..: Praha-Holešovice - Příjezdy a odjezdy vlaků 2008 :..

Praha-Holešovice Informace o stanici

Odjezdová tabule SŽDC on-line

Jízdní řád 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005

Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.

Příj.Odj.LinkaVlak    Ze stanice    ----=>    Do staniceNást./Kol.Poznámky
  5:23    IC 501     Ostrava hl.n. (8:35)  2 SC Pendolino
SC PENDOLINO a , · , G , ˛
5:25  5:26    R 420   Košice (18:22) Cheb (9:41)  3 Excelsior
EXCELSIOR b , y , f , w , x , ° , Chomutov – Klášterec nad Ohří jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
5:29  5:30     8900   Praha-Libeň (5:23) Praha-Bubeneč výhybna (0:00)  3 K , jede v W , ¶
5:59  6:00     8902   Praha-Libeň (5:53) Praha-Bubeneč výhybna (0:00)  3 K , jede v W , ¶ , a
6:04  6:05     8901   Roztoky u Prahy (5:53) Praha-Libeň (6:11)  2 K , jede v W , ¶
6:29  6:30     8904   Praha-Libeň (6:23) Praha-Bubeneč výhybna (0:00)  3 K , jede v W , ¶
  6:33    Ex 573     Brno hl.n. (9:15)  2 Punkva
PUNKVA jede v W , E a 1., 8.V., 28.X.
6:35  6:36    EC 178   Praha hl.n. (6:25) Praha hl.n. (0:00)  3 _
6:38  6:39     8903   Roztoky u Prahy (6:27) Praha-Libeň (6:45)  2 K , jede v W , ¶ , a
6:59  7:00     8906   Praha-Libeň (6:53) Praha-Bubeneč výhybna (0:00)  3 K , jede v W , ¶ , a
7:04  7:05     8905   Roztoky u Prahy (6:53) Praha-Libeň (7:11)  2 K , jede v W , ¶
7:06      Sp 1906   Nymburk hl.n. (6:04)    3 jede v W , Ą¦
7:18      R 619   Chomutov (4:58)    2 jede v W , w , x , ±
7:26      Sp 1902   Pardubice hl.n. (5:43)    3 Labe
LABE jede v W , Ą¦ , w , x , ^
7:29  7:30     8908   Praha-Libeň (7:23) Praha-Bubeneč výhybna (0:00)  3 K , jede v W , ¶
  7:33    EC 279        2 Jaroslav Hašek
JAROSLAV HAŠEK _
7:34  7:36     8907   Roztoky u Prahy (7:23) Praha-Libeň (7:42)  2 K , jede v W , ¶ , a
7:35  7:36    R 604   Havlíčkův Brod (4:58) Cheb (11:41)  3 Ohře
OHŘE b , f , ~ , w , x , ± , Chomutov – Klášterec nad Ohří jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
7:59  8:00     8910   Praha-Libeň (7:53) Praha-Bubeneč výhybna (0:00)  3 K , jede v W , ¶ , a
8:04  8:05     8909   Roztoky u Prahy (7:53) Praha-Libeň (8:11)  2 K , jede v W , ¶
8:18      EN 353        2 Johannes Kepler
JOHANNES KEPLER U Basel SBB – Leipzig Hbf ve vlaku řazeny k sezení pouze vozy 2. třídy, b , y , G , V seku Leipzig Hbf - Praha Holešovice je ve vozech č. 258 - 262 povolena přeprava bez rezervace místa k sezení
  8:23    EC 73        3 Johann Gregor Mendel
SC JOHANN GREGOR MENDEL a , · , G , ˛
8:25      Ex 568   Brno hl.n. (5:43)    3 Brněnský drak
BRNĚNSKÝ DRAK jede v W , E a 1., 8.V., 28.X.
8:32      IC 500   Ostrava hl.n. (5:20)    3 SC Pendolino
SC PENDOLINO nejede 25.XII., 1.I., a , · , G , ˛
8:29  8:32     8912   Praha-Libeň (8:23) Praha-Bubeneč výhybna (0:00)  3 K , jede v W , ¶
8:34  8:35     8911   Roztoky u Prahy (8:23) Praha-Libeň (8:41)  2 K , jede v W , ¶ , a
8:35  8:36    EC 176   Praha hl.n. (8:25) Praha hl.n. (0:00)  3 a , _ , ˛
8:59      R 971   Ústí nad Labem hl.n. (7:40)    3 jede v W , f , ~ , w , x , ±
8:59      R 1571   Chomutov (6:25)    3 jede v E a X , nejede 25.XII., 1.I., f , ~ , w , x , ±
8:59  9:00     8914   Praha-Libeň (8:53) Praha-Bubeneč výhybna (0:00)  3 K , jede v W , ¶ , a
9:04  9:05     8913   Roztoky u Prahy (8:53) Praha-Libeň (9:11)  2 K , jede v W , ¶
9:18  9:22    EN 379   Praha hl.n. (0:00) Praha hl.n. (9:33)  2 Kopernikus
KOPERNIKUS m , ¦ , b , y , f , G , ˛ , V seku Berlin Ostbahnhof - Praha hl.n. je ve vozech č. 255 - 257 povolena přeprava bez rezervace místa k sezení
  9:23    IC 503     Ostrava hl.n. (12:35)  2 SC Pendolino
SC PENDOLINO a , · , G , ˛
9:32      EC 134   Bratislava hlavná stanica (5:42)    3 SC Slovenská strela
SC SLOVENSKÁ STRELA a , · , G , ˛
  9:33    Ex 575     Brno hl.n. (12:15)  2 Petrov
PETROV
  9:36    R 608     Cheb (13:41)  3 vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu, ~ , w , x , ± , Chomutov – Klášterec nad Ohří jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
9:38  9:39     8915   Roztoky u Prahy (9:27) Praha-Libeň (9:45)  2 K , jede v W , ¶ , a
9:59  10:00     8916   Praha-Libeň (9:53) Praha-Bubeneč výhybna (0:00)  3 K , jede v W , ¶ , a
10:18      R 609   Cheb (6:15)    3 w , x , ± , Klášterec nad Ohří – Chomutov jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
  10:23    EC 75        3 Smetana
SC SMETANA a , · , G , ˛
10:32      IC 502   Ostrava hl.n. (7:20)    3 SC Pendolino
SC PENDOLINO a , · , G , ˛
10:38  10:39     8917   Roztoky u Prahy (10:27) Praha-Libeň (10:45)  2 K , jede v W , ¶ , a
10:59  11:00     8918   Praha-Libeň (10:53) Praha-Bubeneč výhybna (0:00)  3 K , jede v W , ¶ , a
  11:23    IC 517     Bohumín (15:05)  2 Leoš Janáček
LEOŠ JANÁČEK _
11:25      Ex 570   Brno hl.n. (8:43)    3 Slavkov
SLAVKOV
  11:36    R 610     Cheb (15:41)  3 w , x , ± , Chomutov – Klášterec nad Ohří jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
11:38  11:39     8919   Roztoky u Prahy (11:27) Praha-Libeň (11:45)  2 K , jede v W , ¶ , a
11:59  12:00     8920   Praha-Libeň (11:53) Praha-Bubeneč výhybna (0:00)  3 K , jede v W , ¶ , a
12:18      R 611   Cheb (8:15)    3 a , w , x , ±
12:32      IC 504   Ostrava hl.n. (9:20)    3 SC Pendolino
SC PENDOLINO a , · , G , ˛
  12:33    Ex 577     Brno hl.n. (15:15)  2 Svitava
SVITAVA
12:38  12:39     8921   Roztoky u Prahy (12:27) Praha-Libeň (12:45)  2 K , jede v W , ¶ , a
12:59  13:00     8922   Praha-Libeň (12:53) Praha-Bubeneč výhybna (0:00)  3 K , jede v W , ¶ , a
  13:23    IC 505     Ostrava hl.n. (16:35)  2 SC Pendolino
SC PENDOLINO a , · , G , ˛
13:25      Ex 572   Brno hl.n. (10:43)    3 Punkva
PUNKVA
  13:36    R 612     Cheb (17:41)  3 a , w , x , ±
13:38  13:39     8923   Roztoky u Prahy (13:27) Praha-Libeň (13:45)  2 K , jede v W , ¶ , a
13:59  14:00     8924   Praha-Libeň (13:53) Praha-Bubeneč výhybna (0:00)  3 K , jede v W , ¶ , a
14:18      R 613   Cheb (10:15)    3 ~ , w , x , ±
  14:33    Ex 579     Brno hl.n. (17:15)  2 Špilberk
ŠPILBERK
14:38  14:39     8925   Roztoky u Prahy (14:27) Praha-Libeň (14:45)  2 K , jede v W , ¶ , a
14:59  15:00     8926   Praha-Libeň (14:53) Praha-Bubeneč výhybna (0:00)  3 K , jede v W , ¶ , a
  15:23    IC 507     Ostrava hl.n. (18:35)  2 SC Pendolino
SC PENDOLINO a , · , G , ˛
15:25      Ex 574   Brno hl.n. (12:43)    3 Petrov
PETROV
15:29  15:30     8928   Praha-Libeň (15:23) Praha-Bubeneč výhybna (0:00)  3 K , jede v W , ¶
  15:36    R 614     Cheb (19:41)  3 ~ , w , x , ±
15:34  15:36     8927   Roztoky u Prahy (15:23) Praha-Libeň (15:42)  2 K , jede v W , ¶ , a
15:59  16:00     8930   Praha-Libeň (15:53) Praha-Bubeneč výhybna (0:00)  3 K , jede v W , ¶ , a
16:04  16:05     8929   Roztoky u Prahy (15:53) Praha-Libeň (16:11)  2 K , jede v W , ¶
16:18      R 617   Cheb (12:15)    3 Krušnohor
KRUŠNOHOR w , x , ±
16:32      IC 506   Ostrava hl.n. (13:20)    3 SC Pendolino
SC PENDOLINO a , · , G , ˛
  16:33    Ex 571     Brno hl.n. (19:15)  2 Slavkov
SLAVKOV f
16:34  16:36     8931   Roztoky u Prahy (16:23) Praha-Libeň (16:42)  2 K , jede v W , ¶ , a
16:38  16:39     8932   Praha-Libeň (16:32) Praha-Bubeneč výhybna (0:00)  3 K , jede v W , ¶
16:59  17:00     8934   Praha-Libeň (16:53) Praha-Bubeneč výhybna (0:00)  3 K , jede v W , ¶ , a
17:04  17:05     8933   Roztoky u Prahy (16:53) Praha-Libeň (17:11)  2 K , jede v W , ¶
  17:23    IC 509     Ostrava hl.n. (20:35)  2 SC Pendolino
SC PENDOLINO nejede 24., 31.XII., a , · , G , ˛
17:29  17:30     8936   Praha-Libeň (17:23) Praha-Bubeneč výhybna (0:00)  3 K , jede v W , ¶
17:32      EC 72        3 Johann Gregor Mendel
SC JOHANN GREGOR MENDEL a , · , G , ˛
17:34  17:36     8935   Roztoky u Prahy (17:23) Praha-Libeň (17:42)  2 K , jede v W , ¶ , a
  17:36    R 616     Cheb (21:41)  3 Krušnohor
KRUŠNOHOR vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu, w , x , ± , Chomutov – Klášterec nad Ohří jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
17:59  18:00     8938   Praha-Libeň (17:53) Praha-Bubeneč výhybna (0:00)  3 K , jede v W , nejede 31.XII., ¶ , a
18:04  18:05     8937   Roztoky u Prahy (17:53) Praha-Libeň (18:11)  2 K , jede v W , ¶
18:18      R 615   Cheb (14:15)    3 ~ , w , x , ±
  18:23    EC 135     Bratislava hlavná stanica (22:13)  2 SC Slovenská strela
SC SLOVENSKÁ STRELA a , · , G , ˛
18:25      Ex 576   Brno hl.n. (15:43)    3 Svitava
SVITAVA
18:29  18:30     8940   Praha-Libeň (18:23) Praha-Bubeneč výhybna (0:00)  3 K , jede v W , nejede 31.XII., ¶
18:32      IC 516   Bohumín (14:50)    3 Leoš Janáček
LEOŠ JANÁČEK _
18:34  18:35     8939   Roztoky u Prahy (18:23) Praha-Libeň (18:41)  2 K , Praha-Holešovice-Praha-Libeň jede v W , nejede 31.XII., ¶ , a
  18:36    R 784     Děčín hl.n. (19:56)  3 jede v W , w , x , ±
18:57      R 1514   Jihlava (16:21)    3 jede v X , nejede 23. – 30.XII., 23.III., 1., 8.V., 5.VII., 26.X., 16.XI., ¦ , c
19:00  19:02    EN 378   Praha hl.n. (18:50) Praha hl.n. (0:00)  3 Kopernikus
KOPERNIKUS Bad Schandau-Berlin Ostbahnhof nejede 11. – 13.I., 22. – 24.II., 17.X. – 30.XI., ¦ , b , y , f , G , ˛ , V seku Praha hl.n. - Berlin Ostbf je ve vozech č. 255 - 257 povolena přeprava bez rezervace místa k sezení
19:04  19:05     8941   Roztoky u Prahy (18:53) Praha-Libeň (19:11)  2 K , jede v W , nejede 31.XII., ¶
19:18  19:20    EC 371   Praha hl.n. (0:00) Praha hl.n. (19:31)  2 m , _
  19:23    IC 519     Bohumín (23:05)  2 Manažer
MANAŽER jede v W a X , nejede 23. – 25., 31.XII., 23.III., 5.VII., 16.XI., _
19:29  19:30     8942   Praha-Libeň (19:23) Praha-Bubeneč výhybna (0:00)  3 K , jede v W , nejede 31.XII., ¶
19:32      EC 74        3 Smetana
SC SMETANA a , · , G , ˛
  19:33    Ex 569     Brno hl.n. (22:15)  2 Brněnský drak
BRNĚNSKÝ DRAK nejede 24., 31.XII.
  19:36    R 618     Chomutov (21:51)  3 nejede 24., 31.XII., vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu, ~ , w , x , ±
20:04  20:05     8943   Roztoky u Prahy (19:53) Praha-Libeň (20:11)  2 K , Praha-Holešovice-Praha-Libeň jede v W , nejede 31.XII., ¶
20:18  20:20    R 605   Cheb (16:15) Havlíčkův Brod (22:59)  2 Ohře
OHŘE Praha hl.n.-Havlíčkův Brod jede v W a X , nejede 23. – 25., 31.XII., 23.III., 5.VII., 16.XI., b , f , ~ , w , x , ± , Klášterec nad Ohří – Chomutov jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
  20:23    IC 511     Ostrava hl.n. (23:35)  2 SC Pendolino
SC PENDOLINO jede v X a 21.XII., 2.I., 21.III., 30.IV., 7.V., 27.VI., 24., 31.X., 14.XI., nejede 23. – 30.XII., 23.III., 1., 8.V., 5.VII., 26.X., 16.XI., a , · , G , ˛
20:32      IC 508   Ostrava hl.n. (17:20)    3 SC Pendolino
SC PENDOLINO a , · , G , ˛
20:35  20:36    EN 352   Praha hl.n. (20:25) Praha hl.n. (0:00)  3 Johannes Kepler
JOHANNES KEPLER U Leipzig Hbf – Basel SBB ve vlaku řazeny k sezení pouze vozy 2. třídy, b , y , G , V seku Praha hl.n. - Leipzig Hbf je ve vozech č. 258 - 262 povolena přeprava bez rezervace místa k sezení
21:18  21:21    EC 179   Praha hl.n. (0:00) Praha hl.n. (21:32)  2 m , a , _ , ˛
22:30  22:31    R 421   Cheb (18:15) Košice (9:50)  2 Excelsior
EXCELSIOR b , y , f , w , x , °
22:32      IC 510   Ostrava hl.n. (19:20)    3 SC Pendolino
SC PENDOLINO jede v X a 21.XII., 2.I., 21.III., 30.IV., 7.V., 27.VI., 24., 31.X., 14.XI., nejede 23. – 30.XII., 23.III., 1., 8.V., 5.VII., 26.X., 16.XI., a , · , G , ˛
 
Poznámky
10 nejede 24., 31.XII.
11 nejede 25.XII., 1.I.
12 nejede 24.-25., 31.XII.

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Vlaky uvedené slabým písmem ve stanici NEZASTAVUJÍ pro výstup a nástup!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

© 2001 - 2020 ŽelPage - Webmaster