..: Pro média :..
O magazínu

Tento portál provozu spolek ŽelPage za pomoci ve skupinách sdružených dobrovolníků a čtenářů. Základní informace o historii a současnosti projektu vám poskytne stručný factsheet (PDF).

Najděte nás na sociálních sítích

Máme svou stránku v síti Facebook.

Sledujte náš zpravodajský Twitter kanál.

Fotografie ze života komunity ŽelPage najdete na flickr galerii.

Videa publikovaná nejen ve zpravodajství jsou uloženy na videokanále YouTube.

Tipy na zajímavá místa nejen na české železnici publikujeme na partnerské stránce Foursquare.

Jste–li spolupracovníci ŽelPage, můžete se napojit na naši stránku na LinkedIn.

Tiskové zprávy
  • 31. 12. 2010: Nezávislý železniční portál ŽelPage překonal hranici 20 milionů návštěv (česky, slovensky)
Partneři

Současní partneři

soutěž Nejkrásnější nádraží ČR

Magazín ŽelPage je spolupořadatelem soutěže o titul Nejkrásnější nádraží ČR; na ŽelPage budete průběžně informováni o průběhu soutěže a jejích výsledcích, představíme Vám i nominované stanice.

 

Mediální partnerství mezinárodní odborné konference Cestující v přepravním procesu

Magazín ŽelPage je mediálním partnerem mezinárodní odborné konference Cestující v přepravním procesu ve Vendryni ve dnech 13.10.–14.10.2016. Přineseme zpravodajství z akce.

 

Kolínská řepařská drážka

Magazín ŽelPage je mediálním partnerem činnosti spolku, který postupně od roku 2005 obnovuje a zprovozňuje řepařskou drážku u Kolína.

 

Království železnic

Magazín ŽelPage je mediálním partnerem projektu modelového kolejiště a prodejny modelářských potřeb Království železnic, Stroupežnického 23, Praha 5–Anděl. Součástí partnerství je vzájemná propagace a spolupráce na modelářských projektech, pořádání fotosoutěží, distribuce kalendáře v prodejně na Andělu.

 

Mediální partnerství oborových kongresů

Magazín ŽelPage je mediálním partnerem konferencí LBCG, aktuálně Rolling Stock Maintanance Summit 2016 - Data & Asset Optimised konaný 7. a 8. prosince 2016 v Londýně a 3rd Annual Global Track Maintenance & Asset Management Congress 2017 konaný 24.-25. ledna 2017 v Berlíně. Shrnutí z kongresů přineseme na ŽelPage.

 

Mapa železničních fotografií

Fotogalerie ŽelPage poskytuje do projektu souřadnice a náhledy publikovaných fotografií s udanými GPS souřadnicemi.

 

Mladějovská průmyslová dráha

Magazín ŽelPage je mediálním partnerem činnosti spolku, který postupně od roku 2005 obnovuje a zprovozňuje průmyslovou drážku v turistickém provozu.

 

Mediální partnerství akce Křížem krážem republikou

Magazín ŽelPage je mediálním partnerem 10. ročníku skautské cestovatelské akce Křížem krážem republikou; Na ŽelPage budete průběžně informováni o průběhu akce.

 

Mediální partnerství konference RailRevenue 2016

Magazín ŽelPage je mediálním partnerem RailRevenue 2016, 6. ročníku konference o cenotvorně a managementu tržeb v osobní železniční dopravě. Přineseme informace přímo z přednášek konaných 14.-15. listopadu 2016 v Amsterdamu.

 

Veterán klub železníc Poprad

Magazín ŽelPage je mediálním partnerem akcí a činnosti spolku z Popradu. Těžiště jeho činnosti spočívá v záchraně a provozu historických vozidel TEŽ. Spolek má za cíl vybudovat v Popradě muzeum úzkokolejné dráhy a tatranských lanovek.

 

Partnerství portálu VLAKY.NET a ŽelPage

Magazín ŽelPage je partnerem slovenského železničního portálu VLAKY.NET. Partnerství spočívá ve vzájemné propagaci a podpoře přihlašování na akce, prodeje sortimentu partnera prostřednictvím eshopu, společná příprava kalendáře železničních akcí a řazení vlaků, uvádění upoutávek na zpravodajství partnera a dalších ad-hoc projektů.

 

Dřívější partneři

Mediální partnerství soutěže Nejkrásnější nádraží ČR 2010

Magazín ŽelPage je mediálním partnerem 4. ročníku soutěže o titul Nejkrásnější nádraží ČR; Na ŽelPage budete průběžně informováni o průběhu soutěže a jejích výsledcích, představíme Vám i nominované stanice.

 

Partnerství soutěže Fotografie roku 2011

Časopis FotoVideo se stal mediálním partnerem naší soutěže Fotografie roku 2011.

 

Mediální partnerství mezinárodní odborné konference Atraktivní veřejná osobní doprava na železnici a prostředky pro její dosažení

Magazín ŽelPage je mediálním partnerem mezinárodní odborné konference Atraktivní veřejná osobní doprava na železnici a prostředky pro její dosažení v Liberci ve dnech 13.10.–14.10. 2011. Přineseme zpravodajství z dění.

 

Mediální partnerství mezinárodní odborné konference Koexistence železniční osobní dopravy v závazku veřejné služny a na komerční riziko dopravců

Magazín ŽelPage je mediálním partnerem mezinárodní odborné konference Koexistence železniční osobní dopravy v závazku veřejné služny a na komerční riziko dopravců v Mikulově ve dnech 18.10.–19.10. 2012. Přineseme zpravodajství z akce.

 

Mediální partnerství mezinárodní odborné konference Autobus a vlak - konkurence nebo spolupráce

Magazín ŽelPage je mediálním partnerem mezinárodní odborné konference Autobus a vlak - konkurence nebo spolupráce v Lounech ve dnech 8.10.–9.10.2015. Přineseme zpravodajství z akce.

 

Mediální partnerství oborové konference Obnova a využívání nádraží

Magazín ŽelPage je mediálním partnerem oborové konference Obnova a využívání nádraží pořádanou Institutem pro památky a kulturu, o.p.s., provozovatelem serveru PROPAMÁTKY.CZ, v Praze hl.n. dne 13.11.2012. Přineseme zpravodajství z akce.

 

Plzeňská dráha

Magazín ŽelPage je mediálním partnerem akcí a činnosti spolku z Plzně. Těžiště jeho činnosti spočívá v záchraně historických vozidel v majetku ČD a pořádání akcí. Spolek má za cíl vybudovat v Bezdružicích muzeum místní dráhy. ŽelPage pro web spolku zabezpečuje kalendář akcí.

 

Mediální partnerství akce Křížem krážem republikou

Magazín ŽelPage je mediálním partnerem 8. ročníku skautské cestovatelské akce Křížem krážem republikou; Na ŽelPage budete průběžně informováni o průběhu akce.

 

Mediální partnerství akce Křížem krážem republikou

Magazín ŽelPage je mediálním partnerem 9. ročníku skautské cestovatelské akce Křížem krážem republikou; Na ŽelPage budete průběžně informováni o průběhu akce.

 

Mediální partnerství konference RailRevenue 2014

Magazín ŽelPage je mediálním partnerem RailRevenue 2014, 4. ročníku konference o cenotvorně a managementu tržeb v osobní železniční dopravě. Přineseme informace přímo z přednášek konaných 12. 13. listopadu 2014 v Bruselu.

 

Mediální partnerství konference RailRevenue 2015

Magazín ŽelPage je mediálním partnerem RailRevenue 2015, 5. ročníku konference o cenotvorně a managementu tržeb v osobní železniční dopravě. Přineseme informace přímo z přednášek konaných 12.-13. listopadu 2015 v Bruselu.

 

Mediální partnerství 2. Topoľčianského dopravného fóra

Magazín ŽelPage je mediálním partnerem mezinárodní konference ; 2. ročník se koná ve dnech 20.-22. dubna 2015 v Topoľčanech. Jako akreditovaní novináři přineseme zpravodajství z dění.

 

Mediální partnerství výstavy Žel–Rail 2009

Magazín ŽelPage je mediálním partnerem informativně–kontraktační výstavy výrobků a služeb pro potřeby železnic Žel–Rail 2009; X. ročník se bude konat ve dnech 29.9.–2.10. 2009 ve Vrútkách. Jako akreditovaní novináři přineseme zpravodajství z dění; ŽelPage se zúčastní expozice partnerů a také odborných seminářů.