Predmier
Jízdní řád 2024 2023 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
Příj. | Odj. | Linka | Vlak | Z => Do | Poznámky | |
4:48 | 4:48 | 3751 | Púchov (4:20) | Žilina (5:12) | ide v W | |
4:57 | 4:57 | 3753 | Púchov (4:28) | Žilina (5:21) | ide v E a X | |
5:13 | 5:14 | 3270 | Žilina (4:51) | Horní Lideč (6:24) | ||
5:42 | 5:43 | 3061 | Trenčín (4:31) | Žilina (6:07) | ||
6:11 | 6:12 | 3064 | Žilina (5:48) | Trenčín-Zlatovce (7:37) | Trenčín-Zlatovce ide v W , nejde 24.XII.-6.I., 18.-22.II., 20.-25.III., 28.VI.-31.VIII. | |
6:41 | 6:42 | 3063 | Trenčín (5:02) | Žilina (7:06) | ||
7:11 | 7:12 | 3066 | Žilina (6:48) | Trenčín (8:23) | ||
7:31 | 7:32 | 3001 | Leopoldov (4:57) | Žilina (7:54) | Leopoldov-Nové Mesto nad Váhom ide v W , nejde 27.,28.,31.XII., Nové Mesto nad Váhom-Žilina ide v W | |
9:13 | 9:13 | 3065 | Trenčín (8:02) | Žilina (9:36) | ||
11:17 | 11:18 | 3068 | Žilina (10:54) | Nové Mesto nad Váhom (13:05) | Žilina-Púchov ide v E a X | |
11:41 | 11:42 | 3070 | Žilina (11:19) | Nové Mesto nad Váhom (13:50) | ide v W | |
13:00 | 13:00 | 3067 | Trenčín (11:51) | Žilina (13:23) | ||
13:18 | 13:18 | 3772 | Žilina (12:55) | Lúky pod Makytou (14:17) | Púchov-Lúky pod Makytou ide v W | |
13:56 | 13:57 | 3003 | Bratislava hlavná stanica (10:15) | Žilina (14:21) | Nové Mesto nad Váhom-Žilina ide v W | |
14:15 | 14:16 | 3002 | Žilina (13:52) | Leopoldov (17:10) | Žilina-Nové Mesto nad Váhom ide v W , Nové Mesto nad Váhom-Leopoldov ide v W , nejde 27.,28.,31.XII. | |
14:46 | 14:46 | 3280 | Žilina (14:24) | Horní Lideč (16:09) | Žilina-Púchov ide v W , nejde 1.VII.-31.VIII., Púchov-Horní Lideč ide v @ - D , nejde 24.-26.XII., 1.I., 21.,24.III., 1.,8.V., 29.VIII., 1.,15.IX., 17.XI. | |
15:11 | 15:12 | 3004 | Žilina (14:50) | Bratislava hlavná stanica (19:40) | ||
15:26 | 15:26 | 3773 | Lúky pod Makytou (14:32) | Žilina (15:49) | Lúky pod Makytou-Púchov ide v W | |
15:57 | 15:58 | 3071 | Trenčín-Zlatovce (14:42) | Žilina (16:21) | Zlatovce-Trenčín ide v W , nejde 24.XII.-6.I., 18.-22.II., 20.-25.III., 28.VI.-31.VIII., Trenčín-Žilina ide v W | |
16:12 | 16:13 | 3006 | Žilina (15:52) | Trnava (19:36) | Žilina-Nové Mesto nad Váhom ide v W | |
16:51 | 16:52 | 3005 | Bratislava hlavná stanica (12:55) | Žilina (17:16) | ||
17:18 | 17:18 | 3750 | Žilina (16:55) | Púchov (17:46) | ||
18:06 | 18:07 | 3076 | Žilina (17:44) | Nové Mesto nad Váhom (19:51) | ||
18:49 | 18:49 | 3757 | Púchov (18:21) | Žilina (19:12) | ||
19:15 | 19:16 | 3078 | Žilina (18:51) | Nové Mesto nad Váhom (21:03) | ||
20:48 | 20:49 | 3007 | Leopoldov (17:42) | Žilina (21:11) | Leopoldov-Nové Mesto nad Váhom ide v W , nejde 27.,28.,31.XII. | |
21:10 | 21:10 | 3774 | Žilina (20:44) | Púchov závody (21:48) | Púchov-Púchov závody ide v W , nejde 31.XII. | |
23:07 | 23:07 | 3752 | Žilina (22:45) | Púchov (23:35) | nejde 24.,31.XII. | |
23:09 | 23:10 | 3775 | Púchov závody (22:32) | Žilina (23:37) | Púchov závody-Púchov ide v W , nejde 31.XII., Púchov-Žilina nejde 24.,31.XII. | |
Poznámky | ||||||
10 nejede 24., 31.XII. 11 nejede 25.XII., 1.I. 12 nejede 24.-25., 31.XII. |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Vlaky uvedené slabým písmem ve stanici NEZASTAVUJÍ pro výstup a nástup!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci