..: Česká Třebová - Příjezdy a odjezdy vlaků 2009 :..

Česká Třebová Informace o stanici

Odjezdová tabule SŽDC on-line

Jízdní řád 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005

Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.

Příj.Odj.LinkaVlak    Ze stanice    ----=>    Do staniceNást./Kol.Poznámky
2:01  2:02    R 440   Košice (18:02) Cheb (9:42)  1 Excelsior
; ; ; ; ; ; Chomutov – Klášterec nad Ohří jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku; Praha hl.n. – Ústí nad Labem hl.n. jízdní doklady platné pro trať Praha - Stříbro - Cheb platí v tomto vlaku bez doplatku rozdílu jízdného při jíz
2:04  2:05    R 441   Cheb (18:14) Košice (10:07)  2 Excelsior
; ; ; ; ; ; Cheb – Chomutov jízdní doklady platné pro trať Cheb - Stříbro - Praha platí v tomto vlaku bez doplatku rozdílu jízdného při jízdě přes Ústí nad Labem hl.n.
3:56  3:58    R 470   Budapest-Keleti pu. (19:40) Praha hl.n. (6:22)  1 Amicus
Budapest-Keleti pu.-Břeclav jede 29./30.V. – 29./30.IX.; ? Břeclav – Přerov kromě 30.V. – 30.IX. ve vlaku řazeny k sezení pouze vozy 2. třídy; ; ; ; ; Budapest-Keleti pu. – Břeclav;Břeclav – Přerov 30.V. – 30.IX.;Přerov – Praha hl.n.; (°
4:40       24740   Moravská Třebová (4:03)    2 jede v , nejede 22.XII. – 2.I.
4:47       5041   Choceň (4:18)    4 jede v , nejede 22.XII. – 2.I.
4:47  4:48    R 200   Kraków Główny (22:15) Praha hl.n. (6:54)  1 Silesia
; ; ; ; Bohumín – Praha hl.n.
  4:51    Sp 1971     Brno hl.n. (6:11)  4 jede v
  4:51     14701     Skalice nad Svitavou (7:36)  2 jede v
  4:52     5010     Pardubice hl.n. (6:00)  3 nejede 25., 26.XII., 1.I.;
  4:58     15301     Svitavy (5:16)  4 jede v
  5:05     3711     Přerov (6:51)  2 Česká Třebová-Zábřeh na Moravě jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII.
5:07  5:09    R 862   Svitavy (4:56) Praha hl.n. (7:22)  4 jede v ;
  5:10     23701     Lanškroun (5:32)  3 Česká Třebová-Rudoltice v Čechách jede v a 27.XII., 13.IV., 6.VII., 28.IX.; Rudoltice v Čechách-Lanškroun nejede 25., 26.XII., 1.I.
5:31       3780   Zábřeh na Moravě (4:55)    2 nejede 25., 26.XII., 1.I.
5:33       4760   Letovice (4:51)    4 nejede 25., 26.XII., 1.I.
5:40       5011   Pardubice hl.n. (4:37)    3 Pardubice hl.n.-Choceň jede v ; Choceň-Česká Třebová nejede 25., 26.XII., 1.I.;
5:40       24730   Chornice (4:31)    3 Chornice-Moravská Třebová jede v , nejede 22.XII. – 2.I.; Moravská Třebová-Česká Třebová nejede 25., 26.XII., 1.I.
5:43  5:44    IC 570   Brno hl.n. (4:41) Praha-Holešovice (7:29)  4 Brněnský drak
jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII.; ; jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII.; v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., kromě 27.XII., 19.VI. – 4.IX.; v , a 24.XII., 1., 8.
  5:51     23703     Lanškroun (6:14)  2 ; jede v , nejede 22.XII. – 2.I., 1.VII. – 28.VIII.
  5:51    Sp 1973     Brno hl.n. (7:11)  4 nejede 25., 26.XII., 1.I.
5:52  5:58    Ex 520   Staré Město u Uherského Hradiště (4:14) Praha hl.n. (7:54)  1 nejede 25., 26.XII., 1.I.; ; ; ;
6:00  6:02    Ex 141   Praha hl.n. (4:08) Žilina (10:13)  2 Beskyd
5:56  6:02    R 864   Brno hl.n. (4:44) Praha hl.n. (8:22)  3 Petrov
jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII.; ; Brno hl.n. – Praha hl.n.; Brno hl.n. – Praha hl.n.; Brno hl.n. – Praha hl.n.; Brno hl.n. – Letovice jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
  6:05     5012     Přelouč (7:25)  3 ; Česká Třebová-Pardubice hl.n. nejede 25.XII., 1.I.; Pardubice hl.n.-Přelouč jede v , nejede 22.XII. – 2.I., 1.VII. – 28.VIII.;
  6:10     3713     Přerov (7:54)  2 Česká Třebová-Zábřeh na Moravě nejede 25., 26.XII., 1.I.
  6:14     4763     Letovice (6:59)  4
6:16       23702   Lanškroun (5:54)    3 nejede 25., 26.XII., 1.I.
6:18       4762   Letovice (5:31)    3 Letovice-Svitavy jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII.; Svitavy-Česká Třebová nejede 25., 26.XII., 1.I.
6:19       24742   Moravská Třebová (5:40)    2 jede v , nejede 22.XII. – 2.I.
  6:23    Sp 1852     Hradec Králové hl.n. (7:53)  3 Orlice
Česká Třebová-Choceň jede v , nejede 22.XII. – 2.I.; Choceň-Hradec Králové hl.n. jede v ; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu;
  6:25     23705     Lanškroun (6:50)  3 ; jede v
6:28  6:30    R 442   Humenné (19:59) Praha hl.n. (8:30)  1 Šírava
; ; ; ; ; ; ;
  6:30     14703     Skalice nad Svitavou (8:33)  2 Česká Třebová-Chornice jede v a
6:32       5013   Kolín (4:20)    3 nejede 25., 26.XII., 1.I.;
6:40       23704   Lanškroun (6:19)    1 jede v , nejede 22.XII. – 2.I., 1.VII. – 28.VIII.
6:43  6:44    EC 176   Brno hl.n. (5:41) Hamburg-Altona (15:40)  4 Alois Negrelli
Berlin Hbf-Hamburg Altona nejede 1.III. – 13.VI.; ; ;
6:46       3700   Přerov (5:00)    2 Zábřeh na Moravě-Česká Třebová jede v , nejede 22.XII. – 2.I.
6:43  6:47    R 625   Pardubice hl.n. (6:00) Vsetín (9:14)  2 Vsacan
; ; ;
  6:49     15303     Svitavy (7:03)  4 ; jede v , nejede 27.XII.
  6:51     24741     Moravská Třebová (7:32)  2 ; jede v , nejede 22.XII. – 2.I.
  6:51     23707     Lanškroun (7:17)  2 ; jede v a
  6:51    Sp 1975     Brno hl.n. (8:11)  4 jede v
6:52  6:53    Ex 522   Zlín střed (5:00) Praha hl.n. (8:54)  1 nejede 25.XII., 1.I.;
7:04  7:06    Ex 527   Praha hl.n. (5:08) Luhačovice (9:41)  2 Mojmír
7:10  7:11    EC 345   Praha hl.n. (5:28) Beograd (20:31)  4 Avala
; ; Praha hl.n. – Beograd
7:09  7:11    R 620   Vsetín (4:50) Praha hl.n. (9:22)  1 Matalík
Vsetín-Olomouc hl.n. nejede 25.XII., 1.I.; Vsetín – Praha hl.n.; Vsetín – Praha hl.n.; Vsetín – Praha hl.n.; Vsetín – Praha hl.n.
7:00  7:13     5015   Přelouč (5:29) Svitavy (7:29)  3 jede v , nejede 22.XII. – 2.I.; ; jede v , nejede 22.XII. – 2.I.;
7:14       23706   Lanškroun (6:54)    1 jede v
7:16  7:18     5000   Letovice (6:35) Pardubice hl.n. (8:21)  3 jede v , nejede 22.XII. – 2.I.; ; jede v , nejede 22.XII. – 2.I.; ;
7:21      Sp 1853   Chlumec nad Cidlinou (5:31)    4 Orlice
Chlumec nad Cidlinou-Hradec Králové hl.n. jede v ; Choceň-Česká Třebová jede v , nejede 22.XII. – 2.I.;
  7:25     23709     Lanškroun (7:50)  1 Česká Třebová-Rudoltice v Čechách jede v ; Rudoltice v Čechách-Lanškroun jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII.
7:40       14700   Skalice nad Svitavou (5:20)    3 Skalice nad Svitavou-Chornice jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII., 2., 9.V.; Chornice-Česká Třebová nejede 25.XII., 1.I.
7:43       23708   Lanškroun (7:20)    1 Lanškroun-Rudoltice v Čechách jede v a ; Rudoltice v Čechách-Česká Třebová jede v a 27.XII., nejede 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI.
7:46       3702   Přerov (5:59)    2 Nezamyslice-Přerov jede v ; Zábřeh na Moravě-Česká Třebová jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII.
7:50       4766   Letovice (7:03)    3
7:55  7:56    IC 530   Třinec (Trzyniec) (5:01) Praha hl.n. (9:54)  1 Hutník
7:54  7:59    R 865   Praha hl.n. (5:40) Brno hl.n. (9:11)  4 Petrov
; ; ; ; Letovice – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
8:00  8:02    IC 583   Praha hl.n. (6:09) Bohumín (10:16)  2 Bohemia
7:56  8:05    R 866   Brno hl.n. (6:44) Praha hl.n. (10:22)  3 Svitava
vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; ; Brno hl.n. – Praha hl.n.; Brno hl.n. – Praha hl.n.; Brno hl.n. – Praha hl.n.; Brno hl.n. – Letovice jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
8:12       5043   Litomyšl (6:41)    3 Litomyšl-Choceň jede v ; Litomyšl – Choceň;Choceň – Česká Třebová v ;
  8:13     5014     Pardubice hl.n. (9:16)  3 ;
  8:22     14705     Skalice nad Svitavou (10:33)  3
8:38       23710   Lanškroun (8:15)    2 jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII.
8:39       5070   Svitavy (8:22)    3 jede v , nejede 29.XII. – 2.I., 1.VII. – 28.VIII.
8:43  8:44    EC 378   Wien Südbahnhof (5:58) Ostseebad Binz (19:17)  4 Carl Maria von Weber
; Stralsund-Ostseebad Binz jede v a od 3.IV. do 6.VI. a od 18.IX. do 24.X. a 9. – 12., 30.IV., 20., 31.V., od 12.VI. do 12.IX. jede denně a 19. – 23., 25. – 30.XII., 1. – 3.I.;
8:46  8:48    R 705   Praha hl.n. (6:40) Luhačovice (11:41)  2 Galán
; ; ;
8:52  8:53    Ex 524   Veselí nad Moravou (6:36) Praha hl.n. (10:54)  1
  9:02     23711     Lanškroun (9:28)  1
9:04  9:06    Ex 127   Praha hl.n. (7:09) Žilina (12:28)  2 Fatra
; ; ;
9:10  9:11    EC 273   Praha-Holešovice (7:30) Budapest-Keleti pu. (14:30)  4 Jaroslav Hašek
9:09  9:11    R 622   Horní Lideč (6:27) Praha hl.n. (11:22)  1 Bečva
Horní Lideč – Praha hl.n.; Horní Lideč – Praha hl.n.; Horní Lideč – Praha hl.n.; Horní Lideč – Praha hl.n.
  9:14     4765     Letovice (9:59)  4 vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu
9:43       5017   Pardubice hl.n. (8:41)    3 Pardubice hl.n. – Česká Třebová
9:52       2902   Čadca (4:35)    2
9:52  9:57    R 867   Praha hl.n. (7:40) Brno hl.n. (11:11)  4 Svitava
; ; ; ; Letovice – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
9:56  9:58    EC 146   Žilina (5:42) Praha hl.n. (11:54)  1 Jan Perner
; ; ;
9:55  10:02    R 868   Brno hl.n. (8:44) Praha hl.n. (12:22)  3 Slavkov
; ; ; ; Brno hl.n. – Letovice jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
10:00  10:02    Ex 143   Praha hl.n. (8:09) Žilina (14:13)  2 Odra
; ; ;
  10:05     3715     Přerov (11:54)  2
  10:13     5016     Pardubice hl.n. (11:16)  3 ;
10:43  10:44    EC 174   Budapest-Keleti pu. (5:28) Hamburg-Altona (19:43)  4 Jan Jesenius
; Berlin Hbf-Hamburg Altona nejede 1.III. – 13.VI.; ;
10:46  10:48    R 627   Praha hl.n. (8:40) Vsetín (13:14)  2 Emil Zátopek
; ; ;
10:52  10:53    EC 128   Žilina (7:40) Praha hl.n. (12:54)  1 Hradčany
Žilina – Praha hl.n.; Žilina – Praha hl.n.; Žilina – Praha hl.n.
10:54       4768   Letovice (10:01)    2
  10:58    Sp 1983     Moravská Třebová (11:35)  2 Mladějovský výlet
jede v od 2.V. do 19.IX., nejede 9., 23.V., 6., 20.VI., 12.IX.
11:04  11:06    Ex 529   Praha hl.n. (9:09) Luhačovice (13:41)  2 Velehrad
11:10  11:11    EC 275   Praha-Holešovice (9:30) Bratislava hlavná stanica (13:47)  4 Slovan
nejede 19.VI. – 4.IX.; ; ;
11:09  11:11    R 702   Luhačovice (8:12) Praha hl.n. (13:22)  1 Luhačovice – Praha hl.n.; Luhačovice – Praha hl.n.
11:10  11:11    R 475   Praha hl.n. (9:18) Split (5:54)  4 Jadran
jede 19./20.VI. – 4./5.IX.; ? Bratislava hl. st. – Split ve vlaku řazeny k sezení pouze vozy 2. třídy; ; ; ; Praha hl.n. – Split; Praha hl.n. – Split; Praha hl.n. – Split
  11:14     4767     Letovice (11:59)  4 vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu
11:43       5019   Pardubice hl.n. (10:41)    3
11:52       3306   Český Těšín (Czeski Cieszyn) (7:37)    2
11:52  11:57    R 869   Praha hl.n. (9:40) Brno hl.n. (13:11)  4 Slavkov
; Praha hl.n. – Brno hl.n.; Praha hl.n. – Brno hl.n.; Praha hl.n. – Brno hl.n.; Letovice – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
11:56  11:58    EC 118   Kraków Główny (6:53) Praha hl.n. (13:54)  1 Comenius
;
11:56  12:02    R 870   Brno hl.n. (10:44) Praha hl.n. (14:22)  3 Punkva
; ; ; ; Brno hl.n. – Letovice jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
12:00  12:02    EC 115   Praha hl.n. (10:09) Warszawa Wschodnia (18:57)  2 Praha
;
  12:05     3717     Přerov (13:51)  2 vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu
  12:13     5018     Přelouč (13:32)  3 Pardubice hl.n.-Přelouč jede v , nejede 22.XII. – 2.I.; ;
12:18      Sp 1982   Moravská Třebová (11:41)    2 Mladějovský výlet
jede v od 2.V. do 19.IX., nejede 9., 23.V., 6., 20.VI., 12.IX.
12:38       5072   Svitavy (12:22)    3 jede v , nejede 22.XII. – 2.I., 1.VII. – 28.VIII.
12:43  12:44    EC 172   Wien Südbahnhof (9:58) Hamburg-Altona (22:21)  4 Vindobona
; Berlin Hbf-Hamburg Altona nejede 24., 31.XII., 28.II. – 13.VI.; ; ;
12:46  12:48    R 707   Praha hl.n. (10:40) Luhačovice (15:47)  2 Hradišťan
Praha hl.n. – Luhačovice; Praha hl.n. – Luhačovice; Praha hl.n. – Luhačovice; Praha hl.n. – Luhačovice
12:52  12:53    Ex 526   Luhačovice (10:14) Praha hl.n. (14:54)  1 Mojmír
12:54       4770   Letovice (12:01)    2 jede v a
12:57       23712   Lanškroun (12:31)    3 jede v , nejede 22.XII. – 2.I., 1.VII. – 28.VIII.
  12:58     23713     Lanškroun (13:28)  3 ; jede v , nejede 22.XII. – 2.I., 1.VII. – 28.VIII.
  13:04     5040     Choceň (13:38)  3 ; jede v , nejede 22.XII. – 2.I.
  13:05    Sv 5071     Svitavy (13:16)  3 ; jede v a 30.IV., 7.V., nejede 26.XII. – 2.I., 1., 8.V., 3.VII. – 28.VIII.
12:59  13:06    EC 121   Praha hl.n. (11:09) Košice (19:21)  2 Košičan
; ; ; ;
13:09  13:11    R 624   Vsetín (10:50) Praha hl.n. (15:22)  1 Vsacan
Vsetín – Praha hl.n.; Vsetín – Praha hl.n.; Vsetín – Praha hl.n.; Vsetín – Praha hl.n.
13:10  13:11    EC 171   Berlin Hbf (6:31) Budapest-Keleti pu. (18:32)  4 Hungaria
  13:14     4769     Letovice (13:59)  4
  13:23     24745     Moravská Třebová (14:03)  3 ; jede v , nejede 22.XII. – 2.I.
  13:23     24761     Mladějov na Moravě (13:47)  2 jede v od 2.V. do 19.IX., nejede 9., 23.V., 6., 20.VI., 12.IX.
13:40       14704   Skalice nad Svitavou (11:20)    3
13:42       5021   Pardubice hl.n. (12:41)    2
  13:47     3781     Rudoltice v Čechách (13:58)  2 jede v
13:52       3308   Bohumín (10:15)    2
13:53       4772   Letovice (13:07)    3 jede v
13:52  13:57    R 871   Praha hl.n. (11:40) Brno hl.n. (15:11)  4 Punkva
; Praha hl.n. – Brno hl.n.; Praha hl.n. – Brno hl.n.; Praha hl.n. – Brno hl.n.; Letovice – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
13:56  13:58    EC 234   Zvolen osobná stanica (7:28) Praha hl.n. (15:54)  1 Detvan
; Ostrava-Svinov – Praha hl.n.; Ostrava-Svinov – Praha hl.n.; Ostrava-Svinov – Praha hl.n.; Ostrava-Svinov – Praha hl.n.
13:56  14:02    R 872   Brno hl.n. (12:44) Praha hl.n. (16:22)  3 Špilberk
vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; ; Brno hl.n. – Praha hl.n.; Brno hl.n. – Praha hl.n.; Brno hl.n. – Praha hl.n.; Brno hl.n. – Letovice jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
14:00  14:02    EC 147   Praha hl.n. (12:09) Žilina (18:13)  2 Jan Perner
; ; ;
  14:05     5020     Přelouč (15:26)  3 Pardubice hl.n.-Přelouč jede v , nejede 22.XII. – 2.I., 1.VII. – 28.VIII.; ;
  14:05     3719     Přerov (15:54)  2 Česká Třebová-Zábřeh na Moravě jede v a ; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu
  14:14     4771     Letovice (14:59)  4
  14:25     3783     Zábřeh na Moravě (15:04)  2 jede v
  14:29     14709     Skalice nad Svitavou (16:36)  3
14:30  14:32    Sp 1856   Svitavy (14:13) Hradec Králové hl.n. (15:57)  4 jede v , nejede 22.XII. – 2.I.; ; Česká Třebová-Choceň jede v , nejede 22.XII. – 2.I.; Choceň-Hradec Králové hl.n. jede v ;
14:33       24760   Mladějov na Moravě (14:12)    2 jede v od 2.V. do 19.IX., nejede 9., 23.V., 6., 20.VI., 12.IX.
14:40       3782   Rudoltice v Čechách (14:28)    3 jede v
14:44       24746   Moravská Třebová (14:06)    2 jede v , nejede 22.XII. – 2.I.
14:43  14:44    EC 170   Budapest-Keleti pu. (9:28) Berlin Hbf (21:20)  4 Hungaria
;
14:46  14:48    R 629   Praha hl.n. (12:40) Horní Lideč (17:33)  2 Portáš
Praha hl.n. – Horní Lideč; Praha hl.n. – Horní Lideč; Praha hl.n. – Horní Lideč; Praha hl.n. – Horní Lideč
  14:51    Sp 1977     Brno hl.n. (16:11)  4 ; jede v
14:52  14:53    EC 120   Košice (8:39) Praha hl.n. (16:54)  1 Košičan
; ; ; ;
14:54       4774   Letovice (14:02)    2 jede v a
14:57       23714   Lanškroun (14:31)    1 jede v a , nejede 24.XII. – 1.I.
15:00       5045   Choceň (14:29)    3 jede v , nejede 22.XII. – 2.I.;
  15:02     23715     Lanškroun (15:30)  1 ; Česká Třebová-Rudoltice v Čechách jede v a , nejede 24.XII. – 1.I.; Rudoltice v Čechách-Lanškroun nejede 22.XII. – 2.I.
15:02  15:04    Sp 1970   Brno hl.n. (13:44) Pardubice hl.n. (16:16)  3 jede v ; jede v , nejede 22.XII. – 2.I.; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu;
15:04  15:06    Ex 525   Praha hl.n. (13:09) Luhačovice (17:41)  2
  15:09     3721     Přerov (16:51)  2 Česká Třebová-Zábřeh na Moravě jede v , nejede 22.XII. – 2.I.; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu
15:10  15:11    EC 173   Hamburg-Altona (5:35) Wien Südbahnhof (18:02)  4 Vindobona
Hamburg Altona-Berlin Hbf nejede 25.XII., 1.I., 1.III. – 14.VI.; Berlin Hbf-Dresden Hbf nejede 1.III. – 13.VI.; ; ;
15:09  15:11    R 704   Luhačovice (12:14) Praha hl.n. (17:22)  1 Galán
Luhačovice – Praha hl.n.; Luhačovice – Praha hl.n.; Luhačovice – Praha hl.n.; Luhačovice – Praha hl.n.
  15:14     4773     Letovice (15:59)  4 Svitavy-Letovice jede v a ; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu
  15:18     24747     Moravská Třebová (15:56)  2 ; jede v , nejede 22.XII. – 2.I., 1.VII. – 28.VIII.
15:22       14706   Skalice nad Svitavou (13:20)    2
15:43       5023   Přelouč (14:21)    3 Přelouč-Pardubice hl.n. jede v , nejede 22.XII. – 2.I.;
15:53       3704   Přerov (13:59)    2
15:53       4776   Letovice (15:02)    2 jede v
15:56  15:58    EC 114   Warszawa Wschodnia (9:13) Praha hl.n. (17:54)  1 Praha
15:52  15:59    R 873   Praha hl.n. (13:40) Brno hl.n. (17:11)  4 Špilberk
; ; ; ; Letovice – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
15:56  16:02    R 874   Brno hl.n. (14:44) Praha hl.n. (18:22)  3 Macocha
vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; ; Brno hl.n. – Praha hl.n.; Brno hl.n. – Praha hl.n.; Brno hl.n. – Praha hl.n.; Brno hl.n. – Letovice jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
16:00  16:02    EC 119   Praha hl.n. (14:09) Kraków Główny (21:46)  2 Comenius
;
  16:05     3723     Přerov (17:54)  2 Přerov-Nezamyslice nejede 24., 31.XII.; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu
  16:08     14711     Skalice nad Svitavou (18:36)  3
  16:13     5022     Pardubice hl.n. (17:16)  3 ;
  16:14     4775     Letovice (16:59)  4 ; jede v
16:39       5074   Svitavy (16:22)    3 jede v , nejede 21.XII. – 1.I., 12.IV., 1., 8.V., 5.VII., 27.IX., 28.X., 15.XI.
16:43  16:44    EC 274   Bratislava hlavná stanica (14:01) Praha-Holešovice (18:29)  4 Slovan
nejede 21.VI. – 6.IX.; ; nejede 21.VI. – 6.IX.; ; ;
16:43  16:44    R 474   Split (21:00) Praha hl.n. (18:40)  4 Jadran
jede 20./21.VI. – 5./6.IX.; ; Česká Třebová-Praha hl.n. jede 20./21.VI. – 5./6.IX.; ? Split – Bratislava hl. st. ve vlaku řazeny k sezení pouze vozy 2. třídy; ; ; ; Split – Praha hl.n.; Split – Praha hl.n.; Split – Praha hl.n.
16:46  16:48    R 703   Praha hl.n. (14:40) Veselí nad Moravou (19:23)  2 Praha hl.n. – Veselí nad Moravou; Praha hl.n. – Veselí nad Moravou
16:51       5025   Pardubice hl.n. (15:41)    3 jede v , nejede 22.XII. – 2.I.; ;
16:53       4778   Letovice (16:02)    2
16:52  16:58    Ex 528   Luhačovice (14:14) Praha hl.n. (18:54)  1 Velehrad
16:59       23716   Lanškroun (16:31)    1
17:02  17:04    Sp 1972   Brno hl.n. (15:44) Pardubice hl.n. (18:16)  3 jede v a , nejede 24. – 26.XII., 1.I., 12.IV., 1., 8.V., 5.VII., 27.IX., 28.X., 15.XI.; jede v , nejede 22.XII. – 2.I.; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu;
17:04  17:06    EC 129   Praha hl.n. (15:09) Žilina (20:28)  2 Hradčany
Praha hl.n. – Žilina; Praha hl.n. – Žilina; Praha hl.n. – Žilina
17:09  17:11    R 626   Vsetín (14:50) Praha hl.n. (19:22)  1 Emil Zátopek
; ; ;
17:10  17:11    EC 175   Hamburg-Altona (8:19) Budapest-Keleti pu. (22:32)  4 Jan Jesenius
Hamburg Altona-Dresden Hbf nejede 1.III. – 13.VI.; ;
  17:14     4777     Letovice (17:59)  4 ; nejede 24., 31.XII.
  17:18     23717     Lanškroun (17:41)  2 nejede 24., 31.XII.
17:30       3706   Přerov (14:59)    2
17:43       5027   Pardubice hl.n. (16:41)    3 nejede 24., 31.XII.;
17:53       4780   Letovice (17:05)    2
17:52  17:57    R 875   Praha hl.n. (15:40) Brno hl.n. (19:11)  4 Macocha
; ; ; ; Letovice – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
17:56  17:58    Ex 142   Žilina (13:42) Praha hl.n. (19:54)  1 Odra
; ; ;
17:56  18:02    R 876   Brno hl.n. (16:44) Praha hl.n. (20:22)  3 Rudolf Těsnohlídek
vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; ; ; ; ; Brno hl.n. – Letovice jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
18:00  18:02    IC 531   Praha hl.n. (16:09) Český Těšín (Czeski Cieszyn) (20:50)  2 Hutník
; ; ;
  18:08     5024     Pardubice hl.n. (19:16)  3 nejede 24., 31.XII.; ;
  18:10     3319     Bohumín (21:30)  2 Přerov-Bohumín nejede 24., 31.XII.
  18:17     4779     Letovice (18:59)  4 ; nejede 24., 31.XII.
  18:18     23719     Lanškroun (18:41)  2 nejede 24., 31.XII.
  18:22     14713     Skalice nad Svitavou (20:33)  2 nejede 24., 25., 31.XII.
18:35       23718   Lanškroun (18:13)    2 jede v a , nejede 21.XII. – 2.I., 12.IV., 5.VII., 27.IX.
18:39       5076   Svitavy (18:22)    3 jede v , nejede 21.XII. – 1.I., 12.IV., 1., 8.V., 5.VII., 27.IX., 28.X., 15.XI.
18:43  18:44    EC 272   Budapest-Keleti pu. (13:28) Praha hl.n. (20:31)  4 Jaroslav Hašek
;
18:46  18:48    R 623   Praha hl.n. (16:40) Vsetín (21:14)  2 Bečva
Praha hl.n. – Vsetín; Praha hl.n. – Vsetín; Praha hl.n. – Vsetín; Praha hl.n. – Vsetín
  18:51    Sp 1979     Brno hl.n. (20:11)  4 jede v , nejede 24. – 26.XII., 1.I., 12.IV., 1., 8.V., 5.VII., 27.IX., 28.X., 15.XI.
18:52       5029   Pardubice hl.n. (17:41)    3 jede v , nejede 22.XII. – 2.I.;
18:52  18:53    Ex 126   Žilina (15:40) Praha hl.n. (20:54)  1 Fatra
; ; ;
19:02      Sp 1974   Brno hl.n. (17:44)    3 jede v a , nejede 24. – 26., 31.XII., 12.IV., 1., 8.V., 5.VII., 27.IX.
19:04  19:06    Ex 523   Praha hl.n. (17:09) Zlín střed (20:55)  2 nejede 24., 31.XII.;
19:10  19:11    EC 177   Berlin Hbf (12:35) Wien Südbahnhof (22:02)  4 Johannes Brahms
Berlin Hbf-Dresden Hbf nejede 1.III. – 13.VI.;
19:09  19:11    R 706   Luhačovice (16:14) Praha hl.n. (21:22)  1 Hradišťan
; ; ;
  19:14     4781     Letovice (19:58)  4 ; jede v , nejede 22.XII. – 2.I.
  19:23     23721     Lanškroun (19:47)  1 jede v a , nejede 21.XII. – 2.I., 12.IV., 5.VII., 27.IX.
19:35       23720   Lanškroun (19:13)    1 nejede 24., 31.XII.
19:43       5031   Pardubice hl.n. (18:41)    3 nejede 24., 31.XII.;
19:52       3708   Přerov (17:59)    2 Zábřeh na Moravě-Česká Třebová nejede 24., 31.XII.
19:53       4782   Letovice (19:02)    2 jede v
19:56  19:58    IC 582   Bohumín (17:45) Praha hl.n. (21:54)  1 Bohemia
19:52  19:59    R 877   Praha hl.n. (17:40) Brno hl.n. (21:11)  4 Rudolf Těsnohlídek
Praha hl.n. – Brno hl.n.; Praha hl.n. – Brno hl.n.; Praha hl.n. – Brno hl.n.; Letovice – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
19:56  20:02    R 878   Brno hl.n. (18:44) Praha hl.n. (22:22)  3 nejede 24., 25., 31.XII.; ; ; ; ; Brno hl.n. – Letovice jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
  20:05     5026     Pardubice hl.n. (21:16)  3 nejede 24., 25., 31.XII.; ; ;
20:04  20:05    IC 581   Praha hl.n. (18:09) Český Těšín (Czeski Cieszyn) (22:52)  2 Ostravan
Bohumín-Český Těšín nejede 24., 31.XII.;
  20:08     3725     Přerov (21:51)  2 nejede 24., 31.XII.
  20:14     4783     Letovice (20:56)  4 nejede 24., 25., 31.XII.
20:43  20:44    EC 344   Beograd (7:30) Praha hl.n. (22:31)  4 Avala
; ; ; Beograd – Praha hl.n.
20:46  20:48    R 621   Praha hl.n. (18:40) Vsetín (23:10)  2 Matalík
Olomouc hl.n.-Vsetín nejede 24., 31.XII.; Praha hl.n. – Vsetín; Praha hl.n. – Vsetín; Praha hl.n. – Vsetín; Praha hl.n. – Vsetín
20:57       4784   Letovice (20:02)    2 nejede 24., 31.XII.
20:58       23722   Lanškroun (20:36)    2 nejede 24., 25., 31.XII.
21:09  21:11    R 628   Horní Lideč (18:32) Praha hl.n. (23:22)  1 Portáš
; ; ;
21:10  21:11    EC 379   Ostseebad Binz (10:42) Brno hl.n. (22:14)  4 Carl Maria von Weber
Ostseebad Binz-Stralsund jede v a od 4.IV. do 7.VI. a od 19.IX. do 25.X. a 10. – 13.IV., 1., 21.V., 1.VI., od 13.VI. do 13.IX. jede denně a 20. – 24., 26. – 31.XII., 2. – 4.I.; Berlin Hbf-Dresden Hbf nejede 1.III. – 13.VI.;
  21:14     15305     Svitavy (21:32)  4 nejede 20.XII. – 3.I.
  21:15     23723     Lanškroun (21:38)  2 nejede 24., 25., 31.XII.
21:30       14712   Skalice nad Svitavou (19:20)    2 Boskovice-Chornice nejede 24., 25., 31.XII.; Chornice-Česká Třebová nejede 20.XII. – 4.I.
21:42       5033   Pardubice hl.n. (20:41)    2 nejede 24., 25., 31.XII.;
21:43  21:44    EC 70   Wien Südbahnhof (18:58) Praha hl.n. (23:31)  4 Gustav Mahler
Wien Südbahnhof – Praha hl.n.
21:52      R 879   Praha hl.n. (19:40)    4 nejede 24., 25., 31.XII.; Praha hl.n. – Česká Třebová; Praha hl.n. – Česká Třebová; Praha hl.n. – Česká Třebová
21:56  21:58    Ex 140   Žilina (17:42) Praha hl.n. (23:54)  1 Beskyd
22:00  22:02    Ex 521   Praha hl.n. (20:09) Přerov (23:09)  2 nejede 24., 25., 31.XII.; ; ; ;
22:10  22:11    IC 571   Praha-Holešovice (20:30) Brno hl.n. (23:14)  4 Brněnský drak
jede v a , nejede 24. – 26., 31.XII., 12.IV., 5.VII., 27.IX.; v a , kromě 24. – 26., 31.XII., 12.IV., 21.VI. – 6.IX., 27.IX.; v a , kromě 24. – 26., 31.XII., 12.IV., 21.VI. – 6.IX., 27.IX.; v a , kromě 24. – 26., 31
  22:26     5044     Choceň (22:51)  3 nejede 24., 25., 31.XII.;
  22:26     24751     Moravská Třebová (23:06)  2 jede v , nejede 22.XII. – 2.I.
  22:30     4785     Březová nad Svitavou (23:01)  4 jede v , nejede 22.XII. – 2.I.
22:39       23724   Lanškroun (22:17)    2 jede v , nejede 22.XII. – 2.I.
22:42  22:43    R 443   Praha hl.n. (20:40) Humenné (9:19)  2 Šírava
; ; ; ; ; ;
22:55       4786   Letovice (22:00)    2 jede v , nejede 22.XII. – 2.I.
23:03  23:05    R 201   Praha hl.n. (21:09) Kraków Główny (6:33)  2 Silesia
; ; ; ; Praha hl.n. – Bohumín
23:11  23:12    EC 179   Berlin-Gesundbrunnen (16:28) Brno hl.n. (0:15)  4 Alois Negrelli
Berlin-Gesundbrunnen-Dresden Hbf nejede 1.III. – 13.VI.; ; ;
23:52  23:54    R 471   Praha hl.n. (21:40) Budapest-Keleti pu. (8:19)  2 Amicus
Břeclav-Budapest-Keleti pu. jede 29.V. – 29.IX.; ? Přerov – Břeclav kromě 29.V. – 29.IX. ve vlaku řazeny k sezení pouze vozy 2. třídy; ; ; ; ; Praha hl.n. – Přerov;Přerov – Břeclav 29.V. – 29.IX.;Břeclav – Budapest-Keleti pu.; Praha
 
Poznámky
10 nejede 24., 31.XII.
11 nejede 25.XII., 1.I.
12 nejede 24.-25., 31.XII.

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Vlaky uvedené slabým písmem ve stanici NEZASTAVUJÍ pro výstup a nástup!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster