3157 | Frýdlant nad Ostravicí (16:40) | frýdlantské II / 2 | ||||
17:45 | 3132 | Frenštát pod Radhoštěm (19:06) | frýdlantské II / 1 | ||||
17:45 | 17:47 | R 840 | Bohumín (17:37) | Brno hl.n. (19:57) | nejede 24., 31.XII.; ; ; ; ; Vyškov na Moravě – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | ||
17:49 | 17:51 | EC 133 | Bohumín (17:41) | Bratislava hlavná stanica (20:50) | Devín ; ; |
||
17:54 | 17:56 | IC 582 | Bohumín (17:45) | Praha hl.n. (21:54) | Bohemia |
||
17:58 | 18:00 | EC 119 | Praha hl.n. (14:09) | Kraków Główny (21:46) | Comenius ; |
||
18:01 | 3131 | Frenštát pod Radhoštěm (16:48) | frýdlantské II / 2 | ||||
18:04 | 18:06 | EC 102 | Wien Südbahnhof (14:58) | Warszawa Wschodnia (22:57) | Polonia ; |
||
18:15 | 3180 | Frýdek-Místek (18:50) | frýdlantské II / 1 | ; jede v , nejede 31.XII. | |||
18:20 | 18:22 | R 839 | Brno hl.n. (16:02) | Bohumín (18:30) | ; ; ; ; Brno hl.n. – Vyškov na Moravě jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | ||
18:25 | 18:27 | 3318 | Bohumín (18:17) | Zábřeh na Moravě (21:10) | Přerov-Zábřeh na Moravě nejede 24., 31.XII. | ||
18:28 | 18:30 | 2911 | Studénka (18:03) | Čadca (20:23) | jede v , a 24.XII. – 1.I., 12.IV., 1., 8.V., 5.VII., 27.IX., 28.X., 15.XI., nejede 23.XII., 10., 30.IV., 7.V., 30.VI., 31.VIII., 23.X., 13.XI.; Ostrava hl.n.-Bohumín jede v , a 24.XII. – 1.I., 12.IV., 1., 8.V., 5.VII., 27.IX., 28.X., 15.XI., | ||
18:31 | 3159 | Frýdlant nad Ostravicí (17:40) | frýdlantské II / 2 | jede v , nejede 31.XII. | |||
18:31 | 18:33 | R 742 | Bohumín (18:23) | Brno hl.n. (20:57) | ; ; ; ; Vyškov na Moravě – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | ||
18:32 | 18:34 | IC 507 | Praha hl.n. (15:23) | Bohumín (18:42) | SC PENDOLINO ; ; jede v , a 24.XII. – 1.I., 12.IV., 1., 8.V., 5.VII., 27.IX., 28.X., 15.XI., nejede 23.XII., 10., 30.IV., 7.V., 30.VI., 31.VIII., 23.X., 13.XI.; ; ; ; ; u tohoto vlaku nelze v pátek a 23.,30.XII.,30.IV.,7.V., kromě 26.XII.,2.I |
||
18:28 | 18:36 | 3367 | Studénka (18:03) | Bohumín (18:44) | jede v a 23.XII., 10., 30.IV., 7.V., 30.VI., 31.VIII., 23.X., 13.XI., nejede 24.XII. – 1.I., 12.IV., 1., 8.V., 5.VII., 27.IX., 28.X., 15.XI. | ||
18:42 | 3051 | Katowice (16:30) | nejede 24.XII., 11.IV.; 1.2.; | ||||
18:45 | 3158 | Frýdlant nad Ostravicí (19:38) | frýdlantské II / 1 | ||||
18:49 | 18:51 | Sp 1622 | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (18:03) | Opava východ (19:26) | frýdlantské II / 2 | ; 1.2.; ; | |
18:50 | 18:53 | Sp 1623 | Opava východ (18:14) | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (19:41) | frýdlantské I / 1 | ; 1.2.; ; | |
19:01 | 3133 | Frenštát pod Radhoštěm (17:48) | frýdlantské II / 2 | ||||
19:20 | 19:22 | 2954 | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (18:37) | Ostrava-Svinov (19:29) | Bohumín-Ostrava hl.n. nejede 24., 31.XII.; nejede 24., 31.XII.; | ||
19:20 | 19:22 | 3317 | Přerov (17:58) | Bohumín (19:30) | |||
19:27 | IC 510 | Praha hl.n. (22:35) | SC PENDOLINO jede v a 23.XII., 10., 30.IV., 7.V., 30.VI., 31.VIII., 23.X., 13.XI., nejede 24.XII. – 1.I., 12.IV., 1., 8.V., 5.VII., 27.IX., 28.X., 15.XI.; ; ; ; |
||||
19:27 | 19:29 | R 743 | Brno hl.n. (17:02) | Bohumín (19:37) | ; ; ; ; Brno hl.n. – Vyškov na Moravě jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | ||
19:45 | 3134 | Frenštát pod Radhoštěm (21:06) | frýdlantské II / 1 | nejede 24., 31.XII. | |||
19:45 | 19:47 | R 1538 | Bohumín (19:37) | Brno hl.n. (21:57) | jede v , nejede 24. – 26.XII., 1.I., 12.IV., 1., 8.V., 5.VII., 27.IX., 28.X., 15.XI.; ; ; ; ; Vyškov na Moravě – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | ||
19:59 | 20:01 | Ex 140 | Žilina (17:42) | Praha hl.n. (23:54) | Beskyd |
||
19:59 | 20:01 | R 1503 | Praha hl.n. (16:04) | Karviná hl.n. (20:24) | Helfštýn jede v a 23., 30.XII., 30.IV., 7.V., nejede 26.XII., 2.I., 1., 8.V.; ; jede v a 23., 30.XII., 30.IV., 7.V., nejede 26.XII., 2.I., 1., 8.V.; ; ; |
||
20:02 | 3135 | Frenštát pod Radhoštěm (18:48) | frýdlantské II / 2 | ||||
20:07 | 20:09 | IC 531 | Praha hl.n. (16:09) | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (20:50) | frýdlantské I / 1 | Hutník ; ; ; |
|
20:10 | 20:12 | EC 130 | Bratislava hlavná stanica (16:55) | Bohumín (20:21) | Moravia ; ; |
||
20:20 | 20:22 | R 841 | Brno hl.n. (18:02) | Bohumín (20:30) | ; ; ; ; Brno hl.n. – Vyškov na Moravě jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | ||
20:25 | 20:27 | 3320 | Bohumín (20:17) | Přerov (21:51) | nejede 24., 31.XII.; | ||
20:28 | 20:30 | 2945 | Ostrava-Svinov (20:20) | Návsí (Nawsie) (21:47) | nejede 24., 31.XII. Ostrava hl.n.-Bohumín nejede 24., 31.XII.; Třinec-Jablunkov-Návsí nejede 24., 31.XII. | ||
20:31 | 20:33 | R 744 | Bohumín (20:23) | Brno hl.n. (22:55) | nejede 24., 31.XII.; ; ; ; ; Vyškov na Moravě – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | ||
20:32 | 20:34 | IC 509 | Praha hl.n. (17:23) | Bohumín (20:42) | SC PENDOLINO ; nejede 24., 31.XII.; ; ; ; ; u tohoto vlaku nelze v pátek a 23.,30.XII.,30.IV.,7.V., kromě 26.XII.,2.I.,1.,8.V., uplatnit slevu Rail plus na cenu místenky |
||
20:45 | 3108 | Valašské Meziříčí (22:40) | frýdlantské II / 1 | nejede 24., 31.XII. | |||
21:01 | 3107 | Valašské Meziříčí (18:58) | frýdlantské II / 2 | Valašské Meziříčí-Frenštát pod Radhoštěm nejede 24., 31.XII. | |||
21:20 | 21:22 | 3319 | Česká Třebová (18:10) | Bohumín (21:30) | Přerov-Ostrava hl.n. nejede 24., 31.XII. nejede 24., 31.XII. | ||
21:20 | 21:22 | 2938 | Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) (19:52) | Ostrava-Svinov (21:29) | Mosty u Jablunkova-Jablunkov-Návsí jede do 24.I.; Český Těšín-Ostrava hl.n. nejede 24., 31.XII.; nejede 24., 31.XII.; | ||
21:27 | 21:29 | R 745 | Brno hl.n. (19:02) | Bohumín (21:37) | nejede 24., 31.XII.; ; ; ; ; Brno hl.n. – Vyškov na Moravě jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | ||
21:45 | 3136 | Frenštát pod Radhoštěm (22:57) | frýdlantské II / 1 | Frýdek-Místek-Frenštát pod Radhoštěm nejede 24., 31.XII. | |||
22:00 | 3137 | Frenštát pod Radhoštěm (20:48) | frýdlantské II / 2 | nejede 24., 31.XII. | |||
22:08 | 22:10 | IC 581 | Praha hl.n. (18:09) | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (22:52) | Ostravan Bohumín-Český Těšín nejede 24., 31.XII.; |
||
22:18 | 3182 | Frýdek-Místek (22:52) | frýdlantské II / 1 | ; nejede 24., 31.XII. | |||
22:20 | 22:22 | R 1539 | Brno hl.n. (20:02) | Bohumín (22:30) | jede v , nejede 24. – 26.XII., 1.I., 12.IV., 1., 8.V., 5.VII., 27.IX., 28.X., 15.XI.; ; ; ; ; Brno hl.n. – Vyškov na Moravě jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | ||
22:27 | 22:29 | 2947 | Ostrava-Svinov (22:20) | Návsí (Nawsie) (23:52) | nejede 24., 31.XII.; Ostrava hl.n.-Jablunkov-Návsí nejede 24., 31.XII.; 1.2. Ostrava-Svinov – Jablunkov-Návsí vozy 1. a 2. třídy; Ostrava-Svinov – Jablunkov-Návsí; Ostrava-Svinov – Jablunkov-Návsí | ||
22:31 | 22:33 | 3364 | Bohumín (22:23) | Studénka (23:00) | nejede 24., 31.XII. | ||
22:42 | 3181 | Frýdek-Místek (22:10) | frýdlantské II / 2 | nejede 24., 31.XII. | |||
22:46 | 22:49 | IC 519 | Praha hl.n. (19:23) | Bohumín (22:57) | Manažer jede v a , nejede 24. – 26., 31.XII., 12.IV., 5.VII., 27.IX.; ; jede v a , nejede 24. – 26., 31.XII., 12.IV., 5.VII., 27.IX.; |
||
23:02 | 3138 | Frenštát pod Radhoštěm (0:11) | frýdlantské II / 1 | nejede 24./25.XII., 31.XII./1.I. | |||
23:22 | 3109 | Valašské Meziříčí (21:28) | frýdlantské II / 2 | nejede 24., 31.XII. | |||
23:27 | 23:29 | R 661 | Plzeň hl.n. (14:03) | Bohumín (23:37) | Rožmberk České Budějovice-Ostrava hl.n. nejede 24., 31.XII.; nejede 24., 31.XII.; ; ; ; ; ; ; ; Náměšť nad Oslavou – Nezamyslice jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku |
||
23:32 | 23:34 | IC 511 | Praha hl.n. (20:23) | Bohumín (23:42) | SC PENDOLINO ; jede v a 23.XII., 10., 30.IV., 7.V., 30.VI., 31.VIII., 23.X., 13.XI., nejede 24.XII. – 1.I., 12.IV., 1., 8.V., 5.VII., 27.IX., 28.X., 15.XI.; ; ; ; |
||
23:43 | 23:46 | R 440 | Košice (18:02) | Cheb (9:42) | Excelsior ; ; ; ; ; ; Praha hl.n. – Ústí nad Labem hl.n. jízdní doklady platné pro trať Praha - Stříbro - Cheb platí v tomto vlaku bez doplatku rozdílu jízdného při jízdě přes Ústí nad Labem hl.n.; Chomutov – Klášterec nad Ohří jsou cestující od |
||
Poznámky | |||||||
10 nejede 24., 31.XII. 11 nejede 25.XII., 1.I. 12 nejede 24.-25., 31.XII. |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Vlaky uvedené slabým písmem ve stanici NEZASTAVUJÍ pro výstup a nástup!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci