..: Od šotouše ke strojvedoucímu - Events list :..
Ověřeno Od šotouše ke strojvedoucímu
DatesAkce se koná v minulosti!
Mon 22.8.2016
DescriptionVíte co vše musí uchazeč o práci strojvedoucího splňovat a čím se řídit? Jak se stát strojvedoucím? Kolik stojí zkoušky, abych mohl vykonávat práci strojvedoucího? Jak se řídí lokomotivy Vectron? Jak vypadají a jak se řídí polské lokomotivy ET? Jak lokomotivy ET fungují a jaké jsou podstatné odlišnosti od jejich českých vrstevnic? Jaké všechny lokomotivy jezdí po českých kolejích? Jak probíhá směna strojvedoucího a co vše musí dnes sám znát, umět a vykonávat? Co se strojvedoucím také přihodí při výkonu jejich povolání?
LocationČeská Třebová, Školní 353, Školící centrum LokoTrain. Pro zajištění dostatečné kapacity přednáškové místnosti se předem přihlaste na e-mailu andrea.simkova@lokotrain.eu.
Organised by

CZ
Phone: 725309739
e-mail
Související akce v regionu
© 2001 - 2019 ŽelPage - Webmaster
Please provide updates to kalendar@zelpage.cz.
List of events is based on information released by event organizers. Readers are encouraged to contact organizers directly for more details and up to date information as our list may not be complete, fully accurate or may include processing mistakes. Zelpage is not able to provide details on events organised by third parties.