Olomouc hlavní nádraží
Odjezdová tabule Správy železnic on-line
Jízdní řád 2024 2023 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
Příj. | Odj. | Linka | Vlak | Z => Do | Poznámky | |
23:59 | 0:03 | R 201 | Praha hl.n. (21:09) | Kraków Główny (6:33) | Silesia ; ; ; ; Praha hl.n. – Bohumín |
|
0:41 | 0:44 | R 471 | Praha hl.n. (21:40) | Budapest-Keleti pu. (8:19) | Amicus Břeclav-Budapest-Keleti pu. jede 29.V. – 29.IX.; ? Přerov – Břeclav kromě 29.V. – 29.IX. ve vlaku řazeny k sezení pouze vozy 2. třídy; ; ; ; ; Praha hl.n. – Přerov;Přerov – Břeclav 29.V. – 29.IX.;Břeclav – Budapest-Keleti pu.; Praha |
|
0:49 | 13732 | Uničov (0:12) | nejede 25.XII., 1.I.; ; | |||
0:49 | 0:52 | EN 425 | Praha hl.n. (22:04) | Košice (7:32) | Slovakia ; 2.; ; ; |
|
1:12 | 1:15 | R 440 | Košice (18:02) | Cheb (9:42) | Excelsior ; ; ; ; ; ; Praha hl.n. – Ústí nad Labem hl.n. jízdní doklady platné pro trať Praha - Stříbro - Cheb platí v tomto vlaku bez doplatku rozdílu jízdného při jízdě přes Ústí nad Labem hl.n.; Chomutov – Klášterec nad Ohří jsou cestující od |
|
1:23 | 1:26 | R 447 | Praha hl.n. (22:40) | Košice (8:13) | Vihorlat jede v / – / od 25./26.VI. do 6./7.IX. a 18./19., 19./20., 22./23., 23./24.XII., 3./4., 4./5.I., 9./10., 10./11., 13./14., 14./15., 29./30.IV., 30.IV./1.V., 9./10., 10./11.V., 27./28., 28./29.X., 31.X./1.XI., 1./2.XI.; ? Pardubice hl.n. – Ko |
|
1:50 | 1:53 | R 209 | Praha hl.n. (23:00) | Moskva Beloruskaja (8:05) | Vltava ; ; ; ; ; Praha hl.n. – Petrovice u Karviné vlak je sestaven jen z lůžkových vozů, nástup možný pouze s předem zakoupeným lůžkovým příplatkem |
|
2:00 | 2:04 | R 208 | Moskva Beloruskaja (23:44) | Praha hl.n. (5:07) | Vltava ; ; |
|
2:51 | 2:54 | R 441 | Cheb (18:14) | Košice (10:07) | Excelsior ; ; ; ; ; ; Cheb – Chomutov jízdní doklady platné pro trať Cheb - Stříbro - Praha platí v tomto vlaku bez doplatku rozdílu jízdného při jízdě přes Ústí nad Labem hl.n. |
|
2:52 | 2:55 | R 446 | Košice (20:05) | Praha hl.n. (5:54) | Vihorlat jede v / – / od 25./26.VI. do 6./7.IX. a 18./19., 19./20., 22./23., 23./24.XII., 3./4., 4./5.I., 9./10., 10./11., 13./14., 14./15., 29./30.IV., 30.IV./1.V., 9./10., 10./11.V., 27./28., 28./29.X., 31.X./1.XI., 1./2.XI.; ? Košice – Pardubice h |
|
3:04 | 3:07 | R 470 | Budapest-Keleti pu. (19:40) | Praha hl.n. (6:22) | Amicus Budapest-Keleti pu.-Břeclav jede 29./30.V. – 29./30.IX.; ? Břeclav – Přerov kromě 30.V. – 30.IX. ve vlaku řazeny k sezení pouze vozy 2. třídy; ; ; ; ; Budapest-Keleti pu. – Břeclav;Břeclav – Přerov 30.V. – 30.IX.;Přerov – Praha hl.n.; (° |
|
3:17 | 3501 | Krnov (5:26) | jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII.; ; | |||
3:47 | 13701 | Uničov (4:18) | jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII. | |||
3:51 | 3:54 | EN 424 | Košice (21:00) | Praha hl.n. (7:09) | Slovakia ; 2.; ; ; |
|
3:54 | 3:57 | R 200 | Kraków Główny (22:15) | Praha hl.n. (6:54) | Silesia ; ; ; ; Bohumín – Praha hl.n. |
|
4:21 | 3948 | Bystřice pod Hostýnem (3:20) | jede 1.I. | |||
4:21 | 14001 | Náměšť na Hané (5:02) | Olomouc hl.n.-Náměšť na Hané nejede 25.XII., 1.I. | |||
4:31 | 4250 | Staré Město u Uherského Hradiště (5:42) | jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII. | |||
4:29 | 4:31 | 3730 | Přerov (4:09) | Zábřeh na Moravě (5:10) | jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII.; v od 27.IV. do 25.IX. | |
4:34 | 13703 | Uničov (5:13) | nejede 25.XII., 1.I. | |||
4:45 | 3800 | Nezamyslice (5:37) | Olomouc hl.n.-Prostějov hl.n. jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII.; Prostějov hl.n.-Nezamyslice jede v , nejede 29.XII. – 2.I. | |||
4:57 | 3303 | Petrovice u Karviné (7:25) | ; Olomouc hl.n.-Bohumín jede v , nejede 29.XII. – 2.I.; Bohumín-Petrovice u Karviné jede v do 30.VI. a od 1.IX., nejede 22.XII. – 2.I.; | |||
5:01 | 5:04 | Ex 520 | Staré Město u Uherského Hradiště (4:14) | Praha hl.n. (7:54) | nejede 25., 26.XII., 1.I.; ; ; ; | |
5:06 | 3500 | Krnov (3:00) | jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII.; ; | |||
5:10 | 3831 | Prostějov hl.n. (4:44) | jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII. | |||
5:13 | 13700 | Uničov (4:33) | jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII. | |||
5:11 | 5:13 | IC 518 | Bohumín (4:00) | Praha hl.n. (7:35) | Manažer jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII.; |
|
5:16 | 14000 | Náměšť na Hané (4:28) | nejede 25.XII., 1.I. | |||
5:20 | 3503 | Opava východ (8:26) | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; ; | |||
5:20 | 5:23 | 3700 | Přerov (5:00) | Česká Třebová (6:46) | Zábřeh na Moravě-Česká Třebová jede v , nejede 22.XII. – 2.I. | |
5:25 | 3802 | Nezamyslice (6:12) | Prostějov hl.n.-Nezamyslice jede v | |||
5:26 | 13705 | Uničov (6:07) | ||||
5:31 | 14003 | Náměšť na Hané (6:12) | Olomouc hl.n.-Náměšť na Hané jede v ; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu | |||
5:16 | 5:31 | 3751 | Zábřeh na Moravě (4:38) | Přerov (5:51) | nejede 25.XII., 1.I. Olomouc hl.n.-Přerov nejede 25.XII., 1.I. | |
5:34 | 5:37 | R 442 | Humenné (19:59) | Praha hl.n. (8:30) | Šírava ; ; ; ; ; ; |
|
5:49 | 4032 | Přerov (5:29) | Nezamyslice-Přerov nejede 25.XII., 1.I.; Přerov-Olomouc hl.n. jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII. | |||
5:51 | 3518 | Moravský Beroun (4:59) | jede v , nejede 29.XII. – 2.I. | |||
5:57 | R 709 | Luhačovice (7:41) | ; | |||
5:58 | 3801 | Nezamyslice (4:55) | nejede 25.XII., 1.I. | |||
6:00 | Sp 1646 | Brno hl.n. (7:43) | jede v , a 24., 26.XII., 12.IV., 1., 8.V., 5.VII., 27.IX., 28.X., 15.XI.; 1.2.; ; ; | |||
6:06 | 13702 | Uničov (5:26) | nejede 25.XII., 1.I. | |||
5:52 | 6:07 | 3753 | Zábřeh na Moravě (5:15) | Přerov (6:27) | jede v ; jede v | |
6:02 | 6:08 | Ex 522 | Zlín střed (5:00) | Praha hl.n. (8:54) | nejede 25.XII., 1.I.; | |
6:09 | 3804 | Nezamyslice (6:54) | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu | |||
6:05 | 6:11 | R 620 | Vsetín (4:50) | Praha hl.n. (9:22) | Matalík nejede 25.XII., 1.I.; Vsetín – Praha hl.n.; Vsetín – Praha hl.n.; Vsetín – Praha hl.n.; Vsetín – Praha hl.n. |
|
6:17 | 3619 | Šumperk (7:40) | ||||
6:22 | 6:24 | IC 500 | Bohumín (5:17) | Praha hl.n. (8:35) | SC PENDOLINO nejede 25.XII., 1.I.; ; ; ; ; u tohoto vlaku nelze v pondělí a 14.IV.,7.VII.,29.IX.,18.XI., kromě 13.IV.,6.VII.,28.IX.,16.XI., uplatnit slevu Rail plus na cenu místenky |
|
6:25 | 3502 | Krnov (4:07) | ||||
6:26 | 14002 | Náměšť na Hané (5:40) | jede v | |||
6:26 | 6:31 | 3711 | Česká Třebová (5:05) | Přerov (6:51) | Česká Třebová-Zábřeh na Moravě jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII. | |
6:31 | 14005 | Drahanovice (7:15) | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu | |||
6:19 | 6:31 | 3702 | Přerov (5:59) | Česká Třebová (7:46) | Nezamyslice-Přerov jede v Zábřeh na Moravě-Česká Třebová jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII. | |
6:33 | 3521 | Hrubá Voda (7:05) | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; ; | |||
6:37 | 13734 | Šternberk (6:20) | jede v ; | |||
6:43 | 3803 | Nezamyslice (5:56) | Nezamyslice-Prostějov hl.n. jede v , nejede 29.XII. – 2.I. | |||
6:49 | 4201 | Břeclav (4:39) | Břeclav-Staré Město u Uherského Hradiště jede v ; Staré Město u Uherského Hradiště-Přerov jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII.; Přerov-Olomouc hl.n. jede v | |||
6:51 | Sp 1632 | Šumperk (5:40) | Uničov-Olomouc hl.n. jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII. | |||
6:52 | R 801 | Břeclav (5:28) | nejede 25.XII., 1.I.; ; ; | |||
6:52 | R 818 | Krnov (5:09) | nejede 25.XII., 1.I.; 2.; ; ; ; ; Krnov – Domašov nad Bystřicí jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
6:53 | 3830 | Prostějov hl.n. (7:18) | jede v , nejede 29.XII. – 2.I.; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu | |||
6:51 | 6:54 | Ex 141 | Praha hl.n. (4:08) | Žilina (10:13) | Beskyd | |
6:49 | 6:57 | 3755 | Zábřeh na Moravě (6:11) | Přerov (7:17) | jede v ; ; jede v , nejede 29.XII. – 2.I.; v od 27.IV. do 25.IX. | |
6:51 | 6:58 | R 903 | Brno hl.n. (5:15) | Jeseník (9:15) | ; ; ; Brno hl.n. – Nezamyslice;Hanušovice – Jeseník jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
7:01 | 13707 | Uničov (7:42) | ||||
7:06 | R 802 | Brno hl.n. (9:24) | ; ; ; Moravský Písek – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
7:07 | R 930 | Brno hl.n. (8:38) | ; ; ; ; Nezamyslice – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
7:07 | R 819 | Ostrava-Svinov (10:05) | 2.; ; ; ; Olomouc hl.n. – Opava východ 4.IV. – 28.IX.; Domašov nad Bystřicí – Ostrava-Svinov jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
7:05 | 7:08 | IC 530 | Třinec (Trzyniec) (5:01) | Praha hl.n. (9:54) | Hutník |
|
7:14 | Sp 1700 | Mikulovice (4:43) | Mikulovice-Jeseník jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII.; Jeseník-Olomouc hl.n. nejede 25.XII., 1.I. | |||
7:23 | 13704 | Uničov (6:41) | ||||
7:25 | 3520 | Hrubá Voda (6:51) | ||||
7:26 | 14004 | Náměšť na Hané (6:40) | nejede 25.XII., 1.I. | |||
7:27 | 3805 | Nezamyslice (6:38) | Nezamyslice-Prostějov hl.n. jede v a 25.XII., 1.I. | |||
7:30 | 3832 | Prostějov hl.n. (7:59) | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu | |||
7:31 | 14007 | Drahanovice (8:15) | jede v ; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu | |||
7:19 | 7:31 | 3302 | Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) (3:51) | Zábřeh na Moravě (8:10) | Mosty u Jablunkova-Bohumín nejede 25.XII., 1.I.; 1.2.; ; | |
7:26 | 7:31 | 3713 | Česká Třebová (6:10) | Přerov (7:54) | Česká Třebová-Zábřeh na Moravě nejede 25., 26.XII., 1.I. | |
7:32 | 3522 | Domašov nad Bystřicí (6:51) | jede v , nejede 29.XII. – 2.I.; | |||
7:33 | 3523 | Moravský Beroun (8:28) | Hrubá Voda-Moravský Beroun jede v a ; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; | |||
7:34 | 7:36 | IC 501 | Praha hl.n. (5:23) | Ostrava hl.n. (8:32) | SC PENDOLINO jede v ; ; ; ; |
|
7:46 | 13709 | Uničov (8:26) | ||||
7:48 | Sp 1701 | Jeseník (10:12) | jede v a | |||
7:49 | 3332 | Hranice na Moravě (6:57) | jede v , nejede 29.XII. – 2.I. | |||
7:51 | 3833 | Prostějov hl.n. (7:35) | jede v , nejede 29.XII. – 2.I. | |||
7:51 | 7:54 | Ex 527 | Praha hl.n. (5:08) | Luhačovice (9:41) | Mojmír | |
7:48 | 7:57 | R 625 | Pardubice hl.n. (6:00) | Vsetín (9:14) | Vsacan ; ; ; |
|
8:01 | 14006 | Drahanovice (7:20) | jede v | |||
8:01 | 8:08 | Ex 524 | Veselí nad Moravou (6:36) | Praha hl.n. (10:54) | ||
8:05 | 8:11 | R 622 | Horní Lideč (6:27) | Praha hl.n. (11:22) | Bečva Horní Lideč – Praha hl.n.; Horní Lideč – Praha hl.n.; Horní Lideč – Praha hl.n.; Horní Lideč – Praha hl.n. |
|
8:22 | 8:24 | IC 502 | Bohumín (7:17) | Praha hl.n. (10:35) | SC PENDOLINO ; ; ; ; u tohoto vlaku nelze v pondělí a 14.IV.,7.VII.,29.IX.,18.XI., kromě 13.IV.,6.VII.,28.IX.,16.XI., uplatnit slevu Rail plus na cenu místenky |
|
8:25 | 3524 | Hrubá Voda (7:51) | Vlárský průsmyk (19:10) | ; | ||
8:25 | 3620 | Šumperk (6:58) | ||||
8:26 | 3807 | Nezamyslice (7:40) | ||||
8:30 | 3806 | Nezamyslice (9:18) | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu | |||
8:31 | 4041 | Přerov (8:51) | ; | |||
8:19 | 8:31 | 2902 | Čadca (4:35) | Česká Třebová (9:52) | ||
8:31 | 13711 | Uničov (9:12) | jede v ; | |||
8:31 | 14009 | Drahanovice (9:15) | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu | |||
8:52 | R 803 | Brno hl.n. (6:36) | ; ; ; Brno hl.n. – Moravský Písek jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
8:52 | R 820 | Krnov (7:09) | 2.; ; ; ; ; Krnov – Domašov nad Bystřicí jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
8:51 | 8:54 | IC 583 | Praha hl.n. (6:09) | Bohumín (10:16) | Bohemia |
|
8:51 | 8:58 | R 909 | Brno hl.n. (7:18) | Jeseník (11:24) | Praděd ; ; ; ; Brno hl.n. – Nezamyslice;Hanušovice – Jeseník jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku |
|
9:04 | Sp 1629 | Krnov (10:57) | ; 4.IV. – 28.IX. | |||
9:06 | R 804 | Brno hl.n. (11:24) | ; ; ; Moravský Písek – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
9:02 | 9:07 | R 902 | Jeseník (6:33) | Brno hl.n. (10:38) | ; ; ; ; Jeseník – Hanušovice;Nezamyslice – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
9:05 | 9:08 | EC 146 | Žilina (5:42) | Praha hl.n. (11:54) | Jan Perner ; ; ; |
|
9:10 | 13706 | Uničov (8:29) | ||||
9:19 | 4042 | Přerov (8:59) | ||||
9:26 | 14008 | Drahanovice (8:37) | ||||
9:27 | 3835 | Prostějov hl.n. (9:00) | ||||
9:30 | 3834 | Prostějov hl.n. (9:56) | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu | |||
9:26 | 9:31 | 3309 | Zábřeh na Moravě (8:48) | Bohumín (11:30) | ; 1.2.; ; | |
9:31 | 13713 | Uničov (10:12) | ||||
9:31 | 14011 | Drahanovice (10:15) | jede v ; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu | |||
9:33 | 3525 | Trenčianska Teplá (20:20) | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; | |||
9:51 | 9:54 | Ex 127 | Praha hl.n. (7:09) | Žilina (12:28) | Fatra ; ; ; |
|
9:48 | 9:57 | R 705 | Praha hl.n. (6:40) | Luhačovice (11:41) | Galán ; ; ; |
|
10:05 | 10:08 | EC 128 | Žilina (7:40) | Praha hl.n. (12:54) | Hradčany Žilina – Praha hl.n.; Žilina – Praha hl.n.; Žilina – Praha hl.n. |
|
10:10 | 13708 | Uničov (9:29) | jede v | |||
10:01 | 10:11 | R 702 | Luhačovice (8:12) | Praha hl.n. (13:22) | Luhačovice – Praha hl.n.; Luhačovice – Praha hl.n. | |
10:22 | 10:24 | IC 504 | Ostrava hl.n. (9:27) | Praha hl.n. (12:35) | SC PENDOLINO jede v ; ; ; ; |
|
10:25 | 3526 | Moravský Beroun (9:34) | Moravský Beroun-Hrubá Voda jede v a ; | |||
10:26 | 14010 | Drahanovice (9:37) | jede v | |||
10:26 | 3809 | Nezamyslice (9:40) | ||||
10:30 | 3808 | Nezamyslice (11:18) | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu | |||
10:31 | 13715 | Uničov (11:12) | jede v , nejede 29.XII. – 2.I. | |||
10:25 | 10:31 | 3306 | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (7:37) | Česká Třebová (11:52) | ||
10:31 | 14013 | Náměšť na Hané (11:12) | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu | |||
10:31 | 4047 | Přerov (10:51) | ||||
10:33 | 3527 | Hrubá Voda (11:06) | jede v ; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; | |||
10:51 | R 931 | Brno hl.n. (9:18) | ; ; ; ; Brno hl.n. – Nezamyslice jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
10:52 | R 822 | Ostrava-Svinov (8:06) | 2.; ; ; ; Ostrava-Svinov – Domašov nad Bystřicí jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
10:52 | R 805 | Brno hl.n. (8:36) | ; ; ; Brno hl.n. – Moravský Písek jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
10:51 | 10:54 | Ex 143 | Praha hl.n. (8:09) | Žilina (14:13) | Odra ; ; ; |
|
11:06 | R 806 | Brno hl.n. (13:24) | ; ; ; Moravský Písek – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
11:02 | 11:07 | R 904 | Jeseník (8:38) | Brno hl.n. (12:38) | ; ; ; ; Jeseník – Hanušovice;Nezamyslice – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
11:07 | R 821 | Ostrava-Svinov (14:03) | 2.; ; ; ; Domašov nad Bystřicí – Ostrava-Svinov jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
11:05 | 11:08 | EC 118 | Kraków Główny (6:53) | Praha hl.n. (13:54) | Comenius ; |
|
11:10 | 13710 | Uničov (10:29) | ||||
11:25 | 3528 | Hrubá Voda (10:52) | jede v ; | |||
11:26 | 14012 | Drahanovice (10:37) | ||||
11:27 | 3837 | Prostějov hl.n. (11:00) | ||||
11:30 | 3810 | Nezamyslice (12:18) | Prostějov hl.n.-Nezamyslice jede v , nejede 29.XII. – 2.I.; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu | |||
11:31 | 14015 | Náměšť na Hané (12:12) | Olomouc hl.n.-Náměšť na Hané jede v ; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu | |||
11:31 | 13717 | Uničov (12:12) | ||||
11:26 | 11:31 | 3715 | Česká Třebová (10:05) | Přerov (11:54) | ||
11:19 | 11:31 | 3732 | Hranice na Moravě (10:27) | Zábřeh na Moravě (12:10) | ||
11:33 | 3529 | Hrubá Voda (12:06) | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; | |||
11:34 | 11:36 | IC 503 | Praha hl.n. (9:23) | Ostrava hl.n. (12:32) | SC PENDOLINO ; ; ; |
|
11:51 | 11:54 | Ex 529 | Praha hl.n. (9:09) | Luhačovice (13:41) | Velehrad | |
11:48 | 11:57 | R 627 | Praha hl.n. (8:40) | Vsetín (13:14) | Emil Zátopek ; ; ; |
|
12:01 | 12:08 | Ex 526 | Luhačovice (10:14) | Praha hl.n. (14:54) | Mojmír | |
12:10 | 13712 | Uničov (11:29) | jede v , nejede 29.XII. – 2.I. | |||
12:05 | 12:11 | R 624 | Vsetín (10:50) | Praha hl.n. (15:22) | Vsacan Vsetín – Praha hl.n.; Vsetín – Praha hl.n.; Vsetín – Praha hl.n.; Vsetín – Praha hl.n. |
|
12:25 | 3530 | Hrubá Voda (11:52) | ||||
12:26 | 3811 | Nezamyslice (11:40) | ||||
12:26 | 14014 | Náměšť na Hané (11:40) | jede v | |||
12:30 | 3812 | Nezamyslice (13:18) | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu | |||
12:19 | 12:31 | 3308 | Bohumín (10:15) | Česká Třebová (13:52) | ||
12:31 | 14017 | Náměšť na Hané (13:12) | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu | |||
12:31 | 13719 | Uničov (13:12) | jede v , nejede 29.XII. – 2.I. | |||
12:26 | 12:31 | 3757 | Zábřeh na Moravě (11:48) | Přerov (12:51) | ||
12:36 | 3531 | Hrubá Voda (13:17) | jede v , nejede 29.XII. – 2.I.; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; | |||
12:51 | R 933 | Brno hl.n. (11:18) | ; ; ; ; Brno hl.n. – Nezamyslice jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
12:52 | R 807 | Brno hl.n. (10:36) | ; ; ; Brno hl.n. – Moravský Písek jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
12:51 | 12:54 | EC 115 | Praha hl.n. (10:09) | Warszawa Wschodnia (18:57) | Praha ; |
|
12:57 | Sp 1628 | Krnov (11:09) | ||||
12:57 | 3771 | Přerov (13:17) | ; jede v , nejede 29.XII. – 2.I. | |||
12:58 | Sp 1705 | Jeseník (15:16) | ||||
13:06 | R 808 | Brno hl.n. (15:24) | ; ; ; Moravský Písek – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
13:07 | R 823 | Krnov (14:57) | 2.; ; ; ; ; Domašov nad Bystřicí – Krnov jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
13:07 | R 932 | Brno hl.n. (14:38) | ; ; ; ; Nezamyslice – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
13:05 | 13:08 | EC 234 | Zvolen osobná stanica (7:28) | Praha hl.n. (15:54) | Detvan ; Ostrava-Svinov – Praha hl.n.; Ostrava-Svinov – Praha hl.n.; Ostrava-Svinov – Praha hl.n.; Ostrava-Svinov – Praha hl.n. |
|
13:10 | 13714 | Uničov (12:29) | ||||
13:25 | 3532 | Hrubá Voda (12:48) | ||||
13:26 | 14016 | Náměšť na Hané (12:40) | ||||
13:27 | 3813 | Nezamyslice (12:40) | Nezamyslice-Prostějov hl.n. jede v , nejede 29.XII. – 2.I. | |||
13:30 | 3814 | Nezamyslice (14:18) | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu | |||
13:31 | 13721 | Uničov (14:12) | ||||
13:19 | 13:31 | 3734 | Přerov (12:59) | Zábřeh na Moravě (14:10) | ||
13:26 | 13:31 | 3717 | Česká Třebová (12:05) | Přerov (13:51) | ||
13:31 | 14019 | Drahanovice (14:15) | jede v ; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu | |||
13:33 | 3533 | Hrubá Voda (14:05) | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu | |||
13:44 | 13:46 | IC 517 | Praha hl.n. (11:23) | Bohumín (14:57) | Leoš Janáček |
|
13:49 | 4255 | Staré Město u Uherského Hradiště (12:30) | Staré Město u Uherského Hradiště-Přerov jede v ; Přerov-Olomouc hl.n. jede v , nejede 29.XII. – 2.I. | |||
13:51 | 13:54 | EC 121 | Praha hl.n. (11:09) | Košice (19:21) | Košičan ; ; ; ; |
|
13:41 | 13:57 | R 707 | Praha hl.n. (10:40) | Luhačovice (15:47) | Hradišťan Praha hl.n. – Luhačovice; Praha hl.n. – Luhačovice; Praha hl.n. – Luhačovice; Praha hl.n. – Luhačovice |
|
14:06 | Sp 1633 | Moravský Beroun (14:56) | ; jede v , nejede 29.XII. – 2.I. | |||
14:07 | 3850 | Prostějov hl.n. (14:24) | jede v , nejede 29.XII. – 2.I.; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu | |||
14:07 | 4218 | Břeclav (16:24) | ; Olomouc hl.n.-Přerov jede v , nejede 29.XII. – 2.I.; Přerov-Břeclav jede v | |||
14:05 | 14:08 | EC 120 | Košice (8:39) | Praha hl.n. (16:54) | Košičan ; ; ; ; |
|
14:10 | 13716 | Uničov (13:29) | jede v , nejede 29.XII. – 2.I. | |||
14:01 | 14:11 | R 704 | Luhačovice (12:14) | Praha hl.n. (17:22) | Galán Luhačovice – Praha hl.n.; Luhačovice – Praha hl.n.; Luhačovice – Praha hl.n.; Luhačovice – Praha hl.n. |
|
14:22 | 14:24 | IC 506 | Ostrava hl.n. (13:27) | Praha hl.n. (16:35) | SC PENDOLINO ; ; ; |
|
14:25 | 3534 | Hrubá Voda (13:51) | jede v , nejede 29.XII. – 2.I.; | |||
14:26 | 14018 | Náměšť na Hané (13:40) | jede v | |||
14:27 | 3815 | Nezamyslice (13:40) | ||||
14:30 | 3816 | Nezamyslice (15:18) | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu | |||
14:31 | 13723 | Uničov (15:12) | jede v a , nejede 24. – 26., 31.XII., 12.IV., 5.VII., 27.IX. | |||
14:31 | 14021 | Drahanovice (15:15) | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu | |||
14:19 | 14:31 | 3704 | Přerov (13:59) | Česká Třebová (15:53) | ||
14:26 | 14:31 | 3759 | Zábřeh na Moravě (13:48) | Přerov (14:51) | ; Přerov-Staré Město u Uherského Hradiště jede v , nejede 31.XII. | |
14:33 | 3535 | Moravský Beroun (15:29) | ; Hrubá Voda-Moravský Beroun jede v a ; | |||
14:49 | 4211 | Břeclav (12:39) | Přerov-Olomouc hl.n. jede v , nejede 29.XII. – 2.I. | |||
14:52 | R 824 | Ostrava-Svinov (12:06) | 2.; ; ; ; Ostrava-Svinov – Domašov nad Bystřicí jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
14:52 | R 809 | Brno hl.n. (12:36) | ; ; ; Brno hl.n. – Moravský Písek jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
14:51 | 14:54 | EC 147 | Praha hl.n. (12:09) | Žilina (18:13) | Jan Perner ; ; ; |
|
14:51 | 14:58 | R 905 | Brno hl.n. (13:18) | Jeseník (17:15) | ; ; ; ; Brno hl.n. – Nezamyslice;Hanušovice – Jeseník jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
15:02 | Sp 1702 | Jeseník (12:41) | ||||
15:06 | R 810 | Brno hl.n. (17:24) | ; ; ; Moravský Písek – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
15:07 | R 934 | Brno hl.n. (16:38) | ; ; ; ; Nezamyslice – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
15:07 | R 825 | Ostrava-Svinov (18:05) | 2.; ; ; ; Domašov nad Bystřicí – Ostrava-Svinov jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
15:05 | 15:08 | EC 114 | Warszawa Wschodnia (9:13) | Praha hl.n. (17:54) | Praha |
|
15:10 | 13718 | Uničov (14:29) | ||||
15:13 | 3621 | Šumperk (16:44) | ||||
15:14 | 4220 | Břeclav (17:25) | ; Olomouc hl.n.-Přerov jede v , nejede 29.XII. – 2.I. | |||
15:25 | 3536 | Hrubá Voda (14:52) | ||||
15:26 | 14020 | Drahanovice (14:37) | ||||
15:27 | 3817 | Nezamyslice (14:40) | ||||
15:30 | 3818 | Nezamyslice (16:18) | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu | |||
15:19 | 15:31 | 3706 | Přerov (14:59) | Česká Třebová (17:30) | ||
15:26 | 15:31 | 3719 | Česká Třebová (14:05) | Přerov (15:54) | Česká Třebová-Zábřeh na Moravě jede v a | |
15:31 | 14023 | Drahanovice (16:15) | jede v ; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu | |||
15:33 | 3537 | Hrubá Voda (16:06) | ; jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII.; v | |||
15:34 | 15:36 | IC 505 | Praha hl.n. (13:23) | Ostrava hl.n. (16:32) | SC PENDOLINO ; ; ; ; u tohoto vlaku nelze v pátek a 23.,30.XII.,30.IV.,7.V., kromě 26.XII.,2.I.,1.,8.V., uplatnit slevu Rail plus na cenu místenky |
|
15:49 | 4215 | Břeclav (13:35) | Břeclav-Přerov jede v ; Přerov-Olomouc hl.n. jede v , nejede 29.XII. – 2.I. | |||
15:51 | 3851 | Prostějov hl.n. (15:35) | jede v , nejede 29.XII. – 2.I. | |||
15:52 | Sp 1634 | Moravský Beroun (15:07) | jede v , nejede 29.XII. – 2.I. | |||
15:54 | 13720 | Uničov (15:14) | jede v a , nejede 24. – 26., 31.XII., 12.IV., 5.VII., 27.IX.; | |||
15:51 | 15:54 | Ex 525 | Praha hl.n. (13:09) | Luhačovice (17:41) | ||
15:48 | 15:57 | R 629 | Praha hl.n. (12:40) | Horní Lideč (17:33) | Portáš Praha hl.n. – Horní Lideč; Praha hl.n. – Horní Lideč; Praha hl.n. – Horní Lideč; Praha hl.n. – Horní Lideč |
|
16:01 | 13725 | Uničov (16:42) | ||||
16:06 | Sp 1635 | Moravský Beroun (16:56) | ; jede v , nejede 29.XII. – 2.I. | |||
16:07 | 3852 | Prostějov hl.n. (16:24) | jede v , nejede 29.XII. – 2.I.; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu | |||
16:07 | 4258 | Staré Město u Uherského Hradiště (17:11) | ; Olomouc hl.n.-Přerov jede v , nejede 29.XII. – 2.I.; Přerov-Staré Město u Uherského Hradiště jede v | |||
16:01 | 16:08 | Ex 528 | Luhačovice (14:14) | Praha hl.n. (18:54) | Velehrad | |
16:08 | 16:11 | R 1541 | Praha hl.n. (13:38) | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (17:49) | Olše jede v a 23., 30.XII., 30.IV., 7.V., nejede 26.XII., 2.I., 1., 8.V.; ; jede v a 23., 30.XII., 30.IV., 7.V., nejede 26.XII., 2.I., 1., 8.V.; Praha hl.n. – Český Těšín; Praha hl.n. – Český Těšín; Praha hl.n. – Český Těšín |
|
16:11 | 16:13 | IC 516 | Bohumín (15:00) | Praha hl.n. (18:35) | Leoš Janáček |
|
16:05 | 16:16 | R 626 | Vsetín (14:50) | Praha hl.n. (19:22) | Emil Zátopek ; ; ; |
|
16:25 | 3538 | Hrubá Voda (15:52) | jede v ; | |||
16:26 | 14022 | Drahanovice (15:37) | jede v | |||
16:27 | 3819 | Nezamyslice (15:40) | ||||
16:30 | 3820 | Nezamyslice (17:18) | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu | |||
16:31 | 14025 | Náměšť na Hané (17:12) | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu | |||
16:20 | 16:31 | 3736 | Přerov (16:00) | Zábřeh na Moravě (17:10) | ||
16:26 | 16:31 | 3721 | Česká Třebová (15:09) | Přerov (16:51) | Česká Třebová-Zábřeh na Moravě jede v , nejede 22.XII. – 2.I. | |
16:33 | 3539 | Hrubá Voda (17:06) | ; jede v a , nejede 24. – 26., 31.XII., 12.IV., 5.VII., 27.IX. | |||
16:40 | 13722 | Uničov (15:59) | ||||
16:43 | 3623 | Šumperk (18:09) | ||||
16:49 | 3342 | Hranice na Moravě (15:57) | jede v , nejede 29.XII. – 2.I.; | |||
16:52 | R 826 | Krnov (15:09) | 2.; ; ; ; ; Krnov – Domašov nad Bystřicí jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
16:52 | R 811 | Brno hl.n. (14:36) | ; ; ; Brno hl.n. – Moravský Písek jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
16:51 | 16:54 | EC 119 | Praha hl.n. (14:09) | Kraków Główny (21:46) | Comenius ; |
|
16:44 | 16:56 | R 1502 | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (14:46) | Praha hl.n. (19:40) | Helfštýn jede v , nejede 24. – 26.XII., 1.I., 12.IV., 1., 8.V., 5.VII., 27.IX., 28.X., 15.XI.; ; ; |
|
16:51 | 16:58 | R 907 | Brno hl.n. (15:18) | Jeseník (19:16) | ; ; ; ; Brno hl.n. – Nezamyslice;Hanušovice – Jeseník jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
17:06 | R 812 | Brno hl.n. (19:24) | ; ; ; Moravský Písek – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
17:02 | 17:07 | R 906 | Jeseník (14:38) | Brno hl.n. (18:38) | ; ; ; ; Jeseník – Hanušovice;Nezamyslice – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
17:07 | R 827 | Krnov (18:57) | 2.; ; ; ; ; Domašov nad Bystřicí – Krnov jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
17:05 | 17:08 | Ex 142 | Žilina (13:42) | Praha hl.n. (19:54) | Odra ; ; ; |
|
17:24 | 13724 | Uničov (16:44) | jede v a , nejede 24. – 26., 31.XII., 12.IV., 5.VII., 27.IX.; | |||
17:25 | 3540 | Moravský Beroun (16:30) | Moravský Beroun-Hrubá Voda jede v a ; | |||
17:26 | 14024 | Drahanovice (16:37) | ||||
17:27 | 3821 | Nezamyslice (16:40) | ||||
17:30 | 3822 | Nezamyslice (18:18) | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu | |||
17:26 | 17:31 | 3723 | Česká Třebová (16:05) | Přerov (17:54) | ; Přerov-Nezamyslice nejede 24., 31.XII. | |
17:31 | 13727 | Uničov (18:12) | jede v | |||
17:19 | 17:31 | 3738 | Přerov (16:59) | Zábřeh na Moravě (18:10) | ||
17:31 | 14027 | Drahanovice (18:15) | jede v ; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu | |||
17:33 | 3541 | Hrubá Voda (18:06) | nejede 24., 31.XII.; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; | |||
17:34 | 17:36 | IC 507 | Praha hl.n. (15:23) | Bohumín (18:42) | SC PENDOLINO Ostrava hl.n.-Bohumín jede v , a 24.XII. – 1.I., 12.IV., 1., 8.V., 5.VII., 27.IX., 28.X., 15.XI., nejede 23.XII., 10., 30.IV., 7.V., 30.VI., 31.VIII., 23.X., 13.XI.; ; ; ; ; u tohoto vlaku nelze v pátek a 23.,30.XII.,30.IV.,7.V., kromě |
|
17:51 | 3853 | Prostějov hl.n. (17:35) | jede v , nejede 29.XII. – 2.I. | |||
17:52 | Sp 1636 | Moravský Beroun (17:07) | jede v , nejede 29.XII. – 2.I. | |||
17:51 | 17:54 | EC 129 | Praha hl.n. (15:09) | Žilina (20:28) | Hradčany Praha hl.n. – Žilina; Praha hl.n. – Žilina; Praha hl.n. – Žilina |
|
17:54 | 17:57 | R 1540 | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (16:14) | Praha hl.n. (20:47) | Olše jede v , nejede 24. – 26.XII., 1.I., 12.IV., 1., 8.V., 5.VII., 27.IX., 28.X., 15.XI.; Olomouc hl.n.-Praha hl.n. jede v , nejede 24. – 26.XII., 1.I., 12.IV., 1., 8.V., 5.VII., 27.IX., 28.X., 15.XI.; Český Těšín – Praha hl.n.; Český Těšín – Pr |
|
17:48 | 17:57 | R 703 | Praha hl.n. (14:40) | Veselí nad Moravou (19:23) | Praha hl.n. – Veselí nad Moravou; Praha hl.n. – Veselí nad Moravou | |
18:04 | Sp 1704 | Jeseník (15:45) | jede v a | |||
18:05 | 18:08 | Ex 126 | Žilina (15:40) | Praha hl.n. (20:54) | Fatra ; ; ; |
|
18:10 | 13726 | Uničov (17:29) | ||||
18:01 | 18:11 | R 706 | Luhačovice (16:14) | Praha hl.n. (21:22) | Hradišťan ; ; ; |
|
18:22 | 18:24 | IC 508 | Ostrava hl.n. (17:27) | Praha hl.n. (20:35) | SC PENDOLINO ; ; ; |
|
18:25 | 3542 | Hrubá Voda (17:52) | ||||
18:26 | 14026 | Náměšť na Hané (17:40) | jede v | |||
18:26 | 3823 | Nezamyslice (17:40) | ||||
18:30 | 3824 | Nezamyslice (19:18) | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu | |||
18:31 | 3625 | Šumperk (19:52) | nejede 24., 31.XII.; | |||
18:26 | 18:31 | 3761 | Zábřeh na Moravě (17:48) | Přerov (18:51) | ; Přerov-Nezamyslice nejede 24., 31.XII. | |
18:19 | 18:31 | 3708 | Přerov (17:59) | Česká Třebová (19:52) | Zábřeh na Moravě-Česká Třebová nejede 24., 31.XII. | |
18:31 | 14029 | Drahanovice (19:15) | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu | |||
18:33 | 3543 | Moravský Beroun (19:29) | Olomouc hl.n.-Hrubá Voda nejede 24., 31.XII.; Hrubá Voda-Moravský Beroun jede v , a 25., 26.XII., 1.I., 12.IV., 1., 8.V., 5.VII., 27.IX., 28.X., 15.XI., nejede 31.XII.; | |||
18:42 | 18:45 | R 1503 | Praha hl.n. (16:04) | Karviná hl.n. (20:24) | Helfštýn jede v a 23., 30.XII., 30.IV., 7.V., nejede 26.XII., 2.I., 1., 8.V.; ; jede v a 23., 30.XII., 30.IV., 7.V., nejede 26.XII., 2.I., 1., 8.V.; ; ; |
|
18:51 | R 935 | Brno hl.n. (17:18) | ; ; ; ; Brno hl.n. – Nezamyslice jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
18:52 | R 813 | Brno hl.n. (16:36) | ; ; ; Brno hl.n. – Moravský Písek jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
18:52 | R 828 | Ostrava-Svinov (16:06) | 2.; ; ; Ostrava-Svinov – Domašov nad Bystřicí jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
18:51 | 18:54 | IC 531 | Praha hl.n. (16:09) | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (20:50) | Hutník ; ; ; |
|
18:58 | Sp 1707 | Zlaté Hory (22:04) | Olomouc hl.n.-Mikulovice nejede 24., 31.XII.; Mikulovice-Zlaté Hory jede v a 23., 30.XII., 30.IV., 7.V., nejede 26.XII., 2.I., 1., 8.V. | |||
19:06 | R 814 | Brno hl.n. (21:24) | ; ; ; Moravský Písek – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
19:07 | R 829 | Krnov (20:57) | nejede 24., 31.XII.; 2.; ; ; ; ; Domašov nad Bystřicí – Krnov jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
19:02 | 19:07 | R 908 | Jeseník (16:38) | Brno hl.n. (20:38) | Praděd ; ; ; Jeseník – Hanušovice;Nezamyslice – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku |
|
19:05 | 19:08 | IC 582 | Bohumín (17:45) | Praha hl.n. (21:54) | Bohemia |
|
19:10 | 13728 | Uničov (18:29) | jede v | |||
19:25 | 3544 | Hrubá Voda (18:52) | nejede 24., 31.XII.; | |||
19:26 | 14028 | Drahanovice (18:37) | ||||
19:27 | 3825 | Nezamyslice (18:40) | ||||
19:30 | 3826 | Nezamyslice (20:18) | nejede 24., 31.XII. | |||
19:31 | 14031 | Náměšť na Hané (20:12) | Olomouc hl.n.-Náměšť na Hané jede v ; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu | |||
19:26 | 19:31 | 3319 | Česká Třebová (18:10) | Bohumín (21:30) | Přerov-Bohumín nejede 24., 31.XII. | |
19:31 | 13729 | Uničov (20:12) | jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII. | |||
19:19 | 19:31 | 3740 | Přerov (18:59) | Zábřeh na Moravě (20:10) | Přerov-Olomouc hl.n. nejede 24., 31.XII. nejede 24., 31.XII. | |
19:34 | 19:36 | IC 509 | Praha hl.n. (17:23) | Bohumín (20:42) | SC PENDOLINO nejede 24., 31.XII.; ; ; ; ; u tohoto vlaku nelze v pátek a 23.,30.XII.,30.IV.,7.V., kromě 26.XII.,2.I.,1.,8.V., uplatnit slevu Rail plus na cenu místenky |
|
19:51 | 19:54 | Ex 523 | Praha hl.n. (17:09) | Zlín střed (20:55) | nejede 24., 31.XII.; | |
19:48 | 19:57 | R 623 | Praha hl.n. (16:40) | Vsetín (21:14) | Bečva Praha hl.n. – Vsetín; Praha hl.n. – Vsetín; Praha hl.n. – Vsetín; Praha hl.n. – Vsetín |
|
20:01 | R 708 | Luhačovice (18:14) | ; | |||
20:06 | 3546 | Hrubá Voda (19:35) | jede v , nejede 24. – 26.XII., 1.I., 12.IV., 1., 8.V., 5.VII., 27.IX., 28.X., 15.XI.; | |||
20:10 | 3626 | Šumperk (18:27) | ; | |||
20:05 | 20:11 | R 628 | Horní Lideč (18:32) | Praha hl.n. (23:22) | Portáš ; ; ; |
|
20:22 | 20:24 | IC 510 | Ostrava hl.n. (19:27) | Praha hl.n. (22:35) | SC PENDOLINO jede v a 23.XII., 10., 30.IV., 7.V., 30.VI., 31.VIII., 23.X., 13.XI., nejede 24.XII. – 1.I., 12.IV., 1., 8.V., 5.VII., 27.IX., 28.X., 15.XI.; ; ; ; |
|
20:26 | 14030 | Drahanovice (19:37) | jede v | |||
20:26 | 3827 | Nezamyslice (19:40) | nejede 24., 31.XII. | |||
20:31 | 3627 | Šumperk (21:51) | nejede 24., 31.XII.; ; | |||
20:31 | 4262 | Staré Město u Uherského Hradiště (21:45) | Přerov-Staré Město u Uherského Hradiště nejede 24., 31.XII. | |||
20:31 | 14033 | Náměšť na Hané (21:12) | Olomouc hl.n.-Náměšť na Hané nejede 24., 31.XII.; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu | |||
20:19 | 20:31 | 3318 | Bohumín (18:17) | Zábřeh na Moravě (21:10) | Přerov-Olomouc hl.n. nejede 24., 31.XII. nejede 24., 31.XII. | |
20:37 | 3547 | Moravský Beroun (21:32) | nejede 24., 31.XII.; | |||
20:51 | R 937 | Brno hl.n. (19:18) | nejede 24., 31.XII.; ; ; ; ; Brno hl.n. – Nezamyslice jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
20:52 | R 815 | Brno hl.n. (18:36) | ; ; ; Brno hl.n. – Moravský Písek jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
20:56 | 3548 | Moravský Beroun (20:05) | jede v , a 25., 26.XII., 1.I., 12.IV., 1., 8.V., 5.VII., 27.IX., 28.X., 15.XI., nejede 31.XII.; | |||
20:56 | Sp 1630 | Krnov (19:03) | jede v , nejede 24. – 26.XII., 1.I., 12.IV., 1., 8.V., 5.VII., 27.IX., 28.X., 15.XI.; ; | |||
20:54 | 20:57 | IC 581 | Praha hl.n. (18:09) | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (22:52) | Ostravan Bohumín-Český Těšín nejede 24., 31.XII.; |
|
21:02 | Sp 1708 | Jeseník (18:59) | jede v , nejede 24. – 26.XII., 1.I., 12.IV., 1., 8.V., 5.VII., 27.IX., 28.X., 15.XI. | |||
21:06 | R 816 | Břeclav (22:31) | nejede 24., 31.XII.; ; ; | |||
21:07 | R 1436 | Brno hl.n. (22:36) | jede v , nejede 24. – 26.XII., 1.I., 12.IV., 1., 8.V., 5.VII., 27.IX., 28.X., 15.XI.; ; ; ; Nezamyslice – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
21:05 | 21:08 | Ex 140 | Žilina (17:42) | Praha hl.n. (23:54) | Beskyd |
|
21:10 | 3628 | Šumperk (19:53) | nejede 24.XII.; | |||
21:19 | 4054 | Přerov (20:59) | nejede 24., 31.XII. | |||
21:26 | 14032 | Náměšť na Hané (20:40) | ||||
21:30 | 3828 | Nezamyslice (22:50) | Olomouc hl.n.-Prostějov hl.n. nejede 24., 31.XII.; Prostějov hl.n.-Nezamyslice jede v , nejede 29.XII. – 2.I. | |||
21:31 | 14035 | Náměšť na Hané (22:12) | Olomouc hl.n.-Náměšť na Hané jede v , nejede 31.XII. | |||
21:31 | 13731 | Uničov (22:12) | jede v , nejede 29.XII. – 2.I.; | |||
21:26 | 21:31 | 3725 | Česká Třebová (20:08) | Přerov (21:51) | nejede 24., 31.XII. | |
21:39 | 3949 | Bystřice pod Hostýnem (22:42) | jede 31.XII. | |||
21:44 | 21:46 | IC 519 | Praha hl.n. (19:23) | Bohumín (22:57) | Manažer jede v a , nejede 24. – 26., 31.XII., 12.IV., 5.VII., 27.IX.; |
|
21:50 | 21:53 | R 621 | Praha hl.n. (18:40) | Vsetín (23:10) | Matalík nejede 24., 31.XII.; Praha hl.n. – Vsetín; Praha hl.n. – Vsetín; Praha hl.n. – Vsetín; Praha hl.n. – Vsetín |
|
21:57 | 4264 | Staré Město u Uherského Hradiště (23:18) | nejede 24., 31.XII. | |||
22:03 | 3839 | Prostějov hl.n. (21:39) | nejede 24., 31.XII. | |||
22:10 | 13730 | Uničov (21:29) | jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII. | |||
22:26 | 14034 | Náměšť na Hané (21:40) | jede v , nejede 31.XII. | |||
22:30 | 3836 | Prostějov hl.n. (22:57) | nejede 24., 31.XII. | |||
22:26 | 22:31 | 3742 | Přerov (22:06) | Zábřeh na Moravě (23:10) | nejede 24., 31.XII. | |
22:31 | 14037 | Náměšť na Hané (23:12) | Olomouc hl.n.-Náměšť na Hané nejede 24., 31.XII. | |||
22:32 | 3509 | Krnov (0:18) | nejede 24./25.XII., 31.XII./1.I.; | |||
22:35 | 3629 | Šumperk (23:54) | nejede 24., 31.XII.; ; | |||
22:34 | 22:36 | IC 511 | Praha hl.n. (20:23) | Bohumín (23:42) | SC PENDOLINO jede v a 23.XII., 10., 30.IV., 7.V., 30.VI., 31.VIII., 23.X., 13.XI., nejede 24.XII. – 1.I., 12.IV., 1., 8.V., 5.VII., 27.IX., 28.X., 15.XI.; ; ; ; |
|
22:50 | 3508 | Trenčianska Teplá (9:55) | nejede 24., 31.XII.; ; | |||
22:53 | 3829 | Nezamyslice (21:55) | Nezamyslice-Prostějov hl.n. jede v , nejede 29.XII. – 2.I.; Prostějov hl.n.-Olomouc hl.n. jede v , a 25., 26.XII., 12.IV., 5.VII., 27.IX., nejede 31.XII. | |||
22:51 | 22:54 | Ex 521 | Praha hl.n. (20:09) | Přerov (23:09) | nejede 24., 25., 31.XII.; ; ; ; | |
22:48 | 22:57 | 3763 | Zábřeh na Moravě (22:11) | Přerov (23:17) | nejede 24., 31.XII. | |
23:03 | 4259 | Staré Město u Uherského Hradiště (21:52) | Staré Město u Uherského Hradiště-Přerov jede v , nejede 31.XII.; Přerov-Olomouc hl.n. nejede 24., 31.XII. | |||
23:14 | 3630 | Šumperk (21:57) | nejede 24., 31.XII.; ; | |||
23:26 | 14036 | Náměšť na Hané (22:40) | nejede 24., 31.XII. | |||
23:29 | 23:32 | R 443 | Praha hl.n. (20:40) | Humenné (9:19) | Šírava ; ; ; ; ; ; |
|
23:33 | 3549 | Hrubá Voda zastávka (0:00) | Hrubá Voda (0:03) | nejede 24./25.XII., 31.XII./1.I.; | ||
23:34 | 13733 | Uničov (0:10) | nejede 24./25.XII., 31.XII./1.I.; ; | |||
23:35 | 3838 | Prostějov hl.n. (23:58) | jede v , a 26.XII., 1.I., 12.IV., 1., 8.V., 5.VII., 27.IX., 28.X., 15.XI., nejede 31.XII. | |||
Poznámky | ||||||
10 nejede 24., 31.XII. 11 nejede 25.XII., 1.I. 12 nejede 24.-25., 31.XII. |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Vlaky uvedené slabým písmem ve stanici NEZASTAVUJÍ pro výstup a nástup!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci